Skip to content
 

Sukces a praca


Sukces a praca
Witold Wójtowicz

Dowiedz się, w jaki sposób osiągnąć upragnioną wolność i robić dokładnie to, na co ma się ochotę!

więcej o ebooku

zamów w wydawnictwie

Gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa,to najbogatsi byliby niewolnicy.

Proszę Cię, abyś na moment całkowicie wyłączył się i szczerze – przed samym sobą – odpowiedział na poniższe pytania. Pamiętaj, że tylko szczere odpowiedzi mają tutaj sens i znaczenie.

* Czy gdybyś zarabiał miesięcznie dowolną sumę, wykonując dowolną pracę, to czy nadal robiłbyś to samo?
* Gdzie byś mieszkał oraz jak spędzałbyś swój wolny czas?
* Gdzie byś jadł? W jakim towarzystwie i jakie byłyby to potrawy?
* O której byś wstawał? Jak wyglądałby Twój przeciętny dzień?


Czy po przeanalizowaniu powyższych pytań okazało się, że Twoje odpowiedzi całkowicie pokrywają się z tym, co masz na chwilę obecną w życiu? Jeśli tak, to szczerze Ci gratuluję i jestem pełen podziwu! Musisz być niesamowicie szczęśliwym człowiekiem i w zasadzie możesz dalej nie czytać tego tekstu – niczego nowego się z niego nie nauczysz.
Gdyby jednak było inaczej…

Zapraszam do lektury – nauczymy Cię, jak być całkowicie wolnym finansowo i szczęśliwym człowiekiem. Witold Wójtowicz, autor ebooka „Sukces a praca”, wyróżnia postrzeganie świata w dwóch wersjach:

1. Obiektywne postrzeganie świata
2. Subiektywne postrzegania świata

Na obiektywne postrzeganie nie masz absolutnie żadnego wpływu. Nie stanie się przecież tak, że nagle trawa będzie czerwona, drzewa zaczną rosnąć korzeniami do góry, przestanie obowiązywać prawo grawitacji i tak dalej. Nie! Tak się z pewnością nie stanie.

Natomiast masz nadzwyczajny wpływ na subiektywne postrzeganie świata. Czasami po prostu możesz nie potrafić tego kontrolować i wykorzystywać. Mówi się, że Twoje myśli tworzą Twoją rzeczywistość. I jest w tym 100% prawdy. Wszystkie nasze myśli to energia, którą wysyłamy do Wszechświata, a ten… zwraca nasze zapytanie wraz z jego realizacją.
Tak, to właśnie dlatego:

* Ludzie biedni stają się jeszcze biedniejsi
* Ludzie bogaci stale się bogacą

Nie wiem do której grupy Ty należysz, ale wiem natomiast, że jest dostatecznie dużo miejsca, abyś należał do tej drugiej grupy ludzi. I wierz mi, że nie jest to wcale takie trudne. Między innymi dlatego przed chwilą dowiedziałeś się, w jaki sposób funkcjonujemy.

Co to konkretnie dla Ciebie oznacza? Ano nic innego, jak to, że Twoje szczęście zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Każdy Twój sukces, każda nowa znajomość, praca, każdy spędzony tak a nie inaczej dzień jest Twoim dziełem.

Jeżeli chcesz być naprawdę szczęśliwy, to nie możesz szukać tego szczęścia na zewnątrz i zdawać się na innych ludzi. Niczego wielkiego w ten sposób nie osiągniesz. Przemiana musi dokonać się na poziomie mentalnym w Tobie. Wówczas koncentrując się na pozytywnych rzeczach, będziesz je do siebie przyciągał – niczym magnes!

Zatem zapytam Ciebie jeszcze raz:

Czy gdybyś miał o jedno, dwa, trzy albo więcej zer przychodu więcej,
to czy nadal Twoje życię wyglądałoby w ten sam sposób?

Powyższe pytanie jest kluczowe, ponieważ to Ty jesteś kowalem własnego losu. Teraz, masz się dzięki tej publikacji dowiedzieć i nauczyć:

* Czym jest wolność?
* Co rządzi sukcesem i w jaki sposób to wykorzystać dla siebie?
* Na czym polega tajemnica sukcesu?
* Czy potrafisz marzyć oraz jak potężna jest siła marzeń?
* Jakie pułapki czekają na Ciebie na drodze rozwoju?
* Kim tak naprawdę jesteś? Czy umiesz żyć?
* W jaki sposób osiągnąć właściwe nastawienie oraz postawę?
* Jakie są kroki do sukcesu i na czym one polegają?
* Na czym polega ewolucja myślenia?
* Co by było, gdyby wszyscy mieli mentalność ludzi sukcesu?

I wiele, wiele więcej drobiazgów, które złożone w całość stworzą dla Ciebie idealny podręcznik życia. Skoro doczytałeś do tego momentu, to znaczy, że chcesz się czegoś dowiedzieć. Że bardzo tego potrzebujesz. Pozwól, aby ta publikacja stała się Twoim mentorem. Niechaj prowadzi Cię przez życie usłane różami, które sam sobie stworzysz.

Musisz jedynie wybrać wersję, która najbardziej Ci odpowiada – wolisz słuchać, czy czytać? A potem już tylko wypełnij poniższy formularz, a już za kilka minut otrzymasz publikację „Sukces a praca”. Za jakiś czas osobiście sprawdzę, jakie zmiany zaszły w Twoim życiu :-) Baw się dobrze!

Dostępna także specjalna wersja dźwiękowa – AUDIOBOOK

Wersja dźwiękowa (audiobook) została nagrana przez profesjonalnego lektora i zapisana w formacie mp3. Dzięki temu, wystarczy, że kupujesz audiobooka, wgrywasz go na swój odtwarzacz mp3 i od razu:

* możesz słuchac książki gdziekolwiek jesteś
* nie potrzebujesz ani odpowiedniego oświetlenia, ani użycia rąk – możesz np. jechać samochodem i słuchac, ćwiczyć na siłowni i słuchać…
* dzięki wielokrotnemu przesłuchaniu materiału świetnie sobie utrwalisz motywacyjne treści książki i łatwiej wprowadzisz je w życie
* jeśli jesteś słuchowcem – będziesz zaskoczony tym, jak łatwo i przyjemnie przyswaja się wiedze dzięki audiobookowi

Ten ebook mogę polecić z głębi serca.Znam autora i wiem, że on pisze o tym co zastosował w swoim życiu.Gdy pisze o wolności to należy rozumieć to dosłownie : ON JEST WOLNYM CZŁOWIEKIEM!!!
Naprawdę warto skorzystać z jego mądrości i zagłębić się w lekturę tego ebooka.

Zamów PDF
Zamów wersję drukowaną
Zamów MP3
Zamów Audio CD

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

2 Komentarzy

Zostaw Odpowiedź