Skip to content
 

Myśleć jak Milionerzy


Myśleć Jak Milionerzy
Kamil Cebulski

Dowiedz się jak myślą ludzie bogaci i poznaj sekret bogactwa jednego z najmłodszych polskich milionerów.

więcej o e-booku

Na książkę, o której za chwilę przeczytasz (chociaż nie jestem pewien, czy nie kupisz jej w ciemno bez czytania opisu), czekało ponad 3475 czytelników Zlotych Myśli. To liczba osób, które do dnia 1 lipca 2009 roku kupiły pierwszą książkę tego Autora, bestseller „Efekt Motyla”. Wiemy, że poprzednia publikacja tylko zaostrzyła apetyt na większą dawkę genialnych przemyśleń Kamila Cebulskiego. Czas na zdwojenie doznań, których doświadczył każdy, czytając „Efekt Motyla” i zwielokrotnienie świadomości bogactwa w Twoim życiu za pomocą kolejnej książki Kamila Cebulskiego „Myśleć jak milionerzy”
Jak myśleć, aby być bogatym człowiekiem?
Poznaj drogę do sukcesu Kamila Cebulskiego -
jednego z najmłodszych polskich milionerów.

Kolejna książka Kamila Cebulskiego stanie się dla Ciebie wyjątkowa, jeżeli dostrzeżesz w niej choćby tylko te trzy elementy, które stanowią o jej niezwykłej sile:

* porażający skutecznością przewodnik po sposobach dochodzenia do bogactwa z zerowym stanem konta. Od zera do milionera – to także jest możliwe w Polsce;
* motywująca lektura zawstydzająca Twoje wszystkie wymówki, które nie pozwalały Ci cieszyć się mianem milionera. Autor obnaża to, co u większości ludzi stanowi barierę w osiąganiu sukcesu;
* generalne porównanie tego, co dzieje się w umysłach biednych ludzi, z chemią mózgu milionerów – bez zbędnych teorii naukowych – proste, wiarygodne i przekonujące przykłady, których doświadczył Kamil Cebulski – z życia wzięte.


Kamil Cebulski w wieku 21 lat został się milionerem

Dlaczego nie jesteś jeszcze bogaty?

Nie mam zielonego pojęcia, jak często zadajesz sobie to pytanie. Jednak wiem jedno – książka Kamila Cebulskiego „Myśleć jak milionerzy” wskaże Ci winnego. Dowiesz się z niej, że właściwie największym ogranicznikiem Twojego bogactwa jest Twój własny, zainfekowany biedą mózg.

Dlatego po lekturze książki masz dwa wyjścia. Albo wyjąć mózg łyżką z głowy, albo kopnąć go w tyłek tak, aby obudził się i zaczął pracować jak umysły milionerów.
Czy Twoi rodzice także majstrowali… przy Twoim mózgu?

Często fakt, że nasz mózg nie zdobywa dla nas bogactwa, spowodowany jest tym, że nasi rodzice, dziadkowie i bliscy ustawili nam pewien ogranicznik. Nie wiem, czy wiesz, ale wiele firm motoryzacyjnych ustawia w silnikach ograniczniki prędkości. Chcesz jechać na maksa, a Twój samochód, za który zapłaciłes tysiące złotych, wysyła Ci komunikat: więcej nie pojedziesz – jest to dla Ciebie niebezpieczne.

O ile w przypadku samochodów można jeszcze to zrozumieć, i jest to wskazane, to na „rynku rodzicielskim” wydaje się to totalną brednią. Po co rodzice mieliby to robić? Niestety zazwyczaj zupełnie nieświadomie przekazują oni wewnętrzne „hamulce”. Chyba że Twoi rodzice specjalnie ustawili Ci ograniczniki prędkości, żeby ustrzec Cię przed takimi tragediami w życiu jak:

* pełne konto, dające spokój 24 godziny na dobę;
* możliwość wydawania pieniędzy na to, co kocha się w swoim życiu;
* zarabianie fortuny przy totalnym lenistwie

Najważniejszy dzień w biznesowym życiu

Poznałam Kamila na konferencji Myśleć jak Milionerzy w Lublinie 30.09.2007 i to był jeden z najważniejszych dni w moim życiu biznesowym. Zaowocował on także tym, że mam przyjemność przygotowywać do druku jego najnowszą książkę.

Czytam, robię korektę, formatuję, więc pracuję dokładnie z każdym słowem… i co chwilę albo się dziwię, jakie to proste rozwiązanie, albo wybucham śmiechem, jakie to zabawne rozwiązanie…

Już się dużo nauczyłam. Co chwilę zaskakuje mnie nowy przykład rozwiązania jakiegoś problemu. Nie jest to jednak powieść, z której wystarczy zapamiętać główny wątek czy wrażenie, jakie lektura zostawia na czytelniku, lecz skondensowany poradnik praktycznej wiedzy o biznesie. Jego posiadanie na własność jest NIEZBĘDNE. :-)

Możesz czytać ją w dresie i bez krawata, musisz jednak mieć…

Doskonale wiesz, że:

* Są dyskoteki, na które nie można wchodzić w dresach.
* Są restauracje, do których nie można wchodzić bez krawata.
* Jest taka książka, której nie można czytać bez pozytywnego nastawienia i wiary w sukces.

Jeśli cały czas czytasz ten opis, to znaczy, że wewnętrznie czujesz, że książka „Myśleć jak milionerzy” może być idealna dla Ciebie. Zanim jednak zdecydujesz się na jej zdobycie, wybierz się w podróż po umyśle pozytywnego milionera.

Czego dowiesz się z tej książki?

* Jak sprawić, by kilka dni po opracowaniu biznesplanu znaleźć hojnego inwestora, który wyłoży na Twój biznes od 10 do 100 tysięcy złotych.

Idea tej książki jest prosta: jeżeli masz pomysł na biznes i potrafisz zaprezentować, o co Ci chodzi, po kilku dniach będziesz miał pieniądze na rozruch swojej firmy. „Myśleć jak milionerzy” to mapa z zaznaczonym miejscem, w którym wykopiesz skarb. Jeżeli odłożysz jej zakup na później, to tak jakbyś machnął ręką i powiedział: własny biznes nie jest dla mnie.
* Jak oswoić podświadomy „filtr” w naszym umyśle, tak aby działał jak najskuteczniej.
* Poznasz prawa, które pozwoliły dwudziestolatkowi w Polsce zostać milionerem.
* Dowiesz się, jak ograniczyć do minimum wydatki w pierwszych miesiącach działalności Twojego biznesu.
* Nauczysz się sztuki myślenia milionera praktyka.
* Poznasz dziesiątki tajemnic finansowego sukcesu, które bogaci ludzie odkrywają latami.
Ty możesz to zrobić jednego wieczora.
* Wgrasz do swojego umysłu antywirusa, który uchroni Cię przed stylem myślenia biednych ludzi.

Ukryte niebezpieczeństwo tej książki!

Jeżeli jesteś już po lekturze „Efektu Motyla”, wiesz dokładnie, że styl pisania Kamila to nie jest głaskanie potencjalnych milionerów po głowie. Spotkanie z jego publikacjami to motywacyjny nokaut – albo wytrzymasz proces bombardowania Twoich wymówek, albo polegniesz na deskach, powtarzając do osiemdziesiątki: ci wredni milionerzy ukradli mi tyle świetnych pomysłów na biznes.

Co tu dużo mówić, zaprzeczeniem praw natury jest przeczytanie książek Kamila i myślenie o bogactwie w kategorii niespełnionych marzeń. Gdy je przeczytasz, po prostu zaczniesz działać. Innej drogi nie ma.

Poznaj „Myślec jak milionerzy” i…

* stuninguj swój umysł do postaci maszynki rodzącej obfitość w Twoim życiu;
* rozpocznij drogę bez powrotu do Twoich finansowych sukcesów;
* zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze i ciesz się z tego, co osiągasz;
* zbuduj działający biznes, który pomoże Ci patrzeć z dumą w lustro;
* ośmiesz wszystkich, którzy mówili, że nie nadajesz się na przedsiębiorcę;
* zdobywaj „tanie” pieniądze na rozkręcenie biznesu.

Zarabiaj i bierz z życia to, co najlepsze

To wszystko jest dla Ciebie. Wystarczy, że uczynisz z książki „Myśleć jak milionerzy” poranny rytuał, który powie Ci: dzisiaj jest kolejny dzień brania z życia garściami.
Spakuj się, abyś nie wyszedł po sukces w slipkach

Prawdopodobnie przypominasz sobie z telewizji scenę, jak grupa antyterrorystyczna wchodzi do domu gangstera. Wiesz, przeważnie nie siedzi on w kapciach z kubeczkiem ciepłego mleka w ręku. Zawsze widzimy ich praktycznie w samych majtkach.

Nie chciałbym Cię przerazić, ale przed przeczytaniem „Myśleć jak milionerzy” warto przygotować się na atak niezwykle silnych treści. Po prostu przygotuj się na mocny, motywacyjny atak antyterrorystyczny. Dlatego nie daj się zaskoczyć sukcesowi w majtkach. Oto, co Kamil zrobi np. z Twoimi wymówkami:

* Jeżeli nie wierzysz, że bogactwo jest dla Ciebie, Kamil w kilku pierwszych zdaniach udowodni Ci, że niepotrzebnie się mażesz.
* Jeżeli mówisz, że zrobisz biznes, tylko nie masz kapitału, Kamil wskaże Ci kilka konkretnych dróg na zyskanie pieniędzy na rozwój Twojego biznesu.
* Jeżeli marzysz o skomplikowanym biznesie, Kamil wybije Ci to z głowy. Zdobądź inspirację
i dowiedz się, jak zbudować prosty biznes, który utrzyma Cię na wysokim poziome finansowym.

Od dzisiaj zaczniesz myśleć jak milionerzy!

Bez wątpienia można powiedzieć, że ta książka będzie budowała Twoje życie od nowa. Jeżeli podjąłeś decyzję „chcę żyć pełnią życia i z pełnym portfelem”, zrób ten pierwszy krok. Zainwestuj od razu w „Myśleć jak milionerzy” i nie pozwól, by inni zdobyli ją przed Tobą. Jedno kliknięcie dzieli Cię od poznania drogi Kamila Cebulskiego od zera do listy najbogatszych młodych Polaków. Możesz w tym momencie zaadoptować dla siebie i na swoje potrzeby sprawdzony sposób na pierwszy milion w Twoim życiu. Zrób to teraz!

zamów PDF
zamów wersję drukowaną
zamów Audio MP3
zamów Audio CD

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź