Skip to content
 

Zostań supersprzedawcą


Zostań Supersprzedawcą
Brian Tracy

21 świetnych sposobów, aby sprzedawać więcej,
szybciej i łatwiej.

Więcej o ebooku

Skoro już tutaj jesteś: dowiedz się, jak stać się o wiele skuteczniejszym sprzedawcą i zwiększyć swoje miesięczne przychody co najmniej o kilka tysięcy złotych.

Wyobraź sobie, że dzięki doskonałym umiejętnościom sprzedaży radykalnie zwiększyłeś swoją skuteczność oraz podniosłeś poziom swojego życia. Poznaj 21 świetnych sposobów, aby sprzedawać więcej, szybciej i łatwiej.

Jak dołączyć do grona 10% najlepszych sprzedawców i zarabiać krocie? Brian Tracy, światowy ekspert w dziedzinie sprzedaży, poświęcił wiele lat, by znaleźć odpowiedź na to pytanie. Jak bardzo się ucieszysz, kiedy powiem Ci, że bezcenne odkrycia, których dokonał w tej dziedzinie mogą za chwile być Twoją własnością – spisane w formie ebooka i dostępne po polsku?


Brian Tracy ur. w Kanadzie, żyjący w USA ekspert w dziedzinie samorozwoju, motywacji i skutecznej sprzedaży. Autor wielu książek, materiałów audio i wideo. Po polsku ukazały się takie jego książki jak: „Zostań Supersprzedawcą”, „Sposób na sukces” , „Turbostrategia”, „Zjedz tę żabę”, „Maksimum osiągnięć” i „Sztuka zatrudniania najlepszych”. W ciągu swojego życia Tracy odwiedził ponad 80 krajów.

Zostań Supersprzedawcą to zwięzły i praktyczny podręcznik dla zapracowanych profesjonalistów sprzedaży, zawierający kluczowe pomysły i techniki, które w sposób natychmiastowy zwiększą Twoją sprzedaż i zwielokrotnią Twoje dochody.
Pisze Brian Tracy:

Rozpoczynałem moje życie dysponując bardzo niewieloma udogodnieniami czy atutami. Pracowałem jako robotnik i musiałem nieustannie martwić się o pieniądze. Błogosławię dzień, w którym zająłem się sprzedażą. Dziedzina, jaką jest sprzedaż, oferuje mi – i oferuje tobie – wszelkie radości, korzyści i możliwości, jakie ma do zaoferowania życie. Im lepszy jesteś w sprzedaży, tym bardziej szanowany i tym ważniejszy jesteś w swojej firmie, społeczności i swoim świecie.

Sprzedawcy są jedną z najważniejszych grup ludzi w Ameryce. Przetrwanie każdej firmy zależy od sukcesu jej sprzedawców. Wysoka sprzedaż stanowi powód numer jeden, dla którego firma odnosi sukces. Niska sprzedaż stanowi powód numer jeden, dla którego firma ponosi porażkę. A ty możesz zająć miejsce za sterem.

W ciągu ostatnich trzydziestu lat przeszkoliłem przeszło 50 000 sprzedawców w dwudziestu trzech krajach. Szkoliłem ludzi, którzy przyjechali do USA bez pieniędzy, przyjaciół, kontaktów i również bardzo często nie umieli mówić po angielsku. Przyswajali jednak te pomysły, ćwiczyli je nieustannie i zostawali później liderami sprzedaży w najważniejszych instytucjach w kraju.

Prawo przyczyny i skutku to żelazne prawo decydujące o ludzkim przeznaczeniu. Faktycznie mówi ono, że czegokolwiek dokonał ktoś inny, możesz również dokonać i ty. Wszystko, co musisz zrobić, to dowiedzieć się, jak zrobiła to ta osoba i później powtarzać to wielokrotnie samemu, aż będziesz w tym mistrzem.

Pamiętaj, nikt nie jest od ciebie ani lepszy, ani mądrzejszy. Osoby, które radzą sobie lepiej od ciebie, po prostu wcześniej niż ty opanowały i zaczęły stosować zasady sukcesu. Poznały dwadzieścia jeden wspaniałych sposobów zostania supersprzedawcą i stosują je codziennie. Gdy sam zaczniesz stosować te pomysły, niemal natychmiast zobaczysz rezultaty.
Dla kogo przeznaczona jest ta publikacja?

Jak pisze Brian Tracy: „Książka ta jest przeznaczona dla ambitnych handlowców, którzy pragną z miejsca podnieść osiągane wyniki sprzedaży i zwiększyć swoje dochody. Powstała z myślą o tych, którzy należą do 10 procent osiągających najlepsze wyniki w swojej branży lub zamierzają się wśród nich znaleźć. Każdy zawarty w niej pomysł adresowany jest do supersprzedawców dziś i jutra.”

Jakie jest pierwsze 10 z 21 złotych zasad dokładnie opisanych w ebooku?

* Poświęć się osiągnięciu doskonałości: Dziś podejmij decyzję, że zostaniesz jednym z najlepszych sprzedawców w swojej branży. Zacznij działać i pracuj nad tym, aż osiągniesz swój cel.
* Działaj tak, jakby porażka była niemożliwa: Zrób to, czego się boisz, a strach umrze pewną śmiercią. Dziś podejmij postanowienie, że stawisz czoło wszelkim lękom przed porażką i odmową, które mogą cię powstrzymywać, i zrób to, czego się boisz!
* Włóż w swoją sprzedaż całe serce: Oddaj się w 100 procentach swojemu zawodowi sprzedawcy, swojej firmie, swoim produktom, usługom i swoim klientom. Włóż w swoją pracę całe serce.
* Stawiaj się w roli prawdziwego profesjonalisty: Uważaj się za konsultanta, doradcę i cenne źródło informacji dla swoich klientów. W każdej interakcji z klientem zachowuj się tak, jak zachowywałby się konsultant.
* Na każde spotkanie z klientem bądź bardzo dokładnie przygotowany: Odrób zadanie domowe za każdym razem, gdy po raz pierwszy masz spotkać się z klientem. Dowiedz się wszystkiego, co tylko możliwe na temat klienta i jego firmy, tak byś mógł zapewnić mu jak najwyższą jakość usług.
* Poświęć się ustawicznemu kształceniu: Każdego dnia naucz się czegoś nowego, co pomoże ci rozwinąć umiejętności i efektywność sprzedaży. Czytaj, słuchaj kursów na kasetach audio i bierz udział w dodatkowych szkoleniach.
* Przyjmij całkowitą odpowiedzialność za wyniki: Uważaj się za prezesa swojej własnej korporacji zajmującej się sprzedażą, całkowicie odpowiedzialnego za swoje własne życie i działania w zakresie sprzedaży. Zamiast szukać wymówek, skoncentruj się na postępach swojej sprzedaży.
* Opanuj podstawy do perfekcji: Naucz się podstaw procesu sprzedaży i je stosuj. Za każdym razem w odpowiedniej kolejności. Nigdy nie pozwalaj sobie na brak koncentracji lub podejmowanie działań na skróty.
* Buduj długoterminowe relacje: Im bardziej klient darzy cię sympatią jako osobę, tym łatwiej jest ci sprzedawać. Zadawaj właściwe pytania, uważnie słuchaj odpowiedzi i jeszcze przed sprzedażą przede wszystkim koncentruj się na osobie.
* Zostań specjalistą do spraw finansów: Szukaj sposobów na pokazanie swojemu potencjalnemu klientowi, że twój produkt bądź usługa jest inwestycją o określonym zwrocie i że jego sytuacja finansowa poprawi się poprzez dokonanie zakupu i korzystanie z niego.

Co jeszcze będziesz miał z zakupu tej książki?

Dowiesz się między innymi jak:

* Umawiać się na większą liczbę atrakcyjniejszych spotkań
* Spędzać więcej czasu z atrakcyjniejszymi potencjalnymi klientami
* Budować głębokie zaufanie i dobre stosunki
* Celnie określać potrzeby klienta
* Lepiej reagować w przypadku odmowy i finalizować większą liczbę sprzedaży

Dodatkowo dowiesz się:

* Co tak naprawdę liczy się w sprzedaży
* Jakie są sekrety najlepszych sprzedawców
* W jaki sposób dostać się do wąskiej grupy 5% najlepiej zarabiających handlowców
* Jak w radykalny sposób podnieść wyniki sprzedaży
* Jak przygotować się na spotkanie z klientem
* Jak budować długoterminowe relacje
* Jak profesjonalnie i elastycznie kształtować cenę produktów

Ta książka ma niestety wady…

Niestety mam dla Ciebie złą wiadomość. Jeżeli myślisz, że wystarczy przeczytać tego ebooka, aby stać się supersprzedawcą, to jesteś w błędzie. Przeczytanie tego poradnika to dopiero początek! Ale, jeżeli postanowisz, że rady w nim zawarte będziesz stosował w życiu – osiągniesz sukces.

Jeżeli wolisz patrzeć, jak wszyscy dookoła zwiększają swoje zyski, a Ty zostajesz w tyle, to nie zamawiaj tego ebooka. Nie jest dla Ciebie. Dalej trwaj w przekonaniu, że to i tak nie pomoże.

Jeżeli jednak jesteś gotów dołączyć do najlepszych, to rozsądnie zainwestuj swoje pieniądze i kup tego ebooka. Poznaj tajemnice sukcesu w sprzedaży i ciesz się rosnącymi dochodami.

Boisz się, że ebook nie spełni Twoich oczekiwań?

Zamów PDF

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź