Skip to content
 

Mężczyzna od A do Z


Mężczyzna od A do Z
Piotr Mart

Już niedługo dowiesz się więcej o mężczyznach niż większość kobiet przez całe życie i będziesz w stanie z łatwością użyć tę wiedzę do…

Więcej o ebooku
Zamów w wydawnictwie

Czytaj dalej, jeśli:

* Nie możesz zrozumieć mężczyzn.
* Nie wiesz jak utrzymać przy sobie faceta.
* Chcesz, aby Twój związek był jeszcze lepszy niż jest teraz.
* Nie wiesz jak zdobyć faceta swoich marzeń.
* Chcesz jeszcze bardziej uszczęśliwić swojego mężczyznę.

Mężczyźni są inni niż kobiety.

Wiem, brzmi to jak banał, ale tak jest. Świadomość tego, pomoże Ci odnosić sukcesy nie tylko w zdobywaniu męskich serc, ale i umocnieniu swojego związku. Pewnie też wiesz o tym, że różnimy się do siebie, ale ile kobiet i mężczyzn tak naprawdę wyciąga z tego jakieś wnioski?


My mężczyźni inaczej myślimy, inaczej czujemy, inaczej odbieramy różne bodźce (nawet dotyk). Nasza skóra jest siedmiokrotnie grubsza niż kobiet. Mężczyźni są słabsi psychicznie… My mężczyźni myślimy obrazami, Wy kierujecie się uczuciami. Was uwodzi to, co słyszycie – nas to, co widzimy. Do Was przemawia muzyka, odpowiedni głos, wiersz…- to tak w dużym skrócie.

„Ten poradnik pozwoli ci odkryć sekrety mężczyzny, pisane przez mężczyznę dla kobiet”

Ten poradnik został napisany z myślą o wszystkich kobietach: od nastolatek szukających swojej pierwszej miłości po kobiety od lat żyjące w stałym związku. Tak naprawdę to większość mężczyzn jest taka sama, dlatego też wiedza tutaj zawarta będzie dla Ciebie dość uniwersalna. Pisząc ten poradnik, autor starał się pokazać, jak sytuacje codziennego życia widzi mężczyzna. Chciał pokazać kobietom, jak wygląda druga strona medalu.
Kim jestem i czemu miałabyś mi wierzyć?

Nazywam się Piotr Mart. Od kilku dobrych lat pomagam kobietom zrozumieć mężczyzn. W moim kursie „Jak uwieść i rozkochać w sobie mężczyznę?” wzięło udział już kilka tysięcy kobiet z całej Polski i nie tylko.

Dawno temu postanowiłem sobie, że pomogę zmienić świat. Tak, chcę zmienić świat na lepszy! Chcę, aby kobiety i mężczyźni poznali swój sposób myślenia – wtedy będzie mniej zdrad, rozwodów i zerwań. Faceci będą zakochani w swoich dziewczynach i żonach. Znacznie mniej będzie nieszczęśliwych kobiet i nieszczęśliwych mężczyzn, za to znacznie więcej szczęśliwych rodzin i ludzi na świecie. To jest mój cel!

Większość tego co do tej pory wiedziałaś o mężczyznach jest nieprawdą?

Dlaczego tak uważam? To proste. Większość kobiet czerpie swoją wiedzę o mężczyznach od… KOBIET. Tak dokładnie, kiedy pojawia się jakiś problem z mężczyznami, kobiety radzą się przyjaciółek, czytają książki i gazety pisane przez kobiety itd. Nie ma w tym nic złego, ale większość z tych rad mówi raczej o tym jak „złapać na haczyk” mężczyznę dzięki jakimś sztuczkom, niż o tym jak być sobą i załatwić tą sprawę. Wcale nie musisz udawać kogoś, kim nie jesteś, żeby uwodzić i rozumieć mężczyzn.

Porady na temat związków, które możesz znaleźć w magazynach kobiecych, są pisane przez kobiety dla kobiet – a chyba oczywiste jest, że kobieta nie jest w stanie w pełni zrozumieć mężczyzny? Kto lepiej zrozumie mężczyznę niż sam facet, który wie jak czuje i myśli brzydka płeć – NIKT?

Dlatego też ten poradnik jest taki wyjątkowy. Pokaże Ci on, jak to wszytko wygląda od strony mężczyzny. Jak on to widzi i jak on interpretuje różne wydarzenia, a nawet Twoje zachowanie.

Już niedługo poznasz:

* Specyficzne umiejętności i cechy, które posiadają tylko kobiety, a które właściwie użyte sprawiają, że mężczyzna nie jest w stanie się Ci oprzeć.
* Jak stać się bardziej kobiecą, mimo że nie masz ciała modelki albo gwiazdy filmowej. Tak są na świecie kobiety, które uwodzą mężczyzn, mimo że nie są piękne, kluczem do sukcesu jest znajomość…
* Jakie są największe potrzeby psychiczne i fizyczne, które ma mężczyzna (nie chodzi o seks i jedzenie) i w jaki sposób je zaspokoić? Dowiedz się, czego on tak naprawdę pragnie, ale o czym Ci nigdy nie powie.
* Czego absolutnie i nigdy nie robić, a co może zrazić do Ciebie nawet najbardziej zakochanego mężczyznę. Jeśli to robisz. to dosłownie jakbyś naciskała przycisk „Koniec szczęśliwego związku”
* Jak wychować sobie mężczyznę (bez manipulacji)? W jaki sposób prawidłowo prosić o coś mężczyznę, tak aby spełnił Twoją prośbę? Twój facet nigdy nie robi tego, o co go prosisz? Być może błąd tkwi w tym, jak o to robisz…
* Co dokładnie oznacza, że mężczyźni są wzrokowcami i zapamiętują obrazy? Dowiedz się, jak możesz dzięki tej wiedzy jeszcze bardziej, rozkochać go w sobie i sprawić, że będzie myślał tylko o Tobie.
* Jak rozmawiać z mężczyzną, tak aby Cię ZROZUMIAŁ, zamiast tylko słyszeć. Tak, to prawda, choć kobiety i mężczyźni mówią tym samym językiem, to słowa rozumieją zupełnie inaczej! Dowiedz się jak bardzo inaczej albo dalej kłóć się i denerwuj!
* Jak zmaksymalizować swój seksapil, i to jak bardzo pociągająca jesteś dla mężczyzny? Uwierz mi, wygląd wcale nie jest najważniejszy w byciu seksowną, jednak jeśli nie wiesz tego, o czym piszę, to pozostaje Ci liczyć na sam wygląd.
* Dlaczego mężczyzna przestaje z Tobą rozmawiać o uczuciach i o tym, o co mu chodzi? W większość przypadków, kiedy facet przestaje się komunikować z kobietą wina leży po stronie kobiety!
* Jak radzić sobie z agresją mężczyzny? Jeśli nauczysz się jak jej nie wywoływać oraz jak nią kierować, skończą się wieczne kłótnie i fochy.
* Jak zachowywać się w łóżku, żeby być jego najlepszą i wymarzoną kochanką, do której jego uczucie nigdy nie wygaśnie. Co dla mężczyzny ważne jest w seksie i jakie błędy popełniane przez kobiety sprawiają, że on odwraca się do Ciebie plecami?
* Jak poruszać się, wykorzystać mowę ciała, mówić, a nawet patrzeć, żeby uwodzić mężczyzn i zwracać ich uwagę na siebie. Mężczyźni są wzrokowcami, więc uwodź, ich tak żeby, to widzieli.
* Trzy główne powody, dlaczego mężczyźni zdradzają? Wierz mi albo i nie, ale są tylko trzy główne powody, dlaczego mężczyźni zdradzają kobiety. Poznaj je i zrozum co popycha mężczyznę do zdrady.
* Jak wspierać mężczyznę i sprawić, aby nie bał się przed Tobą otworzyć i ujawnić swoje uczucia. Mężczyźni nie potrafią wyrażać swoich emocji, dlatego trzeba im w tym pomóc, ALE tylko w ten wypróbowany sposób, bo inaczej…
* Cztery wypróbowane sposoby na utrwalenie związku i umocnienie go. Na wszytko jest rada, trzeba tylko znać odpowiedni, wypróbowany sposób.
* Jak przełamać nieśmiałość do mężczyzn? Poznaj kilka prostych ćwiczeń, które zajmują dziennie ok 15 minut i łamią wszelkie ograniczenia w Tobie w relacjach z mężczyznami.
* Dlaczego mężczyzn nie można traktować, tak jak kobieta chciałaby być traktowana?
* Co Ty możesz zrobić już dzisiaj, żeby Twój mężczyzna stał się lepszy i bardziej Ci się podobał.
* Trzy specyficzne sposoby dotykania mężczyzny, które on uwielbia, a o których nigdy Ci nie powie. Przetestuj je a na drugi dzień przyleci do Ciebie z kwiatami w podzięce (nie chodzi o seks).

Ile ta wiedza może być warta dla Ciebie?
Jeśli jesteś samotna, to chyba nie muszę Ci nawet zadawać pytania, jak ważne jest bycie kobietą, która magnetycznie przyciąga mężczyzn i potrafi rozkochać w sobie, tego którego wybierze.

Jeśli masz już swojego mężczyznę, męża, chłopaka pomyśl, jak bardzo poprawią się Wasze relacje albo i nawet na nowo, Wasza miłość zapłonie żywym i jasnym ogniem, jeśli przestaniesz popełniać dotychczasowe błędy, a zaczniesz na nowo rozkochiwać w sobie faceta.

Ile warte jest niemarnowanie więcej nerwów i czasu, starając się zrozumieć, co myśli mężczyzna i jak go „podejść”, żeby między Wami było nie tyle dobrze, co wspaniale. Ile może być warte skończenie z wiecznymi kłótniami, brakiem komunikacji w związku i innymi problemami? Pomyśl logicznie. Ile może być warte nawiązanie zrozumienia między Wami i zbudowanie trwałego mocnego związku dwojga ludzi, a nie dwóch indywidualnych osób.

2000 złotych? 1000 złotych? A może 100 złotych?

Twoja inwestycja w poradnik „Mężczyzna od A do Z”, to tylko 27 złotych. Tak dokładnie. To tylko 27 złotych. Mniej niż kosztują dwa bilety do kina na kolejną romantyczną komedię…

Więcej o ebooku
Zamów w wydawnictwie

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź