Skip to content
 

Umysł sprzedawcy


Umysł sprzedawcy
Artur Wojciechowski

Jak w ciągu 21 dni zwiększyć swoją skuteczność i zwielokrotnić zyski jakie generuje Ci sprzedaż bezpośrednia. Sekrety skutecznego sprzedawcy.

Więcej o ebooku

Jeśli sprzedaż bezpośrednia to Twoje pole działania, niezależnie od tego czy pracujesz na własny rachunek, czy w jakiejś firmie i pragniesz zrozumieć przyczyny Twoich trudności i frustracji ze sprzedaży, a przede wszystkim chcesz dokonywać satysfakcjonujących sprzedaży i transakcji zakończonych sukcesem, zwielokrotniając swoje zyski, możesz się tego dowiedzieć od osoby, która dzięki zastosowaniu pewnych prostych zasad zwielokrotniła swoje zyski, które generowała sprzedaż bezpośrednia.

A może jesteś Menedżerem lub Trenerem, odpowiedzialnym za efekty i rozwój handlowców i chcesz pomóc handlowcom zwiększyć ich efektywność sprzedaży? Nie myśl, że może Ci się to przydać także w budowaniu skutecznie działającej struktury w biznesie, w którym działasz…
Jak bardzo mogą wzrosnąć Twoje zyski
w skali miesiąca, albo roku?


Wynagrodzenie większości sprzedawców składa się z dwóch części: płacy stałej i prowizji (premii) zależnej od wielkości sprzedaży. Chyba, że sprzedaż bezpośrednia to Twoje niezależne źródło dochodu, wówczas przyjmijmy, że mowa jest tylko o prowizji, czyli Twoich zyskach.

„Być może nie jest to dla Ciebie oszałamiająca wiadomość, ale moje dochody wzrosły 8-krotnie, kiedy zastosowałem metody zawarte w elektronicznej publikacji „Umysł sprzedawcy”.

- Artur Wojciechowski, autor

Większość osób powie: „niemożliwe” i nigdy nawet nie spróbuje tego osiągnąć. Czy Ty też wyżej cenisz swoje wyobrażenia o tym co jest nieosiągalne od faktów? A fakt jest taki, że wszyscy mamy do dyspozycji 24 godziny. Jedni w tym czasie osiągają sukcesy, a inni mówią że to niemożliwe. Ja przekonałem się na własnej skórze, że jest to możliwe. Ty także mozesz.
Czy chcesz należeć do tych, którzy zawsze uczą się
wyłącznie na swoich błędach?

Zamiast czekać 15 lat, aż samodzielnie odkryjesz, zrozumiesz i zastosujesz wiedzę, która pozwoli Ci czerpać radość ze sprzedaży i odnosić sukcesy, możesz z niej skorzystać znacznie szybciej i przekonać się na własnej skórze, jak skuteczna sprzedaż bezpośrednia i odpowiednie podejście do niej może zmienić Twoje życie (i Twoje zyski :-)

„.. odpowiedź na pytanie „jak zwielokrotnić….” jest udzielona w czytelny sposób – wprowadzenie o potrzebach kupujących – bo o tym często handlowcy w rutynie zapominają – poprzez cechy niezbędne u sprzedawcy, do ćwiczeń rozwijających w sprzedaży tworzy dobry schemat. Myślący i chcący rozwijać się sprzedawca – z pewnością wyciągnie z tej wiedzy pożytek.

Podoba mi się ebook „Umysł sprzedawcy” i z pewnością dam go swoim kierownikom grup jako lekturę obowiązkową.”

- Iwona Płaskowicka, regionalny kierownik sprzedaży Eniro Polska

Nie musisz poświęcać swojego czasu na czytanie opasłych tomów z psychologii, marketingu, ekonomii i innych. To, co jest Ci potrzebne, aby zrozumieć źródłą sukcesu, jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

Wiedza, o której mowa została wyselekcjonowana i sprawdzona w praktyce. Gotowa do natychmiastowego zastosowania. Za kilka minut możesz ją poznać i zacząć wprowadzać w życie. Jeśli jednak nie interesuje Cię w jaki sposób możesz sprawić, że Twoje działania będą kilkakrotnie skuteczniejsze to… co tutaj jeszcze robisz?
Już za chwilę zdobędziesz
sprawdzoną w praktyce wiedzę oraz…

* Dowiesz się, dlaczego ludzie zajmujący się sprzedażą ponoszą klęski;
* Zrozumiesz, dlaczego klienci nie kupują;
* Zrozumiesz, dlaczego odczuwasz niechęć do sprzedawania;
* Rozpoznasz myśli, które Ci przeszkadzają skutecznie sprzedawać;

I nauczysz się jak te informacje wykorzystać na swoją korzyść!

A ponadto…

* Określisz swoje ważne cechy sukcesu;
* Rozpoznasz swoje mocne strony;
* Nauczysz się kontrolować własną postawę sprzedawcy;
* Nauczysz się wynagradzać samego siebie na każdym etapie;
* Opracujesz plan do sukcesu!

„Każdy może znaleźć tu rzeczy, o których by wcześniej nie pomyślał. Poza tym wiele zasad można zastosować do życia, a nie tylko do sprzedaży, jako że sami musimy „sprzedać” siebie innym: w rozmowie o prace, przy wzajemnych kontaktach miedzyludzkich.”

- Krzysztof Dziekiewicz

Jak w ciągu 21 dni zwielokrotnić swoje zyski
ze sprzedaży bezpośredniej?

W tej elektronicznej publikacji znajdziesz wiedzę i doświadczenie zdobyte przez 15 lat, w trakcie 16 626 spotkań z klientami, sprzedawcami i menedżerami.

Od Autora:

„Przez 8 lat w trakcie 6 336 spotkań wykuwałem swoje umiejętności w codziennych kontaktach z ludźmi, którym chciałem coś sprzedać. Przez kolejne 7 lat rozmawiałem z 10 290 sprzedawcami i menedżerami pomagając innym zrozumieć jak czerpać radość ze sprzedaży i odnosić sukcesy.”

Efekty tych spotkań w formie e-booka pomogą Ci

* odkryć największą tajemnicę skutecznych sprzedawców. Jest to odpowiedź na pytanie:

„Co odróżnia sprzedawców odnoszących
sukcesy od innych?”

* zrozumieć jedyną różnicę, którą jest umysł sprzedawcy;
* zastosować metody i techniki gwarantujące sukces przez zmianę sposobu myślenia;

Pytanie tylko, czy chcesz z tego skorzystać?

Zamów PDF
Zamów wersję drukowaną
Zamów Audio CD

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź