Skip to content
 

Mądre szczęśliwe życie


Mądre szczęśliwe życie.
Piotr Adamczyk

Jak być szczęśliwym człowiekiem, który z łatwością rozwiązuje problemy, jakie życie
stawia mu na drodze?

Więcej o ebooku
Zamów w wydawnictwieJeśli kiedykolwiek chciałeś przeżywać każdy dzień w produktywny i radosny sposób oraz przezwyciężyć negatywne emocje w sobie, to czytaj uważnie, bo może to być jedna z najważniejszych wiadomości, jaką przeczytasz.

Oto dlaczego:

Chciałbym na początku zadać Ci pewne intrygujące pytanie: „Którą z poniższych umiejętności chciałbyś najbardziej posiadać?”

* Cieszyć się każdym dniem życia, które jest ekscytujące i pełne skutecznego działania, zamiast odczuwać frustrację i zniechęcenie do robienia czegokolwiek.
* Z łatwością przezwyciężać takie uczucia jak: gniew, złość, rozczarowanie.
* Utrzymać wysoki poziom motywacji, energii do działania i nie czuć zniechęcenia do osiągania swoich celów.
* Pozbyć się negatywnych emocji (gniew, stres, zazdrość, nienawiść), które do tej pory zatruwały Twoje życie.
* Potrafić natychmiast poprawić sobie nastrój w trudnych chwilach.


Większość ludzi, których znam (w tym i ja) przyznaje, że chce żyć szczęśliwie i z sukcesem radzić sobie z życiowymi trudnościami, co zadziwiające…
Większość ludzi nigdy nie zrobi nawet kroku w stronę nauczenia się tego, jak codziennie żyć szczęśliwie i radzić sobie z problemami.

Zamiast tego większość ludzi narzeka na to, jak bardzo Cierpi z powodu stresu, jak brakuje im motywacji, chęci do działania i jak znudzeni są monotonią życia. Czasami wydaje mi się, że ludzie zachowują się jakby po prostu nie było rady na te problemy i zamiast spróbować coś z tym zrobić – NIE ROBIĄ ZUPEŁNIE NIC. Każdy ich dzień jest nudny, pełen rozczarowań, a radość życia zabija rutyna. „Tak już widocznie musi być w moim życiu” – myślą.

To jest tak, jakby ktoś im wmówił: „Coś jest z Tobą nie tak skoro, zamiast być spokojnym i szczęśliwym człowiekiem odczuwasz gniew i zżerają Cię nerwy”, „Jesteś nieudacznikiem, jeśli sam z siebie nie potrafisz sobie poradzić z Twoimi problemami” lub „Nic nie poradzisz na to, że jesteś zestresowany, nie ma dla Ciebie ratunku”.

Powiem Ci, że te wszystkie przekonania to wierutne BZDURY

Nie urodziłeś się, potrafiąc chodzić, prawda? Nie urodziłeś się, potrafiąc już pisać, czytać i mówić po polsku. Tych wszystkich umiejętności nauczono Cię, kiedy ich potrzebowałeś. Dlaczego więc by nie nauczyć się mądrego, szczęśliwego życia? Przecież to kolejna umiejętność, którą możesz opanować właśnie, teraz kiedy Ci tego potrzeba. Spójrz na poniższą listę umiejętności, które zaraz poznasz, które z nich chciałbyś mieć najbardziej?

* Cieszyć się z każdego dnia i ze wszystkiego, co przynosi życie.
* Posiadać energię, motywację do działania i nie dać się codziennej rutynie.
* Radzić sobie ze stresem i cieszyć się życiem, zamiast zamartwiać się i wiecznie denerwować.
* Zmienić złe nawyki na coś pozytywnego i dobrego.
* Radzić sobie z problemami, które przynosi życie.

Chyba zgodzisz się ze mną, że to wszystko są umiejętności, które każdy człowiek powinien posiadać?
„Jednak nie każdy je posiada i nie ma w tym nic złego.”.

Złe jest natomiast przyzwolenie na to, aby Twoje życie zatruwały negatywne rzeczy.

Zauważyłeś, że są ludzie, którzy np. doskonale radzą sobie ze stresem: są spokojni, nie krzyczą, nie reagują nerwami na wszystko, co im nie wyjdzie? Dlaczego by więc nie przejąć od nich takich umiejętności?

Ktoś może powiedzieć: „Oni już urodzili się spokojni, a ja mam choleryczny charakter i zawsze będę się denerwować”. Owszem można tak powiedzieć, ale można też nauczyć się konkretnych, prostych sposób na radzenie sobie ze stresem i nerwami. Co wybierasz? Stres czy umiejętność radzenia sobie z nim?

Wszytko sprowadza się do znajomości odpowiednich sposobów i umiejętności.

Może zastanawiasz się czy sposoby, o których piszę nie są jakieś dziwne i nie wymagają od Ciebie dziwnego zachowania albo jest wbrew Twoim przekonaniom?

Otóż sposoby i rady, które dostaniesz nie są w żaden sposób skomplikowane czy „wzięte z kosmosu” lub z dziwnych książek tajemniczych guru/szamanów. To o czym niedługo się dowiesz, to po prostu praktyczne sprawdzone rady i techniki, których można by było uczyć w szkole.
Zresztą sam się przekonaj, czego za chwilę się dowiesz:

* Pięć najważniejszych zasad, których przestrzeganie gwarantuje Ci, że każdy Twój dzień będzie dobry, pełen energii i skutecznego działania. Zastosuj je, a zdziwisz się jak bardzo, może polepszyć się jakość Twojego życia. Będziesz zdziwiony, jakie to proste.
* Dziewięć sprawdzonych i bardzo prostych sposobów na odstresowanie się i dobre samopoczucie każdego dnia. Za dużo stresu w pracy, domu, szkole – od teraz to już nie będzie problem, bo będziesz miał sposoby na to, jak sobie radzić ze zbyt dużą ilością nerwów.
* Jak zidentyfikować i pokonać czynniki gniewu? Zastosowanie tylko tych porad, natychmiast gwarantuje Ci zmniejszenie odczuwanego gniewu nawet o połowę.
* Jak poprawić sobie nastrój w 5, 15 i 30 minut? 17 prostych sposobów na lepsze samopoczucie niezależnie jak mało masz czasu i gdzie jesteś.
* Sześć zawsze działających sposobów na to, jak radzić sobie z gniewem. Nawet jeśli często cały dzień chodzisz pełen wewnętrznej złości.
* Jak rozpoznać, że zaczynasz się wewnętrznie wypalać i niedługo stracisz motywację do działania? Poznaj dziewięć najczęstszych objawów „wypalenia”, które pozwolą Ci odpowiednio wcześnie na nie zareagować.
* Siedem najważniejszych zasad skończenia z odwlekaniem i brakiem motywacji do działania.
* 10 sposobów na to, żeby nie stracić chęci i motywacji do działania po porażce. Porażka zdarza się każdemu, ale nie każdy z niej potrafi szybko powstać i znowu działać. Zastosuj te sposoby, a znowu zaczniesz działać z jeszcze większą siłą.
* Osiem sposobów, aby nie odczuwać zazdrości o kogoś, kogo kochasz lub o to, co mają inni. Pozbądź się wreszcie, tego negatywnego uczucia z siebie.
* Jak rozpoznać, że żyjesz w stresie? 11 najczęściej występujących symptomów, które wskazują na to, że poziom Twojego stresu jest niebezpiecznie duży i należy z tym coś zrobić.
* Poznaj „objawy” sukcesu. Jak rozpoznać, że jesteś na dobrej drodze do sukcesu i skąd wiedzieć, że to co robisz i cel, do którego dążysz ma sens, a nie brniesz tylko w próżnię?
* Dziewięć sposobów na efektywną komunikację z innymi ludźmi (zarówno obcymi, jak i bliskimi). Niezależnie co robisz i kim jesteś, jeśli potrafisz porozumiewać się z innymi ludźmi, to szybciej osiągniesz swoje cele (w pracy, szkole, związku).
* Jak zwalczyć rutynę dnia codziennego i wreszcie z radością zaczynać i kończyć każdy dzień?
* Co zrobić, kiedy nie radzisz sobie z problemami? Jak nie załamywać się i nie wpaść w depresję, nawet jeśli życiowe problemy są Ci nieznośnym ciężarem?
* Jak cieszyć się życiem i nie czuć urazy do innych?
* Jak pozbyć się złych nawyków, które Cię denerwują i przeszkadzają osiągać sukces?
* Jak nie bać się zmian w życiu? Wielu ludzi boi się zmian, bo nie potrafią sobie z nimi radzić.
* Najważniejsze fakty o : gniewie, stresie, zniechęceniu, wypaleniu zawodowemu, zazdrości, braku motywacji, znudzeniu i rutynie.

Powiedz, ile dla Ciebie warte jest dobre samopoczucie każdego dnia? Ile warte jest przeżycie dnia w spokojny, produktywny sposób, dzięki czemu będziesz zasypiać z uśmiechem na ustach?

Ile byś dał, aby nie odczuwać tych wszystkich negatywnych emocji, które Cię przygnębiają i sprawiają, że nie możesz cieszyć się życiem?

Na ile wyceniasz uczucie wewnętrznego spokoju, zamiast stresu nerwów i gniewu, który nieustannie Ci towarzyszy? Czy zapłaciłbyś 100 złotych za zabranie Ci połowy codziennych stresów i gniewu?
Pomyśl więc jak wiele zyskasz za małą cenę,
jaką jest inwestycja w ten poradnik.

Od autora:

„Obserwując uważnie siebie i innych ludzi zauważyłem, że czasami potrzeba nam konkretnych rozwiązań na to, jak żyć radośnie i przezwyciężać stres, złość, zazdrość oraz monotonię. Dlatego też postanowiłem opracować poradnik, a raczej zestaw natychmiastowych rozwiązań problemów, które każdy będzie mógł zastosować w swoim życiu i które dają natychmiastowy odczuwalny efekt.

Techniki, które zaraz poznasz są proste, intuicyjne ale przede wszystkim skuteczne i na tym opiera się ich siła. W moim poradniku nie ma miejsca na filozoficzne wywody i rozpisywanie się o niczym, podaje w nim tylko konkretne sposoby i rozwiązania”.

Piotr Adamczyk, www.BlizejSukcesu.pl

Po przeczytaniu tej książki, będziesz potrafił:

* Odstresować się i uwolnić od nerwów, kiedy tylko zaczniesz się denerwować lub czuć złość.
* Utrzymać wysoki poziom motywacji i energii do działania, zamiast odczuwać wewnętrzne wypalenie i brak chęci do robienia czegokolwiek.
* Rozładować znajdujący się w Tobie gniew i frustrację wywołane denerwującymi sytuacjami, ludźmi.
* Z każdego dnia zrobić fajny dzień, za który będziesz wdzięczny i z którego będziesz się cieszyć idąc spać.
* Rozumieć się z innymi i skutecznie komunikować, zamiast ciągłych nieporozumień i sprzeczek.
*

BONUS 1: Inspirujące historie

Kilka krótkich i inspirujących historii, które możesz czytać, kiedy masz zły humor albo szukasz dodatkowego bodźca do działania. Te historie to ważna część całej książki, czytaj je uważnie i wracaj do nich, kiedy będziesz miał zły humor.

BONUS 2: Relaksujące filmiki i dźwięki

Czujesz się zestresowany? Nie potrafisz skutecznie odpocząć po całym dniu pracy? Oto prawdopodobnie jeden z lepszych sposobów na efektywny wypoczynek po ciężkim dniu. Z pewnością wielu czytelników tej książki odniesie ogromne korzyści, słuchając tych relaksujących odgłosów natury.

BONUS 3: Jak poradzić sobie na rozmowie kwalifikacyjnej?
Branie udziału w rozmowach kwalifikacyjnych może być stresujące nawet dla doświadczonych profesjonalistów. Jednak jest kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą Ci świetnie wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej oraz dadzą Ci wiedzę, dzięki której się uspokoisz i nie będziesz taki nerwowy. Oto 10 najważniejszych porad na rozmowę kwalifikacyjną.

Dostępna także specjalna wersja dźwiękowa – AUDIOBOOK

Wersja dźwiękowa (audiobook) została nagrana przez profesjonalnego lektora i zapisana w formacie mp3. Dzięki temu, wystarczy, że kupujesz audiobooka, wgrywasz go na swój odtwarzacz mp3 i od razu:

* możesz słuchac książki gdziekolwiek jesteś
* nie potrzebujesz ani odpowiedniego oświetlenia, ani użycia rąk – możesz np. jechać samochodem i słuchac, ćwiczyć na siłowni i słuchać…
* dzięki wielokrotnemu przesłuchaniu materiału świetnie sobie utrwalisz motywacyjne treści książki i łatwiej wprowadzisz je w życie
* jeśli jesteś słuchowcem – będziesz zaskoczony tym, jak łatwo i przyjemnie przyswaja się wiedze dzięki audiobookowi

Co teraz?

Pomyśl, gdybyś wcześniej znał te wszystkie techniki i sposoby, to jak sądzisz, o ile łatwiej byłoby Ci pokonywać życiowe trudności? Ile ta wiedza oszczędziłaby Ci stresów, nerwów, kłótni, gniewu?

Wszystko co powinieneś teraz zrobić, aby zacząć żyć „Mądrym szczęśliwym życiem” to po prostu kliknąć w link „Zamów w wydawnictwie” i ściągnąć swój egzemplarz ebooka „Mądre szczęśliwe życie”. Kliknij teraz. Nie pozwól, aby odwlekanie tej decyzji na później, zaprzepaściło Twoja szansę na tak pozytywne zmiany w życiu. Działaj. Wykonaj teraz pierwszy krok.

Więcej o ebooku
Zamów w wydawnictwie

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź