Skip to content
 

Słomiana motywacja

Słomiana motywacja
RAFAŁ KRAŚNICKI
Liczba str.: 174
ISBN: 978-83-7701-215-4
Wydanie: Wydanie I, 2011

więcej o e-booku

Twoja obecność na tej stronie najpewniej świadczy o tym, że chciałbyś coś zmienić w swoim życiu i wreszcie kończyć to, co zaczynasz. Może zależy Ci na lepszym wyglądzie, może chciałbyś odnowić swój związek z bliską Ci osobą? A może chcesz zwiększyć swoje dochody lub osiągnąć trwały spokój ducha? To wszystko jest w granicach Twoich możliwości. Rzeczywiście jesteś w stanie przepięknie ukształtować własne życie, w którym zagości prawdziwa miłość, odwaga, wewnętrzny spokój, zamożność i piękno oraz zdrowie. Tylko JAK?

Zbuduj swoją Osobistą Bazę Motywacji i zacznij działać!
Będzie to Twój legalny dopalacz :)

Czy zdarza Ci się wyznaczyć sobie jakiś mniejszy lub większy cel i go… nie osiągnąć? Być może słyszysz w swojej głowie przy pierwszej porażce głos, mówiący: „To nie dla mnie”, „Nie dam rady”, „Mam tego dosyć”, „Innym razem”? A może obecnie jesteś w trakcie realizacji ważnego dla Ciebie zadania i masz wrażenie, że pracujesz tylko na pół gwizdka? Dziś dowiesz się, jak swoje cele zacząć finalizować znacznie szybciej i nie odkładać niczego na później.


Ta publikacja powie Ci, jak znaleźć siły, odwagę i energię do tego, aby pomimo napotkanych trudności nie poddać się i kontynuować batalię z żywiołem, jakim jest głos w naszej głowie, mówiący „Nie chcę mi się”, „Nie nadaję się do tego”czy „Co powiedzą ludzie?”. Publikacja ta da Ci możliwość poznania i zastosowania skutecznego narzędzia, które sprawi, że słomiana motywacja stanie się nieprzyjemnym wspomnieniem. Poznasz system, który nakierowuje na osiągnięcie celu za pomocą codziennego działania.

Czy znasz skądś nawyk odkładania na później i niekończenia zadań?

Wiesz, jak to jest, gdy wyznaczasz sobie cel, wszystko planujesz i dopinasz na ostatni guzik. Jednak w trakcie wykonywania poszczególnych czynności czujesz, że coś jest nie tak. Coś pochłania lwią część Twojej energii i czasu, coś Cię odciąga od głównych działań i niepostrzeżenie zatrzymujesz się w pół drogi, nie wiedząc, gdzie szukać przyczyn stagnacji. Motywacja gdzieś wyparowuje i pozostaje żmudne, ciężkie, okupione cierpieniem i niechęcią dalsze działanie, co w konsekwencji prowadzi do zniechęcenia i zaniechania go. Miałeś tak choć raz w życiu?

Co da Ci publikacja „Słomiana motywacja”?

-wreszcie będziesz kończyć to, co zaczynasz – od zadań każdego dnia w pracy czy w domu, po większe cele i marzenia,
-znajdziesz sposób na swoje lenistwo,
-nabędziesz umiejętność znajdowania stałej motywacji,
-będziesz potrafił wytłumaczyć sobie i nakręcić się tak, aby pomimo zniechęcenia i niepowodzenia dążyć do zakończenia danego zadania czy osiągnięcia celu,
-zwiększy się Twoje poczucie własnej wartości.

Przeczytanie tej książki sprawi, że zbudujesz sobie system do osiągania jednego celu naraz, z wysokim i stałym poziomem motywacji i energii

Pierwszy rozdział ukazuje niezbędne, podstawowe założenia i dotyka samych korzeni motywacji, docierając do wartości, jakimi się kierujesz. Drugi zawiera praktyczny warsztat budowy Osobistej Bazy Motywacji. Jest on niezwykle ważny i podaje wiele cennych oraz praktycznych ćwiczeń i wskazówek. Natomiast w trzecim rozdziale zapoznasz się z metodami zarządzania Osobistą Bazą Motywacji, by być bardzo zaangażowanym w drodze do celu.

UWAGA: Jest nadzieja i pomoc także dla leni! :)

Na ostatnich stronach autor zamieścił wzór arkusza Osobistej Bazy Motywacji, ułatwiający samodzielną pracę. Najważniejsze cele w życiu potrzebują stałej motywacji, silnej jak taran. Jesteś gotowy, aby ją zbudować?

Dla kogo jest ta publikacja?

-dla osób, które działają na pół gwizdka, nie bardzo wiedząc dlaczego,
-dla osób, które chętnie odkładają coś na później,
-dla osób, które szybko się męczą, tracąc energię i zapał,
-dla osób, które czują, że stać je w życiu na więcej, tylko nie wiedzą, jak się do tego zabrać,
-dla osób, które porzuciły, a chciałyby odświeżyć swoje marzenia i zacząć je wreszcie realizować,
-dla osób, które chcą się ROZWIJAĆ tak, aby osiągać coraz częściej mniejsze i większe sukcesy.

zamów bezpośrednio w wydawnictwie

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź