Skip to content
 

TY tu rządzisz!


Ty tu rządzisz!
MAREK OLEJNICZAK

Liczba str.:156
ISBN:978–83–7701–206–2
Wydanie:Wydanie I, 2011

więcej o tej publikacji

Żyjemy w erze sprzedaży – dziś każdy coś sprzedaje: produkty, usługi, swój czas, pomysły, charyzmę… Konkurencja jest olbrzymia. Dlatego dzisiaj, by cokolwiek sprzedać, trzeba legitymować się zdolnościami odczytywania intencji czy mowy ciała, a do tego znać co najmniej dwa języki – ojczysty oraz ten drugi…

…język perswazji!
Trzeba jednak zauważyć, że nieczyste praktyki są stosowane przez liczną grupę osób. Te, zamiast stosować strategię win-win, gwarantującą dobre relacje z innymi, wybierają (tylko na pozór) łatwiejszą drogę, w postaci zgarnięcia jednorazowego zysku, połączoną ze spaleniem za sobą mostów.


Nic więc dziwnego, że ludzie coraz częściej zaczynają budować wokół siebie mury, w obawie przed podchodami takich „sprzedawców marzeń”, jednocześnie utrudniając zadanie uczciwym. W efekcie, aby w XXI wieku przekonać do swoich racji klienta, rozmówcę, współpracownika czy partnera, uczciwy sprzedawca, czy po prostu partner lub znajomy, musi wykazać się nie lada umiejętnościami – należy słuchać nie tylko uszami, ale i oczami. Warto również skorzystać z szóstego zmysłu, który sprowadzić można do…

…umiejętności wykorzystania neuronów lustrzanych!

To właśnie o tym zagadnieniu traktuje wyjątkowa publikacja Marka Olejniczaka „Ty tu rządzisz. Jak za pomocą perswazji sprawić, by klient zapragnął Twojego produktu, a partner bez marudzenia pozmywał naczynia”. Neurony lustrzane w odpowiednich rękach stanowią potężną broń nie tylko na polu biznesowym. Ta wiedza okaże się równie pomocna dla zawodowego sprzedawcy, jak i dla:

żony wiecznie proszącej męża o pomoc w domowych obowiązkach,
studenta próbującego bezskutecznie przekonać do siebie niesympatycznego wykładowcę,
nauczyciela niepotrafiącego zapanować nad swoimi uczniami,
przedsiębiorcy starającego się zmotywować swoich współpracowników do efektywniejszego działania,
…oraz dla każdego, kto po prostu chce wreszcie przejąć kontrolę nad swoim życiem i codziennymi sprawami!
Pomyśl, jak wspaniale byłoby umieć zaglądać w głowy swoich bliskich i bezpośrednio stamtąd wyciągać informacje, albo bez wysiłku nakłonić kogoś, żeby coś dla Ciebie zrobił. Czy naprawdę trzeba wypisywać te niesamowite perspektywy, które się z tym wiążą?
Z pewnością już masz co najmniej kilka pomysłów na wykorzystanie tej niezwykłej umiejętności.

Jak w niezauważalny sposób wywierać wpływ na ludzi w Twoim otoczeniu?
Niniejsza publikacja ma na celu nauczyć Cię korzystania z wiedzy o działaniu neuronów lustrzanych w sposób umożliwiający Ci łatwe i wręcz intuicyjne kontrolowanie relacji z innymi. Dzięki praktycznym wskazówkom zawartym w „Ty tu rządzisz” nauczysz się:

jak odczytywać myśli innych z dyskretnych sygnałów mowy ciała.
W każdej minucie, a nawet sekundzie dnia, ludzie całkiem bezwiednie wysyłają komunikaty niewerbalne niosące ze sobą potężne informacje, jak np.

czy są zainteresowani dalszą rozmową, czy dana propozycja wydaje im się interesująca oraz czy niezadowolenie z oferty cenowej to faktyczne rozczarowanie – a może jedynie próba wynegocjowania lepszych warunków? Tego wszystkiego dowiesz się z publikacji Olejniczaka.

jak za pomocą kilku zdań wywołać pożądany stan emocjonalny u swojego rozmówcy.
Okazuje się, że wcale nie potrzeba troszczyć się o odpowiednią aurę oraz scenografię, by wprowadzić klienta w pożądany stan emocjonalny, zaś ukochaną w romantyczny nastrój – równie dobrze podobne efekty można uzyskać za pomocą odpowiednio sformułowanych komunikatów werbalnych. Specjaliści potrafią to osiągnąć w zaledwie dwóch zdaniach. Z tej publikacji dowiesz się, jak oni to robią.

jakimi algorytmami sterowany jest ludzki umysł i dlaczego tak łatwo go przestawić.
„Ty tu rządzisz” to również swoista instrukcja obsługi ludzkiego mózgu. Dowiesz się z niej m.in., na jakich zasadach człowiek postrzega świat i w jaki sposób pierwotna część naszej osobowości, jaką jest podświadomość, wychwytuje i oczyszcza informacje. To bardzo potężna wiedza, która pozwoli Ci sterować ludźmi z kolei bez ich wiedzy…

w jaki sposób wykorzystać neurony lustrzane, by zyskać przychylność rozmówcy.
Odkryjesz, jak ważne dla człowieka są podobieństwa. Nauczysz się upodabniać do swojego rozmówcy, przy okazji zaskarbiając sobie jego zaufanie. Wreszcie, dowiesz się, co to pacing, jak poprawnie go wykonać i dlaczego bez tego sukces w sprzedaży jest prawie niemożliwy.

jak niepostrzeżenie przejąć kontrolę nad rozmówcą.
Poznasz kolejne ważne pojęcie, jakim jest leading. To właśnie leading jest kluczem do maksymalizowania wielkości sprzedaży, zyskiwania uwagi rozmówcy czy uczucia osoby, która przyprawia Cię o ciarki na plecach…

jak opanować większą grupę ludzi.
W swojej publikacji Olejniczak uczy również, w jaki sposób zapanować nad większą grupą ludzi – jak ich zainteresować, jak podtrzymać ich uwagę i wywołać pożądaną reakcję. Wbrew pozorom, dzięki praktyce i solidnemu przygotowaniu opanowanie tej sztuki nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu. Nauczysz się hipnotyzować masy.

jak obronić się przed manipulacją ze strony innych.
Dzięki tej publikacji przekonasz się także, że umiejętnością równie ważną, co wywieranie wpływu na innych, jest obrona własnej osoby przed manipulacją…

Opinie Czytelników:
„Świetna książka. Od razu widać, że pisana przez praktyka. Zwięzła, dobrze się ją czyta i co ważne wnosząca naprawdę wiele dla tych, którzy zajmują się zawodowo sprzedażą czy marketingiem. Polecam”. Marcin Godlewski, właściciel ProPartner.pl

„Na pewnym etapie swojej edukacji biznesowej (a człowiek uczy się całe życie:)), doszedłem do wniosku, że książki nie stanowią dla mnie już źródła wyjątkowej wiedzy. Raczej inny punkt widzenia na daną tematykę. Książka Marka Olejniczaka jest wyjątkowa pod tym względem. Jest to
praktyczny zbiór ćwiczeń, który motywuje Cię zadaniami do wykonania. Co powinieneś zrobić? Kup tę książkę, ćwicz, testuj i wdrażaj strategie Marka, a osiągniesz efekty, o jakich marzysz :) . Polecam serdecznie”. Maciej Mazur

Jak widzisz, książka Marka Olejniczaka to wyjątkowe i niezastąpione kompendium wiedzy, które przekona Cię raz na zawsze, że życia nie należy „brać, jakim jest”, ale kształtować je według własnego uznania. Z umiejętnościami wyniesionymi z tej publikacji to prostsze, niż sądzisz.

Wreszcie zrozumiesz drugiego człowieka – dopiero po lekturze książki Marka Olejniczaka „usłyszysz”, co tak naprawdę mówią do Ciebie ludzie, co oczywiście nie zawsze w pełni pokrywa się ze słowami, jakie wypowiadają. Nauczysz się czytać bezpośrednio z ich myśli!
Spojrzysz na świat przez kolorowe okulary – odkryjesz, że kiedy znikną problemy z komunikacją, życie stanie się nieznośnie wręcz przyjemne i proste. Koniec z użeraniem się z ludźmi z ZUS-u, pracownikami, współpracownikami, żoną, mężem czy dziećmi. Od teraz będziesz w stanie wypracować optymalny model porozumiewania się z każdym z osobna. A im większej praktyki nabierzesz, tym łatwiej będzie Ci to przychodzić.
Spełnisz swoje marzenia – zarówno te drobne, jak i te wagi ciężkiej. Kiedy śnisz, to o czym? O awansie, drugiej połówce, a może pracy w wymarzonej firmie? Gdy nauczysz się w niezauważalny sposób wywierać wpływ na swojego rozmówcę, wszystko stanie się możliwe!
Ta wyjątkowa pozycja zawiera unikatową wiedzę, która została podana w niezwykle przystępnej i przyswajalnej formie. Przeplatana jest ona licznymi ćwiczeniami praktycznymi – po każdym segmencie informacji zyskasz szansę sprawdzenia zdobytych umiejętności w praktyce.

zamów w wydawnictwie (jeśli czujesz taką potrzebę, bo Ty tu rządzisz:)

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź