Skip to content
 

Twoje dzisiaj

Jesteś dokładnie tam gdzie powinieneś być.

Autorem artykułu jest Jacek Baraniecki
Patrzysz dookoła i stwierdzasz, że to nie jest to, czego Ty chcesz. Masz nie taką pracę jakbyś chciał, szef cały czas Cię wkurza, nie możesz rozwijać swoich pasji, nie masz czasu dla siebie, nie masz czasu dla znajomych, cały czas brakuje Ci pieniędzy na to, co chciałbyś sobie kupić.

Relacja z Twoim mężczyzną/kobietą Cię nudzi, nie ma w tym nic ekscytującego, nie masz pomysłu, co zrobić żeby się odbić, żeby to wszystko przemienić.

Codziennie rano zmuszasz się żeby wstać z łóżka, a potem ładujesz w siebie kolejną kawę żeby się dobudzić. Zadajesz sobie pytanie: czy to tak ma właśnie wyglądać? Później przestajesz zadawać to pytanie, bo nie znajdujesz na nie odpowiedzi, a myśl o tym jeszcze bardziej Cię pogrąża.

Możesz popatrzeć na ludzi, którym się udało i stwierdzić: no tak, oni mieli lepsze warunki. On przejął firmę po ojcu, miał pieniądze na start, dostał ziemie od dziadków, odziedziczył kamienicę, wygrał pieniądze na loterii, jemu zawszę się udaje, miał ludzi, którzy mu we wszystkim pomogli, ma talent, wtedy były inne czasy. Możesz stwierdzić, że oni mieli lepiej, ale to nie jest prawda. Ludzie, którzy odnoszą największe sukcesy, najczęściej startują z najtrudniejszych pozycji, a największą frajdą jest dla nich proces przemiany warunków, które ich otaczają. Nie istnieje coś takiego jak lepsze warunki dla jednych a gorsze dla innych. Każdy z nas nosi w sobie potencjał by odnieść sukces.

[adsenseyu1]

Patrząc na swoje życie możesz pomyśleć, że nie chcesz go w takim wydaniu jakim go doświadczasz. Wszystko co Cię otacza, a także zdarzenia z przeszłości mogą wydawać się bezsensowne i niepotrzebne. Chcę Ci powiedzieć, że wszystko co wydarzało się w Twoim życiu do tej pory, wydarzyło się w perfekcyjnym czasie, nauczyło Cię dokładnie tego co było konieczne żebyś się nauczył, doprowadziło Cię do miejsca w którym się obecnie znajdujesz. Cały bagaż doświadczeń będzie Ci niezbędny w dalszej drodze, która jest przed Tobą.

Nie ma żadnej pomyłki, jesteś dokładnie w tym miejscu, w którym powinieneś być. Nie ważne z jakiego miejsca startujesz, ważne w jakim miejscu skończysz, ważne w jakim kierunku zmierzasz.

Jacek Baraniecki

Odnajdźsiebie.pl

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

[adsenseyu5]

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments