Skip to content
 

Pakiet Miliardera

Jak zapewne wiesz, Twoim największym aktywem jest Twój mózg. O Twojej przyszłości zadecyduje to z kim przebywasz dzisiaj, czyich rad słuchasz i co czytasz. Jeśli nie urodziłeś się w rodzinie ludzi finansowo niezależnych to największym problemem w drodze do sukcesu może być zmiana sposobu myślenia z takiego, które charakteryzuje ludzi pracujących dla pieniędzy, na myślenie ludzi finansowo niezależnych. Jeśli nie masz pod ręką kogoś, kto cię tego nauczy musisz czytać książki napisane przez takich ludzi oraz słuchać ich porad.

Sam zdecyduj, czy warto zainwestować w swoją finansową edukację czy może lepiej być przeciętnym… To jest Twój wybór nie mój, ja już wybrałem.

W skład pakietu Miliardera wchodzą obie gry planszowe: Cashflow 101 oraz Cashflow 202 oraz 10 książek serii „Bogaty ojciec”.

Dodatkowo otrzymasz również 3 płyty CD: Czego bogaty ojciec nauczył mnie o pieniądzach, Dlaczego bogaci stają się jescze bogatsi i Dywersyfikacja a integracja inwestycji oraz autobiografię Henry’ego Forda, polecaną przez Roberta Kiyosaki: Moje życie i dzieło.

Oszczędzasz ponad 300 zł!
W tym roku podaruj prezenty cenniejsze niż pieniądze!

Gra planszowa Cashflow 101
Zagraj w grę, która napawa strachem doradców finansowych!
Ta prosta gra planszowa nauczy niemalże każdego zasad potrzebnych do stworzenia majątku oraz pozwalających na wydostanie się z wyścigu szczurów, i co więcej, zapewni dobrą zabawę! Nie potrzeba do tego ukończonych studiów z zarządzania czy dyplomu księgowego. Dowiedz się, dlaczego tak wielu ludzi z powodzeniem staje się swoimi własnymi doradcami finansowymi.

Gra planszowa Cashflow 202
Czy jesteś gotowy, aby zrobić kolejny krok?
Rozwiej mgłę tajemnicy otaczającą inwestowanie techniczne i naucz się, jak zarabiać pieniądze niezależnie od tego, czy na rynku panuje tendencja zwyżkowa czy spadkowa. Gra ta umożliwi Ci w bezpośredni sposób zdobycie umiejętności, które pozwalają prawdziwym inwestorom czerpać zyski bez względu na tendencje na rynku.
UWAGA: Aby grać w CASHFLOW 202, musisz mieć CASHFLOW 101.

Bogaty ojciec, Biedny ojciec
Książka, od której wszystko się zaczęło… i która pomogła milionom osób osiągnąć finansową niezależność!
Dowiedz się, czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i klasa średnia. Ta prawdziwa historia mówi o tym, jak Twoje pieniądze mogą pracować dla Ciebie, tak abyś Ty nie musiał pracować dla pieniędzy.

Kwadrant przepływu pieniędzy
Masz już dość życia od wypłaty do wypłaty?
Poznaj zasady rządzące w kwadrantach P, S, B i I. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że większość z nas została zaprogramowana, aby pracować po biedniejszej – lewej stronie Kwadrantu? Bogaci wiedzą, że klucz do majątku i finansowej wolności znajduje się po jego prawej stronie. Dowiedz się tego, czego nie uczą w żadnej w szkole.

Inwestycyjny poradnik bogatego ojca
Z drogi, doradcy finansowi!
Czy modlisz się o to, aby Twój doradca finansowy wiedział więcej niż Ty? Nie musisz polegać na tak zwanych „ekspertach”, żeby zarządzać swoimi inwestycjami, które mają Ci zapewnić majątek. Spójrz na świat inwestowania oczami praktyka i dowiedz się, jak przejąć kontrolę nad swoją przyszłością finansową.

Mądre bogate dziecko
„Mój bank jeszcze nigdy nie poprosił mnie o moje świadectwo szkolne”.
Robert Kiyosaki
Chociaż każde dziecko potrzebuje inteligencji finansowej, w szkole zwykle nie uczy się niczego na temat pieniędzy. Książka ta wprowadza dzieci do finansowego świata. Stanowi pierwszy krok do zapewnienia Twoim pociechom lepszego startu, niż sam miałeś.

Młody bogaty rentier
Czy jesteś gotowy, aby wcześnie zostać rentierem, zamiast latami pracować na niepewną emeryturę?
Większość ludzi chce mieć więcej czasu dla rodziny i przyjaciół. Wszyscy chcieliby robić to, co ich naprawdę interesuje. Robert i Kim Kiyosaki zaczęli od zera i stali się wolni pod względem finansowym w niecałe 10 lat. W tej książce Robert pokazuje, jak zmiana kontekstu w Twoim umyśle pozwala Ci opracować plan prowadzący do finansowej niezależności.

Przepowiednia bogatego ojca
Czy naprawdę myślisz, że Twój plan emerytalny zapewni Ci godne życie na emeryturze?
Bogaci wiedzą, że najlepsze okazje do tego, aby powiększyć swój majątek, zdarzają się w czasach największego kryzysu. Robert Kiyosaki pokazuje, jak możesz zbudować własną finansową arkę, dzięki której przetrwasz nadchodzącą burzę w gospodarce.

Kto zabiera Twoje pieniądze?
Gdy nadejdzie kolejny krach, bogaci staną się jeszcze bogatsi – i to kolejny raz!
Zapomnij o gwarancji zatrudnienia! Fuzje firm, redukcje zatrudnienia, hossa i bessa na giełdzie. Czy praca, plan emerytalny lub konto oszczędnościowe mogą zapewnić Ci przyszłość? Ta książka ujawnia to, co bogaci wiedzą od dawna: jak zarabiać niezależnie od trendów na rynku.

Szkoła biznesu
Szkoła biznesu, dla ludzi, którzy lubią pomagać innym to książka dzięki której Robert Kiyosaki pomaga Ci zbudować Twoją sieć. Poznaj 8 ukrytych walorów prowadzenia firmy w ramach biznesu sieciowego – poza zarabianiem pieniędzy! Robert pokazuje jeden z najszybszych sposobów zbudowania biznesu w kwadrancie B oraz wyjaśnia dlaczego słowo „sieć” ma tak wielką moc, jeżeli chcesz stać się bogaty. Idealna dla celów rekrutacyjnych oraz do szkoleń dystrybutorów.

Ucieczka z wyścigu szczurów
Ucieczka z wyścigu szczurów to pierwszy komiks z serii Bogaty ojciec, w którym występują Tim, Red i Tina. Wyjaśniają oni w prosty i zrozumiały sposób najważniejsze zasady dotyczące inwestowania, finansów i pieniędzy. Teraz Twoje dziecko może stać się mądrym bogatym dzieckiem!

Bogata kobieta
Nie znosisz, gdy ktoś Ci mówi, co masz robić?
Nareszcie pojawiła się książka napisana specjalnie dla kobiet, które chcą stać się finansowo niezależne. Dowiedz się, jak poradzić sobie w życiu, nie uzależniając się od mężczyzn, państwa czy firmy.

Zamów pakiet w wydawnictwie

W opisie wykorzystano materiały IPE

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź