Skip to content
 

Marketing internetowy w praktyce

Angus Mcleod
Marketing internetowy w praktyce

Dowiedz się krok po kroku, jak rozkręcić dochodowy biznes w Internecie.

„Internet to Klondike XXI wieku”

więcej…
zamów bezpośrednio w wydawnictwie…

Tak twierdzi człowiek, który zdobył największy w historii majątek – Bill Gates. Jeśli istotnie tak jest, to ebooka „Marketing internetowy w praktyce” trzeba by porównać do mapki, na której precyzyjnie wyrysowano położenie wszystkich oczekujących na poszukiwaczy złotonośnych działek.

Ktoś, komu taka mapka wpada w ręce, może oczywiście z nią zrobić co zechce. Może przy jej użyć na rozpałkę, zmiąć i rzucić do zabawy kotu, oprawić w ramkę i podarować sąsiadce… Może też zdecydować się wykorzystać okazję i zdobyć bogactwa.

Skoro jesteśmy przy gorączce złota, pozwól że nieco rozwinę ten temat.

Nie wiem czy słyszałeś, ale najnowsze badania potwierdziły fakt, w który wielu wątpiło: wielkie „gorączki złota” XIX wieku naprawdę stworzyły znaczną ilość milionerów. Badania te ujawniły też jednak inną, mniej oczywistą rzecz. Otóż tylko 5% tych milionerów to poszukiwacze złota, którym się udało coś znaleźć. Całe pozostałe 95% stanowili ci, którzy dostarczali poszukiwaczom kilofów, spodni wzmacnianych na kolanach i siedzeniu, sucharów… i masy innych potrzebnych im produktów. A przecież na każdego takiego przedsiębiorcę musiało przypadać setki poszukiwaczy! Jak ogromny zatem odsetek spośród nich musiał dochodzić bogactw!

Wyobraź sobie całą tę sytuację. Podczas gdy poszukiwacze szarpali się po omacku, a większość z nich w końcu rezygnowała i wracała do normalnego życia, rozczarowana i biedniejsza niż kiedykolwiek, inteligentny i energiczny przedsiębiorca mógł być praktycznie pewny, że prędzej czy później mu się uda i zdobędzie bogactwo.Była to niejako premia za to, że zamiast trzymać się „sprawdzonych i pewnych” metod zarabiania pieniędzy, czyli prowadzić sklep na rogu, albo pracować w na fermie, ruszył tam, gdzie tuż pod ziemią leżało złoto. A także i za to, że nie zwiedziony pozorną łatwością osiągnięcia go, nie spekulował, tylko włożył całą energię w rozwijanie swego biznesu. Biznesu z jednej strony zwyczajnego, bo spełniającego wszelkie wymagania dobrego biznesu, z drugiej jednak całkiem niezwykłego, bo dostosowanego niezwykłych warunków i dającego niezwykle wysokie zyski…

Minęło wiele lat i dzisiaj znowu jest tak samo. Teraz żyłą złota – bez porównania bogatszą i bez porównania bardziej dostępną od tamtych – jest Internet. Ale zdziwił byś się, jak wciąż niewielu ludzi zdaje sobie z tego sprawę! Ty już to wiesz, to dużo. Wiesz już na jakim terenie powinieneś prowadzić swój biznes. Pytanie, jesteś już wyposażony w bardzo skuteczne narzędzie jakim jest marketing internetowy?

Z publikacji „Marketing internetowy w praktyce”, możesz dowiedzieć się jak to konkretnie zrobić. Czyli jak zaadoptować odwieczne zasady skutecznego prowadzenia biznesu do globalnej rzeczywistości internetu, aby wśród wygranych naszej dzisiejszej gorączki złota.

„Świat jest podzielony w stosunku 80/20, także w dziedzinie marketingu i jego skuteczności. Jeśli chcesz należeć do 20% osiągających sukces, to ta publikacja jest dla ciebie lekturą obowiązkową.”

- Krysztof Abramek, 44 lata, elektronik, konsultant HYIP, dietetyk, konsultant profilaktyki zdrowotnej…

„Rewelacja!!! Właśnie takiego e-booka brakowało na rynku – skarbnicy odpowiedzi na wiele pytań ludzi, którzy chcą zrobić swoją komercyjną stronę internetową i nie do końca wiedzą, od czego zacząc; na co zwrócić uwagę przy wyborze programu partnerskiego; co sprzedawać i czy warto sprzedawać. W jednej książce tyle wiedzy, którą trzeba by szukać przynajmniej kilka godzin po różnych serwisach www.”
Ewa Kołodziejczyk 30 lat, anglistka

„Publikacja dostarcza solidnej wiedzy, jak zbudować przyjazną dla użytkownika witrynę, zawierajacą wartościowe informacje, przejrzystą strukturę i interesujący wygląd. Praktyczne informacje jak zadbać o efektywność strony i jej właściwą prezentację, zapewniające sukces rynkowy. To abc marketingu internetowego. Choć mam srony www od dobrych kilku lat, znalazłam tu wiele cennych wskazówek, które będą podstawą przebudowy stron. „
Dr Ewa Masłowska właścicielka szkoły języka polskiego dla obcokrajowców i biura tłumaczeń, językoznawca, www.academia-polonica.com.pl

więcej…
zamów bezpośrednio w wydawnictwie…

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź