Skip to content
 

Szukamy sposobu na bogactwo… GIEŁDA?

Marcin Krzywda
GPW I – Giełda Papierów Wartościowych w praktyce

Podstawy inwestowania na GPW wyjaśnione „po ludzku”

Po co Ci więcej pieniędzy?

Myślę, że świetnie znasz odpowiedź na to pytanie.

więcej na temat ebooka…
zamów bezpośrednio w wydawnictwie…

Pierwsza z trzech części przewodnika po giełdzie papierów wartościowych.Ta pozycja nauczy cię podstaw potrzebnych do samodzielnego poruszania się po tym niezwykle atrakcyjnym a zarazem niebezpiecznym miejscu…

Jak często zastanawiasz się, skąd wziąć dodatkowe pieniądze? Kiedy ostatni raz myślałeś lub myślałaś o giełdzie, jako o sposobie na dojście do bogactwa? Wielu ludzi od czasu do czasu o tym myśli, jednak brakuje im jednego ważnego elementu – podjęcia decyzji o rozpoczęciu inwestowania.

Nie myśl na razie o tym, ile możesz zarobić i w jak krótkim czasie – czytaj dalej, a wszystkiego dowiesz po kolei…

„Od zawsze wiedziałem, że będę bogaty. Nie sądzę, bym wątpił w to nawet przez minutę.”
(Warren Buffett – słynny inwestor, drugi najbogatszy człowiek świata)

„Dlaczego więc nie zacząłeś lub nie zaczęłaś z sukcesem inwestować na giełdzie?” Większość ludzi odpowie: bo nie wiedziałem, jak to się robi, bo bałem się strat… Możesz dalej myśleć tym torem, możesz też zmienić myślenie i poznać, jak pasjonujące jest inwestowanie. Nawet, jeśli nie masz żadnych pieniędzy – dzięki grze giełdowej „na sucho”.
Zmuś swoje pieniądze, by ciężko na Ciebie pracowały


Zastanawiałeś się kiedyś, skąd bogaci mają tyle pieniędzy i dlaczego są coraz bogatsi? A może marzyłeś o wczesnej emeryturze? Wiesz, że powinieneś inwestować, ale nie wiesz jak zacząć?

Jeśli odpowiedziałeś lub odpowiedziałaś „tak” na którekolwiek z powyższych pytań, znaczy to, że świetnie trafiłeś lub trafiłaś, bo właśnie na tej stronie jest dostępny ebook, który „po ludzku” tłumaczy, jak zacząć inwestować na giełdzie. Czy dostrzegasz już ogromną korzyść jaka płynie z posiadania takiego poradnika przy stawianiu pierwszych kroków na giełdowym parkiecie?

W dalszym ciągu jednak, decyzję – czy dalej pracować na pieniądze, czy zacząć je pomnażać na giełdzie (gdzie możesz zarabiać, bez względu na to, co w danej chwili robisz) musisz podjąć samodzielnie.
Jak nauczyć się inwestowania i zacząć zarabiać na giełdzie nie wychodząc z domu?

Dzięki ebookowi „GPW I – Giełda Papierów Wartościowych w praktyce”, możesz już za chwilę odkryć, jak funkcjonuje giełda i jak zacząć na niej zarabiać. Co więcej, jeśli otworzysz internetowy rachunek w domu maklerskim – będziesz mógł lub mogła kontrolować sytuację, obserwować wykresy, kupować i sprzedawać papiery wartościowe nie wychodząc nawet w tym celu z domu.

Zajmie Ci to dokładnie tyle Twojego czasu, ile sam lub sama zdecydujesz się przeznaczyć na uczenie się, śledzenie notowań itp. Będziesz się uczyć w tempie, jakie Ci najbardziej odpowiada. Do tego wszystkiego potrzebny Ci będzie tylko komputer z dostępem do internetu…

Oto niektóre z tematów poruszonych w książce „GPW I – Giełda Papierów Wartościowych w praktyce”:

-inwestowanie, jak zacząć Dlaczego warto inwestować?
-inwestowanie, jak zacząć Jak działa giełda i co oznaczają związane z nią terminy?
-inwestowanie, jak zacząć Jak grać, aby wygrać?
-inwestowanie, jak zacząć Jakie są metody inwestycyjne?
-inwestowanie, jak zacząć Co to jest analiza techniczna, fundamentalna i portfelowa?
-inwestowanie, jak zacząć Jak wykorzystać analizę techniczną w praktyce?

Więcej szczegółów dowiesz się ze spisu treści.

„Publikacja w sposób bardzo zrozumiały i przystępny pozwala nowicjuszom, ale także już nieco zaawansowanym graczom giełdowym, zgłębić podstawy i zasady gry na rynku GPW. Zapoznaje ona z funkcjonującymi już terminami giełdowymi, ich znaczeniem i możliwością ich zastosowania, co w efekcie przynosi całkiem przyzwoity zysk finansowy. Cena ebooka jest naprawdę warta zawartości informacji jakie ta książka posiada. Ja jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.”
- Welanty Piekarski, emeryt

„Po przeczytaniu tego e-booka stwierdziłem, że gra na giełdzie nie jest aż tak trudna, więc zacznę grać. Mam nadzieję, że okaże się, że zarobię, a nie stracę pieniążki ;)
- Tomasz Sikorski, 32 lata, student, pr.publiczny

Ebook znajduje się w ofercie wydawnictwa Złote Myśli będącego chyba największym dystrybutorem ebooków na naszym rynku.

więcej na temat ebooka…
zamów bezpośrednio w wydawnictwie…

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

2 Komentarzy

  1. [...] GPW-Giełda Papierów Wartościowych w praktyce [...]

Zostaw Odpowiedź