Skip to content
 

Złoty Konkurs Świąteczny

Chciałbyś LEGALNIE pobierać wszystkie publikacje ukazujące się w Złotych Myślach zupełnie ZA DARMO?

Jeśli tak, to ta informacja jest dla Ciebie!

Wydawnictwo Złote Myśli zorganizowało bardzo ciekawy konkurs świąteczny dzięki któremu możesz zyskać stały, darmowy dostęp do wszystkich ukazujących się u nich e-booków w pełnych wersjach!!!

Szczegóły konkursu:

KONKURS: Wygraj dostęp do ponad 296 publikacji
elektronicznych o łącznej wartości ponad 6851,81 zł!

Spraw bliskim prawdziwy prezent i otrzymaj WIECZNY dostęp do wszystkich publikacji Złotych Myśli.

Takiej promocji w Złotych Myślach jeszcze nie było. Wśród wszystkich osób, które wezmą udział w naszej świątecznej akcji z prawdziwymi prezentami i kupią bliskim chociaż jeden prezent, wylosujemy 10 osób, które po odpowiedzi na proste pytanie, otrzymają status Złotego Klienta naszego Wydawnictwa i będą zamawiać publikacje elektroniczne w Złotych Myślach zupełnie za darmo.

Zasady konkursu są niezwykle proste
(regulamin, 25.11.2008):

* Każda osoba, która w okresie od 17 listopada do 24 grudnia 2008 roku, zamówi i opłaci dowolny pakiet świąteczny, promowany na stronie: Prawdziwy Prezent, weźmie udział w losowaniu. (UWAGA: w losowaniu biorą udział wszystkie osoby, które zakupiły jakikolwiek pakiet, nawet przed ogłoszeniem tego konkursu).
* Nagrodą główną jest status Złotego Klienta Wydawnictwa Złote Myśli, który upoważniać będzie do zamawiania za darmo, wszystkich publikacji elektronicznych wydanych przez Wydawnictwo Złote Myśli zarówno w przeszłości jak i przyszłości.
* Losowanie 10 zwycięzców odbędzie się w dniu 5 stycznia 2009 roku. Każda z wylosowanych osób będzie musiała odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe związane z Wydawnictwem Złote Myśli. Warunkiem niezbędnym otrzymania nagrody będzie rejestracja (darmowa) w Złotym Klubie.
* Zwycięzcy otrzymają specjalny kod przypisany do konta klubowego. Kod ten umożliwi składanie zamówień na dowolne publikacje elektroniczne za darmo.
* UWAGA: W przypadku nadużyć polegających na wykorzystaniu kodu Złotego Klienta przez osoby trzecie, kod zostanie zablokowany, a status Złotego Klienta odebrany.

Wystarczy, że kupisz bliskim prawdziwy prezent ze Złotych Myśli, a nie dość, że pokażesz im jak bardzo zależy Ci na ich sukcesie, to jeszcze będziesz mieć dużą szansę, aby stać się Złotym Klientem i czerpać za darmo wiedzę z naszych publikacji. Pomóż innym odnieść sukces w życiu. My pomożemy Tobie.

Kliknij tutaj, wybierz prawdziwy prezent dla bliskich i weź udział w świątecznym konkursie!

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź