Skip to content
 

Mistrzologia


Mistrzologia
ARKADIUSZ PODLASKI

dowiedz się więcej o publikacji

Każdy człowiek jest mistrzem w jakiejś dziedzinie, jednak tylko nieliczni są uważani za prawdziwych ekspertów. Spośród nich jeszcze mniejsze grono zaprasza się do mediów w roli autorytetu czy wręcz wyroczni w swojej dziedzinie. Wreszcie zaledwie garstka ekspertów potrafi zarabiać na swojej wiedzy. Co wyróżnia tych mistrzów nad mistrzami? Każdy z nich pisze książki!

Napisz książkę i stań się Mistrzem dla innych
Arkadiusz Podlaski, autor siedmiu cenionych publikacji eksperckich, przeprowadzi Cię przez kolejne etapy: od opracowania pomysłu na własną książkę, przez pisanie, proces wydawniczy, aż po marketing i zarabianie na zdobytej pozycji!

Dodatkowo, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci zostanie uznanym specjalistą w swojej dziedzinie, do książki został dołączony bonus:

BONUS 1: Szablon książki
Do „Mistrzologii” autor dołączył szablon książki, który możesz wykorzystać, aby Twoja publikacja była w pełni profesjonalna. Wystarczy, że wpiszesz swój tekst w odpowiednie miejsca i skorzystasz z konkretnych wskazówek, a bycie Mistrzem w Twojej dziedzinie może być w zasięgu ręki.Chcesz wreszcie zarobić na swojej wiedzy? Spraw, by inni się o niej dowiedzieli!
Zanim dowiesz się, co jest w tej książce, zastanów się przez chwilę, kogo Ty sam dziś uważasz za eksperta czy wręcz mistrza w danej dziedzinie?

Ci wszyscy ludzie, zanim stali się sławni i zaczęli być kojarzeni jako autorytety w swoich dziedzinach, zrobili jedno. Napisali książkę. Właśnie dzięki temu inni dowiedzieli się, że wymienione wyżej osoby „znają się na rzeczy” oraz uznali, że warto kierować się ich wskazówkami.

Warto jednak, abyś uświadomił sobie, że nie tylko książki biznesowe budują wizerunek, który chcesz osiągnąć. Ten sam mechanizm działa w przypadku np. kursów gry na gitarze, poradnika akwarystycznego czy nawet gier komputerowych. Tylko od Ciebie zależy wybór dziedziny, w której staniesz się ekspertem.

Jak to działa?
Wraz z każdym kolejnym czytelnikiem książki popularność eksperta rośnie. Coraz więcej osób chce skorzystać z jego rad. Wreszcie dziennikarze zaczynają zapraszać taki autorytet do programów tematycznych i komentowania bieżących zdarzeń w danej branży. Niepostrzeżenie, autor książki staje się Mistrzem, którego inni chcą naśladować i uczyć się od niego, płacić za szkolenia, kupować kolejne publikacje…

Jednocześnie każdy z nich zaczynał od miejsca, w którym być może Ty dziś jesteś – od własnej, popartej praktyką wiedzy w swojej dziedzinie. Wystarczy, że nauczysz się, jak wiedzę zamienić w książkę, a książkę w pozycję Mistrza!

W czym pomoże Ci „Mistrzologia”?
Ta publikacja jest czymś więcej niż poradnikiem o pisaniu książek. Jest ona poradnikiem o zarabianiu na wiedzy. Przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy pracy nad własną publikacją i odpowie na pytania:

Jak wybrać pomysł na książkę, by odniosła sukces?
Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad napisaniem własnej książki,
zapewne przyszło Ci do głowy pytanie: „Ale czy będą chcieli to czytać?”. Autor przedstawia proste i sprawdzone metody na wybór tematu publikacji, które niemal gwarantują jej powodzenie. Co więcej, dowiesz się, w jaki sposób przekuć właśnie Twoje indywidualne doświadczenie i wiedzę w bestseller!

Jak zmotywować się do pisania?
Być może w tej chwili myślisz, że „to nie dla Ciebie”, bo np. masz trudności z pisaniem. Nic bardziej mylnego! Każdy autor książek miewa kłopoty w tej materii. W „Mistrzologii” znajdziesz spis gotowych do zastosowania technik pisania, które sprawią, że pisanie przyjdzie Ci łatwo i będzie sprawiać ogromną frajdę.

Co zrobić, by szybko napisać książkę?
Zazwyczaj pisanie książki kojarzy się również z mozolną i długotrwałą pracą przez kilka miesięcy, a nawet lat. Nic podobnego! W tej książce znajdziesz techniki skracające czas potrzebny do stworzenia własnej publikacji nawet do… 6 godzin! Autor zdradza również własne, unikatowe techniki „turbopisania”, z których sam korzysta.

Jak przekonać wydawców, że warto wydać Twoją książkę?
Gdy tekst jest już gotowy, kolejnym etapem drogi autora jest przekonanie innych, że warto zainwestować właśnie w to dzieło i przekazać je czytelnikom. Dowiesz się, w jaki sposób tego dokonać i jakie kryteria są brane pod uwagę przez wydawców. Poznasz również konkretne wydawnictwa, do których warto zgłosić się z gotową publikacją i uzyskać jak najlepsze warunki wydania.

Jak wspomóc promocję publikacji, by zarobić na niej jak najwięcej?
Tak naprawdę napisanie i wydanie swojego dzieła to dopiero początek. Gdy już jest dostępne, trzeba je jeszcze sprzedać, by zarobić na własnej pracy. Większość ciężaru promocji zazwyczaj biorą na siebie wydawcy. Są jednak pewne rzeczy, które Ty sam możesz zrobić, by istotnie wspomóc sprzedaż i zarobić więcej.

… i co dalej? Czyli w jaki sposób wykorzystać swoją publikację, umocnić pozycję eksperta?

Gdy już Twoja książka spotka się z uznaniem ze strony czytelników i komentatorów, warto przemyśleć kolejne kroki w budowaniu własnej pozycji. Wydanie publikacji otworzy przed Tobą wiele drzwi i możliwości – które z nich warto wybrać? Tego również dowiesz się z „Mistrzologii”.

Zacznij zarabiać na wiedzy, budując pozycję Mistrza!
Arkadiusz Podlaski przedstawia w swojej publikacji kulisy własnego warsztatu i doświadczenia. Sam wydał do tej pory 7 książek, zdobywając uznanie czytelników. Teraz zdradza swoje sposoby i sekrety pisania bestsellerów właśnie Tobie!

możesz dowiedzieć się więcej o tej publikacji klikając w ten link

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź