Skip to content
 

Psychologia i 46 zasad zdrowego rozsądku


Psychologia i 46 zasad zdrowego rozsądku
Witold Wójtowicz

Co ma wspólnego psychologia zdrowego rozsądku z realizacją marzeń i z życiowym sukcesem?

Zdrowy rozsądek motywem przewodnim Twojego życia?

Wydawałoby się oczywiste,
ale tak wielu ludzi o tym w ogóle nie wie…

więcej o e-booku

Witold Wójtowicz wykorzystuje zdrowy rozsądek jako motyw przewodni swoich publikacji oraz szkolenia pt. „Psychologia zdrowego rozsądku”. Określenie to spotkało się z szerokim uznaniem Czytelników Złotych Myśli, którzy zostawili mnóstwo wspaniałych recenzji o jego publikacjach i stali się fanami samego autora. Okazało się, że wielu z nich myliło zwykły rozsądek ze zdrowym rozsądkiem. A czy Ty wiesz, jaka jest różnica?

Wiele osób uznało publikacje autora jako idealne na prezent. A taki był odbiór treści Wójtowicza przez osoby obdarowane:

Co prawda nie przeczytałem tej książki, ale podarowałem ją w prezencie bliskiej osobie. I szok – ukochana zachwycona, powiedziała że to najlepszy prezent urodzinowy. – Adam, uczeń
Poznaj kilka cytatów, które uzasadniają
pozytywne reakcje na nauki autora* Dziewięćdziesiąt procent problemów, jakimi się stresujesz, nigdy się nie pojawi. To tylko instynkt je narzuca, żeby wywołać u Ciebie gotowość do trzymania maczugi pod ręką. Z pozostałych dziesięciu procent osiem rozwiążesz bez problemu, a pozostałe dwa będą wymagały zasięgnięcia porady specjalisty.

* Świat bez przerwy atakuje nas milionem informacji, z których większość jest negatywna. Myślenie zdroworozsądkowe polega na tym, żeby nie dać się wciągnąć w nurt przeciętności, umieć oddzielać ziarno od plew i mieć siebie samego za przewodnika.

* Tak naprawdę – życie jest piękne i ludzie są wspaniali. To tylko ewolucja tak ukształtowała nasze charaktery, żeby dać nam szansę przetrwania. A więc nie miej pretensji do tych, którzy wyzwalają w stosunku do Ciebie negatywne emocje. Oni to robią ze strachu. Pamiętaj, że w podtekście każdej krytyki, złości czy nienawiści leży strach narzucony przez instynkt samozachowawczy.

* Życia nie da się zmienić fizycznym działaniem, tylko mentalnym nastawieniem. W momencie gdy ta zmiana zajdzie u Ciebie, to reszta zmieni się sama. (Fragmenty pochodzą z „46 zasad zdrowego rozsądku”)

Zafunduj sobie motywacyjnego kopa

Zdrowy rozsądek Wśród opinii Czytelników dominują takie, w których piszą, że książki o zdrowym rozsądku otworzyły im oczy oraz zmobilizowały do pracy. Brakuje Ci czasem jakiegoś bodźca do działania? Zobacz, co o „46 zasadach zdrowego rozsądku” napisał Czytelnik:

Bardzo pomocna:):):) szczerze polecam, zawarta w niej dawka informacji pozytywnie wpływa na życie, jego postrzeganie i motywuje do konkretnego działania!!… już w kilka dni po przeczytaniu i wdrożeniu w życie zaledwie części zasad zawartych w książce widzę efekty!! Jest to niesamowite przeżycie. Ta publikacja tak mnie wciągnęła, że ponownie zabrałem się do zgłębienia jej treści, aby nic nie umknęło mojej uwadze. Polecam!!! – Andrzej Bernaś, Broker ubezpieczeniowy

„Nauczę Cię zasad zdrowego rozsądku, ale…”

…Ty musisz wiedzieć, do czego chcesz go użyć i używać go, czyli wyrażać swoją indywidualność.” Tak napisał autor na jednych z pierwszych kart swojej książki. Czy na pewno jesteś na to gotowy? Lojalnie ostrzegamy: autor będzie wobec Ciebie surowy, będzie kwestionował Twoje przekonania, wytykał Ci Twoje słabości, a to wszystko po to, żeby Cię odpowiednio ukierunkować. Tylko Ty możesz wyrazić na to zgodę. :)

Psychologia zdrowego rozsądkuTo ciekawa książka. Trochę inna niż większość. Bardziej konkretna. Autor nie leje wody, czasem trochę czytelnikowi „dopiecze”, ale wszystko po to, żebyśmy się obudzili i zaczęli robić i zdobywać to, o czym mówimy. Do dzieła, do lektury! – Daniel, pasjonat rozwoju osobistego

Słuchaj głosu swojego instynktu – zdobądź tę publikację, jeśli czujesz, że może pozytywnie wpłynąć na Twoje życie.

zamów
wersja MP3
Audio CD

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź