Skip to content
 

Sztuka wzbogacania się

Sztuka wzbogacania się
Wallace D. Wattles

Ta książka powala.
Mówię książka,bo możesz dostać ją zarówno w formie ebooka jak i formie normalnej książki.Linki podam na końcu opisu.
Nie wiem,czy miałes kiedykolwiek stycznosć z literaturą sukcesu jak ten typ pisarstwa jest czasem okreslany,ja mam z nią do czynienia od lat.Tą książkę kupiłem dwa lata temu (drukowaną) i doszedłem do wniosku,że to z niej czerpała inspirację większosć autorów literatury motywacyjno inspiracyjnej….
Przeczytałem wtedy książkę i….zapomniałem o niej jak o kolejnej…

więcej o ebooku
zamów w wydawnictwie
Dwa tygodnie temu wpadłem na ebooka o tym samym tytule.Pomyslałem,że ktos sobie „pożyczył” znany tytuł i chce na tym zarobić…


Doszedłem po linkach do wydawcy tego ebooka i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu okazało się,że to jest elektroniczna wersja książki Wallec’a D.Wattles’a.
Przeczytałem ją jeszcze raz i chyba wreszcie zaczęło do mnie docierać przesłanie,które umknęło mojej uwadze po pierwszym czytaniu dwa lata temu…
Chodzi o to,że TO MY JESTEMY TWÓRCAMI SWOJEJ RZECZYWISTOSCI w każdym jej aspekcie.
To dzisiejsze nasze mysli tworzą nasze jutrzejsze realia…
Mysl bardzo głęboka a uwierzenie w to,że tak faktycznie jest daje człowiekowi taką wewnętrzną siłę…

Fantastycznie przedstawione są te zasady w filmie „Sekret”.Jesli masz możliwosć załatw sobie ten film i oglądaj go tak często jak tylko będziesz mógł,tak długo aż wpoisz sobie wiarę w to,że jesli myslisz,że cos możesz ,TO NAPRAWDĘ MOŻESZ!

Film jest dostępny gdzies na google video, w opisie ebooka jest do niego link (wersja po angielsku), a w sieci są polskie napisy do niego.Nie wiem gdzie,ale warto poszukać.

więcej o ebooku
zamów w wydawnictwie

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Jeden Komentarz

Zostaw Odpowiedź