Skip to content
 

Zbuduj swój wizerunek


Rafał Dorobek
Zbuduj swój wizerunek

Jak kreować swój image i osiągnąć sukces?

Odkryj tajną broń polityków, znanych aktorów i innych ludzi na „świeczniku”

więcej…
zamów u wydawcy
Wykorzystaj to wszytko co od dawna wykorzystują politycy, artyści i inne osoby publiczne, aby z sukcesem zdobyć sympatię ludzi. Wykorzystaj to co mają „wrodzone” tylko nieliczni. Teraz, Ty też możesz decydować o tym kto Cię polubi.
Drogi czytelniku.
Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy ze swojego potencjału. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak łatwo jest zjednywać sobie ludzi, poznając tylko małą cześć wiedzy o budowaniu swojego pozytywnego wizerunku.
Nie wiem czy słyszałeś o filmie dokumentalnym w którym znany kreator publicznego wizerunku Piotr Tymochowicz, pokazuje jak w kilka miesięcy wykreować nowego polityka.
Bez układów, wielkich pieniędzy tylko wiedza o tworzeniu wizerunku.Nie pamiętam jaki jest tytuł tego filmu, ale wiem, że zrobił na mnie duże wrażenie i dał wielu ludziom dużo do myślenia. Zdaje się, że w dzisiejszych czasach każdy może zdobyć głosy, sympatię albo poparcie innych, po postu budując odpowiedni wizerunek.


Szczególnie w naszej polskiej kulturze w której jest wiele stereotypów i przyzwyczajeń, wiedza która wpływa na sposób w jaki postrzegają nas inni może zdziałać cuda. Jeśli masz tą wiedzę, to możesz zdobywać sympatię, sprawiać wrażenie kompetentnego a nawet wywoływać uczucie zazdrości w innych ludziach. Ale to nie wszystko, posiadając wiedzę o tym, jak zbudować swój wizerunek” wiesz także:
Jak wzbudzić sympatię, obcej osoby, zanim wypowiesz pojedyncze słowo?
Czy przeciwieństwa się przyciągają czy raczej ciągnie swój do swego? Dowiedz się co odkryli naukowcy badając wpływ, podobieństwa fizycznego i psychicznego, na sympatię?
Czy stereotypy są zawsze złe? Czy można wykorzystać stereotypy do zbudowania wspaniałego wizerunku? Odpowiedź może Cię zaskoczyć.

Czy atrakcyjność jest bramą do sukcesu? Dowiedz się co twierdzą o tym naukowcy i psychologowie a co mówi praktyka?
7 najważniejszych czynników, które wpływają na to jak postrzegają nas inne osoby, kiedy je poznasz będziesz mógł wpływać na to jak inni Cię oceniają.
Czym jest język oczu i jak może zostać odczytany (nawet podświadomie) przez Twojego rozmówcę?
5 szybkich sposobów na znalezienie tematu do rozmowy i nawiązania nici sympatii z każdą osobą (nawet taką której nigdy nie lubiłeś).
Jak się poprawnie zachowywać podczas rozmowy z nowo poznaną osobą? Pierwsza rozmowa jest najważniejsza, jeżeli nie wiesz jak się zachowywać możesz popełnić błędy.
Jak wywrzeć dobre wrażenie na osobie, którą pierwszy raz widzisz i co zrobić aby wzbudzić w niej jeszcze większą sympatię. Możesz to wykorzystać ubiegając się o pracę albo na pierwszej randce.
12 czynników, które wpływają na naszą atrakcyjność. Jeżeli je poznasz będziesz wiedział co robić, aby być bardziej atrakcyjnym

Z kim przystajesz takim się stajesz? Ale czy to oznacza, że przebywanie w towarzystwie bardzo atrakcyjnych ludzi podnosi Twoją atrakcyjność?
Poznaj kiedy i jakie towarzystwo innych ludzi wpływa na Twój wizerunek.
Jakimi ludźmi się otaczać aby lepiej samemu wyglądać?
Sprawdzony sposób na to, aby ktoś docenił i zauważył nasze wysiłki oraz docenił to co robimy. Nieraz najlepszym sposobem na poprawienie naszego wizerunku jest po postu sprytne uświadomienie innym jak wiele robimy.

W jakich sytuacjach i w jaki sposób mówić komplementy?
Mogą one pomóc Ci wzbudzić w kimś sympatię albo sprawić, że ktoś się na Ciebie obrazi.
To co w środku to i na zewnątrz.
Tak większość ludzi podchodzi do oceniania innych. Mało kto będzie sobie, zawracał głowę tym żeby Cię lepiej poznać i odkryć Twój potencja. Większość po zamienieniu kilku zdań wyrobi sobie o Tobie opinię, którą później trudno będzie zmienić.
Przypomnij sobie sytuacje, kiedy np. w szkole średniej w pierwszej klasie, ktoś podpadł nauczycielom. Już do matury miał opinię łobuza i lenia. Wyrobił sobie „odpowiedni” wizerunek i tak był postrzegany. Niestety tak jest
„Jak Cię widzą tak Cię piszą”Tylko Ty widzisz to co jest głęboko w Tobie i sam potrafisz ocenić, czy ludzie oceniają Cię tak dobrze jak na to zasługujesz. Przecież na początku, kiedy jesteśmy dziećmi, wszyscy jesteśmy tacy sami i jesteśmy wolni od wszelkich stereotypów, udawania itp.
Z czasem jednak zaczynamy nabierać i przejmować od innych ludzi różnych cech. Jedną z tych cech jest ocenianie ludzi.
To stare mądre przysłowie na początku tego paragrafu, nie traci na znaczeniu mimo upływu lat. Każdy z ans ocenia według jakiś wyuczonych kryteriów, innych ludzi. Przed tym, który potrafi się do tych kryteriów dostosować i odpowiednio „wczuć”, serca ludzi stoją otworem.

więcej…
zamów u wydawcy

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź