Skip to content
 

Zmień swoje myśli


Zmień swoje myśli
Alan Falcone

Jak sposób myślenia może mieć wpływ na zmiany w Twoim życiu?
Sukces to osiągnięcie tego,
co się wcześniej postanowiło osiągnąć!

Więcej o ebooku

PRZYJACIELU! Marzysz o zostaniu naczelnym dyrektorem notowanej na giełdzie spółki? Pragniesz nabyć
w końcu ten nowy dom, o którym śnisz po nocach od lat? Jaka właściwie jest Twoje własna wizja sukcesu?

Oto świetna wiadomość dla Ciebie!

To TY SAM określasz, co jest dla Ciebie sukcesem! Nie jest to określone przez nikogo innego, tylko przez Ciebie. Ocena sukcesu nie zależy od żadnych ścisłych pomiarów, tylko od Twojego subiektywnego osądu. A dla niektórych ludzi sukces to przede wszystkim sama droga do celu.


Sukcesem oczywiście może być osiągnięcie czegoś materialnego, takiego jak pieniądze czy nowy dom. Może to być coś egoistycznego, jak powiedzmy władza i status VIP-a, wynikające z dyrektorskiej posady w wielkiej firmie. Może to także być coś emocjonalnego, jak znalezienie miłości czy trwałego związku. Sukcesem może nawet być coś całkiem altruistycznego i bezinteresownego – jak poprawa zdrowia i bezpieczeństwa dzieci w trzecim świecie. Albo, powiedzmy, uratowanie starych drzew na skwerku blisko Twojego domu. Po prostu nie istnieje jeden konkretny sposób określenia tego, czym jest sukces – to słowo oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi.
Oto wspólna cecha ludzi sukcesu – determinacja!

Wszyscy odnoszący sukcesy ludzie mają jednak jedną wspólną cechę – determinację! Aby odnieść sukces, najpierw musisz postanowić, że go odniesiesz. Choć taka decyzja nie zawsze jest całkiem świadoma, stanowi ona ziarno, z którego każdy sukces wyrasta. A zatem – najpierw trzeba postanowić.

Sukces prawdopodobnie nie przyjdzie do Ciebie z dnia na dzień, jednak umiejętnie stosując zasady i sposoby opisane w tej książce, z pewnością jesteś w stanie go osiągnąć. Jeśli zadasz sobie odpowiednio dużo wysiłku, jeśli będziesz miał skuteczny plan akcji i należycie go wykonasz, sukces masz praktycznie zagwarantowany.

Ta książka powinna się stać Twym podręcznikiem życia – może nie jedynym, ale jednym z najważniejszych. Za każdym razem, gdy wybierasz sobie jakiś cel i decydujesz się naprawdę dążyć do jego osiągnięcia, powinieneś przerobić wszystkie opisane ćwiczenia, co z pewnością pomoże Ci Twój sukces osiągnąć zarówno szybciej, jak i mniejszym kosztem.

Opinie o ebooku: Zmień swoje myśli

„zaczynam inaczej myśleć i z nadzieją patrzeć w przyszłość a to w mojej sytuacji jest ogromna korzyść. I właśnie to mówię wszystkim znajomym”

Barbara Cymbalista, jestem emerytowaną nauczycielką

„Dzięki praktycznym ćwiczeniom zawartym w tej książce nauczyłam się świadomie kierować swoim myśleniem tak, aby sprzyjało moim zamierzeniom i prowadziło mnie do sukcesu. Polecam!”

Katarzyna Różycka, 29 lat, tłumacz języka angielskiego, Warszawa

„Autor w swojej ksiązce udowadnia że to od naszych myśli zależy to czy odnosimy skuces w zyciu czy nie. Podaje ćwiczenia które pozwalają zmienić t nastawienie i skupić się na realizacji własnych celów ”

Mariusz , student 22 lata

Pamiętaj, sukces rozpoczyna się w Twoim umyśle. Co więcej, to właśnie w swym umyśle naprawdę go osiągasz, potem on już tylko ujawnia się w materialnym świecie. Zainwestuj więc tę symboliczną kwotę w wiedzę, która zaowocuje w przyszłości.

Zamów PDF
Zamów wersję drukowaną
Zamów Audio MP3
Zamów Audio CD

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź