Skip to content
 

Tydzień z milionerem

Tomasz Woźny
Tydzień z Milionerem

Poznaj mentalność milionera i sekret udanych inwestycji

„Jeśli masz już milionowy dochód pasywny, to niewiele od nas możesz się dowiedzieć. Jeśli nie, to do stracenia masz tylko 20 złotych. Do zyskania… znacznie więcej.”

więcej…
zamów w wydawnictwie

Książka, którą Ci przedstawiam nie jest klasycznym podręcznikiem. Autor z braku odpowiedniej nomenklatury, nazywa ją mini-powieścią biznesową. Jest to opowieść o tym, jak w przeciągu tygodnia czasu można zmienić swój światopogląd, podjąć życiowe decyzje, zrozumieć jak najłatwiej zostać bogatym człowiekiem i zaprogramować swój umysł na auto-pilota: „Jestem Milionerem”.

„Tydzień z Milionerem” jest subiektywnym zapisem kilku dni, jakie spędziłem w Irlandii na zaproszenie Milionera Hugh. Przez ten majowy tydzień przyglądałem się jak żyją milionerzy, uczyłem się sposobów zdobywania milionów oraz nawyków, które pomagają milionerem zostać.

„Tydzień z Milionerem” nie jest podręcznikiem, raczej opowiadaniem biznesowym. Nie jest to książka do nauki, raczej do poczytania i przemyślenia. Nie każdy ją polubi i nie do wszystkich jest adresowana. Kupisz ją, jeśli już wkrótce chcesz mówić o sobie „Milioner”.

Tomasz Woźny, autor


Autorem e-książki „Tydzień z Milionerem” jest tak naprawdę Hugh – irlandzki Milioner, inwestor, właściciel kilku dużych film developerskich, hoteli, restauracji. Człowiek, który do swoich milionów doszedł drogą na skróty, bo szybko poznał odpowiednie sposoby; Sposoby, którymi podzielił się najpierw ze mną, a teraz daje szanse poznania ich Tobie!

„Nie spodziewałem się, że można zamieścić tak wiele cennych informacji w tak niewielkiej publikacji. Serdecznie polecam wszystkim zaczynającym swoją drogę ku niezależności finansowej!”

Krzysztof Rogala, Poznań

więcej…
zamów w wydawnictwie

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź