Skip to content
 

Pakiet Bogatego Ojca

Pakiet Bogatego Ojca

Do tego, że książki Roberta Kiyosaki (oczywiście również jego żony Kim a od niedawna również Donalda Trumpa, który to jest współautorem publikacji : Dlaczego chcemy, żebyś był bogaty), koniecznie TRZEBA przeczytać nikogo, kto zna choć jedną pozycję z serii o Bogatym Ojcu nie trzeba namawiać.Ciekawym pomysłem jednak jest zakup kilku pozycji za jednym razem. W zestawie wychodzi o wiele taniej.

Jest kilka wariantów takich zestawów dzięki czemu możemy zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych – czyli pieniążki które można zainwestować w kolejną książkę.

PAKIET BOGATEGO OJCA

Zamów pakiet w wydawnictwie

W skład kompletu wchodzą następujące książki:

- Bogaty ojciec, Biedny ojciec – Czyli czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa!

- Kwadrant przepływu pieniędzy – Który kwadrant jest dla Ciebie najlepszy: Pracownik, Samozatrudniony, właściciel Biznesu czy Inwestor?

- Inwestycyjny poradnik bogatego ojca – Czyli w co inwestują bogaci – czego nie robią biedni i średnia klasa!

- Mądre bogate dziecko – Pobudź finansową inteligencję swojego dziecka!

- Młody bogaty rentier – Jak stać się zamożnym i na zawsze takim pozostać!

Dodatkowo do każdego zamówionego dzisiaj kompletu otrzymasz w prezencie płytę CD Roberta Kiyosaki: Czego bogaty ojciec nauczył mnie o pieniądzach oraz ulubioną książkę Bogatego ojca: Tak, jak człowiek myśli.

Zamów pakiet w wydawnictwie

W opisie wykorzystano materiały IPE

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź