Skip to content

Info

Surfując w necie spotkasz się z tysiącami różnych ebooków. Jedne są wartościowe, ich autorzy wiedzą co chcą powiedzieć. Takie publikacje chce się czytać.Inne są zupełnie pozbawione wartości …a czasem nawet sensu:)….
Przedstawiam kilka pozycji, które ( moim zdaniem) warto przeczytać.

Należę do grona osób, które dużo czytają. Przez długi czas IGNOROWAŁEM ebooki jako mniej wartościowe niż tradycyjne książki. Przyznaję, że myślałem tak, bo nie zapoznałem się z żadną wartościową publikacją elektroniczną. Tak było do czasu aż odkryłem kilka tytułów. (Ostatnio „Sztuka wzbogacenia się” oraz „Efekt motyla” zrobiły na mnie największe wrażenie).
Na blogu prezentuję te o których mogę powiedzieć,że są warte przeczytania.
Oczywiście to jest moja subiektywna opinia i możesz się z nią zgodzić lub nie….

Staram się również umieszczać artykuły związane tematycznie z blogiem. Najczęściej autorami tych artykułów są autorzy ebooków. I te właśnie artykuły będę umieszczał przede wszystkim.

Dlaczego?

Powód jest banalnie prosty. Często mamy do czynienia z sytuacją, kiedy to tytuł książki jest na tyle interesujący, że jesteśmy skłonni ją kupić. Kupujemy i wtedy okazuje się, że książka jest delikatnie mówiąc do kitu… Lepiej przed zakupem zapoznać się z tym, co ma do powiedzenia jej autor, jeśli okaże się po przeczytaniu jego artykułu, że potrafi wyrazić swoje myśli, a informacje, które stara się nam przekazać są dla nas wartościowe, wtedy możemy kupić wydany przez niego ebook.

To jest właśnie główne zadanie tego bloga. Poznać co myśli i ma do powiedzenia autor ebooka ZANIM wydamy pieniążki na jego książkę.

Przy okazji tego „poznawania” autorów możesz uzyskać wiele ciekawych informacji zawartych w artykułach tutaj publikowanych.

Oczywiście zachęcam cię czytelniku do dodawania własnych komentarzy a nawet własnych artykułów. Im więcej osób wyrazi opinię na temat publikacji dostępnych na rynku, tym lepiej.

Napisz co Twoim zdaniem warto przeczytać a czego raczej nie…

Komentarze

Powered by Facebook Comments