Skip to content
 

Spisek bogatych

spisekSpisek bogatych


Robert Kiyosaki

więcej o książce

Autor książki, Robert Kiyosaki, przedstawia własny pogląd na temat tego, co się obecnie dzieje w gospodarce światowej, i wyjaśnia, dlaczego ludzie mają kłopoty w dzisiejszych burzliwych czasach. Kiyosaki nie tylko wskazuje przyczyny obecnego chaosu gospodarczego oraz sposoby jego złagodzenia, ale też oferuje ludziom rozwiązania dla ich finansowych problemów.

Książka ta uświadomi Ci, że to, co wydaje się najgorszym kryzysem, jest tak naprawdę nadarzającą się okazją.

Robert Kiyosaki, autor bestsellera wszech czasów na temat finansów osobistych – Bogaty ojciec, Biedny ojciec, stworzył książkę w nowy sposób. Przed wydaniem została ona opublikowana w Internecie, rozdział po rozdziale. Czytelnicy – zarówno stosujący już w życiu zasady bogatego ojca, jak i ci, którzy dotkliwie odczuwają skutki obecnego kryzysu – zostali poproszeni o komentarz.

PIERWSZA INTERAKTYWNA KSIĄŻKA ROBERTA KIYOSAKI

Słowa Roberta Kiyosaki o potrzebie edukacji finansowej czytają już miliony ludzi. SPISEK BOGATYCH to pierwsze na świecie przedsięwzięcie interaktywne, w którym czytelnicy mogli na bieżąco wyrażać swoje opinie, pisząc do Roberta po publikacji każdego rozdziału.


Zobacz klipy video nagrane przez Roberta Kiyosaki specjalnie dla czytelników tej książki. Robert odnosi się w nich do wybranych przez siebie komentarzy czytelników. Znajdziesz tu również dodatkowe nagrania, o których autor wspomina w swojej książce.

Możesz zamówić książkę bezpośrednio w wydawnictwie klikając w ten link

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź