Skip to content
 

Moja Firma

Anna Jarczyk
Moja Firma

czyli
Krok po kroku od formalności do przedsiębiorczości

Jak właściwie wybrać formę działalności gospodarczej i sprawnie założyć firmę?

więcej…
zamów w wydawnictwie

Mówi się, że założenie firmy jest w Polsce sprawą niełatwą. Trzeba odpowiednio dobrać formę działalności gospodarczej, złożyć wiele podań, zdążyć w ustawowych terminach wykonać różne czynności i tak dalej.

Dzięki temu poradnikowi, przejście przez wszystkie etapy zakładania firmy będzie dla Ciebie naprawdę proste. Dowiesz się na przykład, jakie zalety i wady ma spółka cywilna, jak poinformować o swojej działalności SANEPID, co powinno się znaleźć na fakturze, czy też, jak założyć firmowe konto w banku.

Ebook „Moja Firma” to lektura obowiązkowa dla wszystkich chcących rozpocząć swoją działalność gospodarczą lub zmienić swoją aktualną formę działalności. Prowadzi on krok po kroku przez wszystkie czynności, które należy wykonać, aby marzenie o własnej firmie stało się rzeczywistością. Dodatkowo, robi to w tak przyjazny sposób, że czujesz, jakby doradzał Ci doświadczony w tych sprawach przyjaciel.

Co czyni tę książkę tak wyjątkową?

Jest napisana przystępnym językiem, pozwala Ci spokojnie rozpocząć działalność gospodarczą, z pełną świadomością Twoich praw, obowiązków, terminów dostarczeń dokumentów, tego, co płatne, a co nie itd.


W sposób kompleksowy traktuje temat zakładania firmy, co pozwala Ci w pełni się na niej oprzeć zaczynając swój biznes. Doradza, jakie opcje wybrać w Twoim przypadku, wyjaśnia zawiłości i zamienia coś, o czym być może myślałeś, jako o nieprzebytej odchłani formalności, w prosty, opisany krok po kroku proces.

„Książka ta zawiera cenne wskazówki na temat założenia firmy, dlatego też sądzę, że powinny przeczytać ją wszystkie osoby, które decydują się na własny nawet najmniejszy biznes. Prosta i przystępna forma tej książki sprawia, że czyta się ją bardzo przyjemnie. Gorąco polecam! „
- Karolina Matusiak, współtwórczyni serwisu internetowego, 20 lat

więcej…
zamów w wydawnictwie

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź