Skip to content
 

Magia Perswazji


Magia Perswazji
Aleksander Buczny

W jaki sposób możesz posługiwać się perswazją i wywierać wpływ na ludzi osiągając to, czego chcesz?

Oto perswazja, o której nie dowiesz się na większości szkoleń
Jak wykorzystać naturalne zachowania i reakcje
wspólne dla wszystkich ludzi, aby skutecznie
wywierać na nich wpływ?

Więcej o e-booku

Już wkrótce poznasz sekrety perswazji, z których nie zdajesz sobie sprawy i o których nie pisze się nawet w książkach ani nie wykłada na większości szkoleń.

W świecie perswazji pokutuje pewne popularne twierdzenie. Rozpowszechnia je wielu trenerów, którzy wpoili nam przekonanie, które sprawia, że większość ludzi nigdy nie wykorzysta poznanych technik perswazji.

To przekonanie jest następujące – każdy człowiek jest inny, dlatego nie ma technik, które działałyby na każdego.

Prawda jest taka, że ludzie oprócz tego, że są inni, to są pod wieloma względami także podobni do siebie. Na przykład posiadają siedem podstawowych uczuć, na które reagują identycznie.


Magia perswazji. Weźmy uczucie rozbawienia. Reagują na nie śmiechem. Reagują bez względu na to, gdzie mieszkają i do jakiej grupy społecznej należą.

Nadzwyczajna rzecz dotyczy także kolejnego uczucia, które też charakteryzuje wszystkich ludzi.

To uczucie można łatwo wykorzystać w perswazji i wywieraniu wpływu na inne osoby. Jest to…

Może zanim je opiszę, przeczytaj krótką i intrygującą historię, napisaną przez autora książki:
Oto jak działa zaawansowana perswazja…

Kiedyś podczas jednego ze szkoleń zorganizowałem praktyczne ćwiczenie, które miało polegać na zebraniu jak największej ilości numerów telefonów od obcych osób. Jak sądzisz, ile by Ci się udało zdobyć numerów wciągu 60 minut? Dziesięć? Dwadzieścia?

Wynik najsłabszego uczestnika nie był niższy niż 40 telefonów, a średnia wyniosła 73 telefony (w eksperymencie wzięło udział pięć grup składających się z sześciu pracowników). Zadziwiające, prawda? Zastanawiasz się, jak tego dokonano?

Technika, której użyto, jest stara jak świat. Jest to jedna z najlepszych technik perswazji wykorzystujących naturalne ludzkie zachowania.

Jest to zwykła, wspólna dla wszystkich ludzi… (czytaj dalej, aby się dowiedzieć więcej)

Widzisz, ta historia i wykorzystana w niej perswazja doskonale pokazują, że aby skutecznie wywierać wpływ na innych ludzi, nie trzeba stosować dziwacznych struktur językowych, które „zakręcą” rozmówcę. Nie trzeba (a nawet nie powinno się) także działać na granicy moralności. Nie trzeba też przejść dziesiątek szkoleń, na których zrobią Ci pranie mózgu.
Wszystko, co trzeba zrobić, to poznawać zasady, jakimi perswazja działa na ludzką psychikę.

Jest to trochę jak działanie iluzjonisty, który niby czaruje, a tak naprawdę tylko wykorzystuje ludzką percepcję do tworzenia swoich trików. Dzięki wykorzystaniu mankamentów naszego postrzegania udaje mu się sztuczka z wyciąganiem królika z kapelusza, znikaniem i przecinaniem wpół ludzi itd.
Jak być magikiem perswazji i opanować do perfekcji skuteczne wywieranie wpływu na ludzi?

Aby stać się magikiem perswazji, musisz nauczyć się działać tak, jak działa magik. Musisz nauczyć się wykorzystywać ludzkie myślenie, instynkty, które pozwolą Ci świadomie kierować zachowaniem innych osób, jednocześnie nie wzbudzając w nich żadnych podejrzeń. Poznanie tych instynktów i nauczenie się z nich korzystać to tak samo, jak gdyby ktoś dał Ci do ręki pilota, którym możesz sterować innymi ludźmi.

Zresztą za chwilę przeczytasz, czego jeszcze dowiesz się z książki „Magia perswazji” i czytaj uważnie, bo te zdania pomogą Ci zrozumieć, jaka jest jedna z najważniejszych ludzkich cech, która pozwala skutecznie wywierać wpływ na innych.

Tego właśnie możesz się dowiedzieć i nauczyć:

* Jak skutecznie destabilizować przekonania innych osób (nawet zawodowych negocjatorów)? Czyli co zrobić, aby przekonać innych do swoich racji.
* Jak wydawać innym osobom ukryte polecenia i sprawiać, że będą mieli je ochotę wykonywać zupełnie nieświadomie?
* Zaskakujące polecenie, które automatycznie wprowadzi większość Twoich rozmówców w stan silnej podatności na perswazję, dzięki czemu będziesz w stanie dużo szybciej ich przekonać.
* Jak łatwo rozpalać silne pożądanie do kupienia Twoich towarów u trudnych klientów?
* Jak szybko i skutecznie poradzić sobie z osobami, które są nastawione na „nie” do Twoich propozycji?
* Skuteczny sposób na zainteresowanie klienta (lub np. Twoich znajomych) nawet takimi tematami, które wydają mu się wyjątkowo nudne.

- Najskuteczniejsza technika prezentacji, która zwiększy Twoją skuteczność, a dzięki temu klienci bez zbędnych pytań będą chcieli złożyć zamówienia…

- Twoje prezentacje są dobre i ciekawe? Oto, jak w prosty sposób mogą stać się po prostu genialne…

- Najskuteczniejsze techniki zamykania sprzedaży. Już nigdy Twój rozmówca lub klient nie zacznie się wykręcać przed sfinalizowaniem transakcji.

- Oto uczucie powodujące, że możesz przekonać ludzi do rzeczy, które wydają im się nieciekawe.

- Jak poradzić sobie z klientem, który na koniec spotkania mówi, że musi się jeszcze zastanowić?

- Jak w legalny, niebudzący podejrzeń sposób zniszczyć konkurencję w oczach klienta, który ją kocha?

Charakterystyczną cechą książki jest odwoływanie się przez jej autora do wielu przykładów z własnego życia i ludzi, których szkolił. Czytając ją, poznasz sposoby wykorzystania opisywanych technik w prawdziwym życiu, dzięki czemu samemu łatwiej będzie Ci użyć tych technik w sytuacjach, które Cię spotykają.

8 godzin nagrań w plikach MP3, wartych ponad 400 złotych dostajesz za DARMO!

Techniki perswazji Hipnotyczna Perswazja – to nagranie prezentuje najskuteczniejsze techniki perswazji zapożyczone wprost z hipnozy. Otwiera ono przed Tobą drzwi technik perswazji dotąd zarezerwowanych tylko dla najskuteczniejszych sprzedawców.

Zaawansowana Hipnotyczna Perswazja – zawiera dokładne omówienie zaawansowanych technik perswazji, z których większość nie jest stosowana w naszym kraju. Nagranie prezentuje 6 technik oraz dziesiątki przykładów tego, jak możesz je zastosować w swojej pracy i życiu osobistym.

Rapport – poznasz dzięki niemu techniki używane do wywierania wpływu w zupełnie niewidzialny sposób, za pomocą technik dopasowania postawą ciała, gestykulacją, sposobem mówienia i
w sposób mentalny.

Value Detector – to krótkie nagranie, z którego dowiesz się, jak w szybki i skuteczny sposób dotrzeć
do najgłębszych wartości Twojego rozmówcy, które decydują o tym, jaką decyzję on podejmie.

5 najlepszych zamknięć sprzedaży – nigdy więcej nie przydarzy Ci się sytuacja, gdy Twój rozmówca
mówi na końcu NIE, a Ty nie możesz temu zaradzić.

Takiego bonusa jeszcze nie było w historii naszego wydawnictwa! Wraz z książką „Magia perswazji” otrzymasz cztery pełnowartościowe nagrania szkoleniowe, które autor sprzedaje jako pełnoprawne produkty, normalnie kosztujące ponad 400 złotych i trwające ponad 8 godzin.

Wiedza, którą usłyszysz z nagrań, będzie doskonałym uzupełnieniem wiedzy zawartej w książce i pozwoli Ci poznać jeszcze więcej technik wywierania wpływu, opartych na naturalnych ludzkich zachowaniach.
Sekret „magicznej perswazji” wyjawiony

Pamiętasz, jak zacząłem ten tekst od historii z numerami telefonów? Prawda, że Cię zaciekawił? Przyznasz, że chyba nie ma osoby, która nie chciałaby poznać zakończenia tej historii.
Widzisz, jeśli chcesz dowiedzieć się zakończenia tej historii i zaciekawiła Cię ona, to właśnie udowadniasz, że techniki zawarte w tej książce rzeczywiście działają i są skuteczne.

Dlaczego? Ano dlatego, że wspólną cechą wszystkich ludzi, którą możesz wykorzystać w wywieraniu na nich wpływu jest właśnie… ciekawość. A najlepsze jest to, że to tylko jedna z tych cech i wciąż inne pozostają dla Ciebie nieodkryte.

Teraz pozostaje tylko kwestia, co zrobisz z tą wiedzą i czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania naturalnych ludzkich skłonności do wywierania wpływu na innych. Działaj teraz. Wykorzystaj nadarzającą Ci się okazję.

Zamów PDF
Zamów wersję drukowaną

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź