Skip to content
 

Legalny doping emocjonalny

LEGALNY DOPING EMOCJONALNY
Mariusz Szuba

Nareszcie!
Premiera ebooka, którego autorem jest jeden z najbardziej znanych trenerów motywacyjnych w Polsce, Mariusz Szuba.

„Jak przezwyciężyć wszystkie dotychczasowe ograniczenia, osiągnąć swoje cele i to o czym od dawana się marzyło?”

więcej o ebooku
zamów w wydawnictwie

Techniki i sposoby o których zaraz się dowiesz, „stworzyły” więcej ludzi sukcesu niż pieniądze, kontakty czy wykształcenie.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś być człowiekiem sukcesu i pragnąłeś, żeby wszytko co zaczniesz kończyło się sukcesem, zamiast porażką i rozczarowaniem, to może być jedna z najważniejszych wiadomości w Twoim życiu.

Oto dlaczego:
* Jak to się dzieje, że czasami dokonujesz zmian w swoim życiu, a czasami odpuszczasz?
* Co sprawia, że są chwile, w których podejmujesz silne i prawdziwe decyzje, rozpoczynasz zmasowane działanie i osiągasz kolejne cele?
* Co sprawia, że od lat nie możesz „schudnąć”, „rzucić palenia”, „przestać się objadać”?
* Dlaczego nie możesz pozbyć się negatywnych emocji i przestać ciągle się zamartwiać?
* Gdzie szukać rozwiązania wszystkich problemów?

Odpowiedź jest prostsza niż myślisz i dlatego, tak wiele osób jej nigdy nie znajduje. Na wszystkie te problemy… Gotowe rozwiązania są już w Tobie! Musisz je tylko uwolnić… Oczywiście jest jedno, ale.
Tak samo jak inni ludzie uczyli Cię mówić i pisać, tak samo trzeba abyś nauczył się tych technik, musisz je najpierw dokładnie poznać przed użyciem. Nie są one tak trudne i skomplikowanie jak np. nauka pisania. Wręcz przeciwnie, techniki rozwoju osobistego, które zaraz poznasz są proste, intuicyjne i każdy może ich używać, nawet codziennie. Większość z nich jesteś w stanie zapamiętać już po pierwszym wypróbowaniu.


Ale najlepsze jest to, że prawie wszystkie dają… …natychmiastowy „widoczny” i odczuwalny efekt to znaczy, że wystarczy wykonać technikę albo ćwiczenie, aby natychmiast i w tej samej chwili poczuć się spokojniejszym czy zmobilizować się do działania.

Po prostu jeśli chcesz dokonywać wielkich rzeczy i znokautować „słomiany zapał”, czytaj uważnie każdy rozdział, a gwarantuję Ci osiągnięcie widocznych rezultatów. Pierwszy zauważysz jeszcze dzisiaj!
Być może zastanawiasz się w jaki sposób osiągniesz tak wiele w tak krótkim czasie? Jak to się stanie, że po przeczytaniu książki i wykonaniu kilku prostych ćwiczeń i trzymaniu się tego co nauczyłeś, zaczniesz osiągać to co do tej pory było dla Ciebie nieosiągalne?
Otóż może zdziwi Cię ten fakt, ale emocje, które odczuwamy i które większości odpowiadają za nasze osiągnięcia można… w dowolny sposób modyfikować i zmieniać. Mówiąc modyfikować chodzi o to, że np. po całym dniu niepowodzeń i stresów, kiedy normalnie jesteś przygnębiony, z łatwością możesz po prostu uśmiechać się i być szczęśliwy. Od tak sobie bez żadnego powodu. Bo chyba nie potrzebujesz specjalnego powodu, żeby czuć się radośnie? Problemem jest tylko to, jak modyfikować i kontrolować te emocje? Przecież nikt nas tego, nigdy nie nauczył.
Uczono nas pierwiastkowania i chemicznych wzorów, ale nikt nie pokazał nam sposobu, jak zarządzać swoimi emocjami? W tej książce poznasz te sposoby. Poznasz je dogłębnie, bo zostały wytłumaczone w jasny i przystępny sposób.

Najpierw jednak chciałbym Ci zadać kilka krótkich pytań.
Jakby to było, gdybyś miał specjalnego pilota, którym możesz dowolnie zrobić głośniej i ściszać to co dzieje się w Twojej głowie? Powiedzmy, że ciągle myślisz o nadchodzącym egzaminie i bardzo się tym stresujesz. Bierzesz pilot i po prostu wyłączasz stres i ciągły niepokój, albo ściszasz tą emocję tak bardzo, że o niej zapominasz. Z drugiej strony od razu możesz włączyć tylko pozytywne emocje, na przykład te uczucia, które towarzyszyły Ci w chwilach triumfu, kiedy czułeś się zwycięzcą, kiedy czułeś że osiągnąłeś coś wielkiego.
Co byś powiedział na posiadanie takiego pilota? Jeśli jesteś zainteresowany to czytaj dalej…

Nowy Raport:

Poznaj trzy unikalne siły odpowiedzialne za Twoje kontrolowanie ludzkich emocji. Jeżeli nauczysz się je wykorzystywać, nic Cię nie powstrzyma.

* Dialog wewnętrzny
Często zdarza się tak, że nawet kiedy mamy wspaniały pomysł i wyświetlamy w głowie sukces z nim związany, wkrada się ograniczenie typu — dialog wewnętrzny — „a jeśli się nie uda?”. I tutaj łączymy myśli z porażką. Z drugiej strony, gdy pomyślisz o tym: „Wspaniale, od czego zacząć, by zamienić niewidzialne w widzialne?”, wtedy Twój kierunek skupienia kieruje się na sukces i masz już dwa filary (słowa i kierunek skupienia), które przeważają szalę na stronę działania. Dodając do tego fizjologię — masz trzeci filar i wygrywasz. Dialog wewnętrzny jest całkowicie naturalny, większość ludzi prowadzi go bez przerwy! Kiedy mówisz do siebie: „Wątpię czy mi się uda.” Zgadnij, jak się poczujesz? Większość ludzi sabotuje samych siebie mówiąc „nie myśl, że zawiedziesz”! Podświadomość nie rozumie zaprzeczeń i słowo „nie” odbierze jako polecenie. „Nie myśl o drzwiach wejściowych do swojego domu” O czym pomyślałeś? No właśnie. Twój dialog wewnętrzny jest jednym z silnych narzędzi jakimi posługujesz się na co dzień. Naucz się go używać a Twoje życie będzie wyglądało całkiem inaczej!
Zmień jakość swoich pytań a zmienisz swoje życie. „Co konkretnie muszę zrobić, żeby osiągnąć cel.” „Jak sprawić, by od dzisiaj wszystko szło po mojej myśli?”
Niewielu ludzi zwraca uwagę na swój dialog wewnętrzny, bo nie mają świadomości, że on tam jest! Jak myślisz co różni pesymistę od optymisty? Oczywiście kierunek skupienia (szklanka do połowy pełna/pusta) a także dialog wewnętrzny. Słowa jakich używasz (treść, ton, sekwencja) mają olbrzymią moc i wpływ na Twoje działanie.
W tej książce dowiesz się jak za pomocą słów zmieniać swój nastrój i sterować emocjami.

* Kierunek skupienia
Jeśli wyświetlisz sobie w głowie same negatywy — dostaniesz je. Pamiętaj, że kierunek skupienia jest punktem zwrotnym. Kierowca wpadający w poślizg, patrzący na drzewa na poboczu — wpadnie na nie. Jeśli spojrzy na drogę, znajdzie rozwiązanie, by na nią powrócić. Oczywiście jest to dość mocno powiązane ze szklanką do połowy pustą lub pełną. Jak Ty widzisz szklanki? Kiedy zadasz pytanie super sprzedawcy „jak ty to robisz” uśmiechnie się i powie: „Normalnie, rozmawiam i sprzedaję, tyle!” Jednak gdy wgłębisz się w ten proces, możesz odkryć coś niesamowitego, coś co sprawi, że Ty także będziesz sprzedawać dużo więcej! „Jeśli ktoś potrafi, Ty też możesz się tego nauczyć” Tiger Woods (Wielokrotny zwycięzca mistrzostw w Golfie) zapytany o sekret swoich sukcesów odpowiadał w podobny sposób, o którym przed chwilą przeczytałeś. Jaka jest naprawdę strategia legendarnego Tigera?
Jakość pytań tworzy jakość odpowiedzi. – O czym myślisz przed uderzeniem w piłkę? – Myślę o udanych uderzeniach, koncentruję się na wspomnieniach z przeszłości, kiedy idealnie brałem zamach i piłka lądowała w dołku lub bardzo blisko niego. Przypominam sobie tak wiele obrazów wspaniałych uderzeń, że narasta we mnie pewność, że znowu wygram i tak się dzieje! – Co jest dla Ciebie ważne podczas mistrzostw? – Zwycięstwo w kolejnych…

* Postawa ciała
Za każdym razem — za każdym! — trzymaj ciało w pozycji zwycięzcy. W chwilach, kiedy tego potrzebujesz, poruszaj się tak, jakbyś w stu procentach był pewny swego. W chwilach, gdy potrzebujesz się rozluźnić, przyjmij postawę ciała „wyluzowanego człowieka”. Trenuj postawę, oddech, gesty, stojąc w kolejce na poczcie, jedząc śniadanie itd. Pamiętaj, by jak najczęściej wysyłać wiadomość do Twojego umysłu dotyczącą tego, jak chcesz się poczuć. Robię to od momentu, kiedy poznałem siłę tego wzorca, i powiem Ci, że już wiele razy złapałem się na tym, że czuję się idealnie nawet w takich chwilach, w których kiedyś czułem się niekomfortowo… Myśli uruchamiają mięśnie, a mięśnie reprezentują na zewnątrz Twój stan emocjonalny.
Zamiana kolejności działa identycznie! Zmień postawę ciała a zmienisz odczucia i myśli.
Zróbmy drobny eksperyment: Wstań i przyjmij pozycję niepewności, ramiona w dół, oczy w dół, płytki oddech, pochyl się lekko do przodu. Przyjmij pozycje osoby wątpiącej we wszystko. Spróbuj w tej pozycji poczuć się pewny siebie… Stop. To już był ostatni raz w Twoim życiu! TERAZ stań prosto, weź głęboki oddech. Jeszcze jeden! Ramiona wyprostowane, klatka piersiowa do przodu, patrz przed siebie broda do góry! Unieś ręce w geście zwycięstwa! Wyżej! I teraz z dumną miną spróbuj w tej pozycji się „zdołować”! Twój umysł dostaje sygnał od Twoich mięśni, które wyrażają Twoje emocje. Po czym NATYCHMIAST wysyła bodziec do układu nerwowego, że czujesz się inaczej i tak właśnie się dzieje. Kolejnym przykładem może być sztuczny uśmiech. Stań dziś przed lustrem i uśmiechnij się w najbardziej głupi sposób w jaki tylko potrafisz, zrób to 5 razy z rzędu. Sprawdź jak to wpłynie na Twoje samopoczucie. Możesz zrobić to już teraz! Po co czekać?
Czym się różni przegrany od zwycięzcy kiedy oglądasz zawody sportowe w TV? Łatwo ich rozróżnić nawet wtedy, gdy włączysz program bez fonii tuż po zakończeniu meczu. Te trzy siły, o których przeczytałeś… czyli kierunek skupienia, słowa i postawa ciała są podstawą Twojego samopoczucia i jest to drobna część tego, czego nauczysz się kontrolować dzięki tej książce. Ponieważ ta książka jest raczej przewodnikiem lub inaczej mówiąc praktycznym i pełnym zeszytem ćwiczeń pomagającym w przezwyciężaniu dotychczasowych ograniczeń. Tylko te trzy czynniki dają Ci kontrolę i możliwość zarządzania swoimi emocjami.

Tak jak być może się już zacząłeś domyślać, to nie jest kolejny zwykły ebook o motywacji. Jest to raczej książka, która ma dać Ci konkretne rezultaty w postaci zarządzania swoimi emocjami. W książce zawarte są ćwiczenia, dzięki którym będziesz w stanie wyznaczyć i osiągnąć własne cele, zmotywować się do działania, kontrolować swoje emocje i dowolnie je modyfikować oraz wiele innych takich jak:
* Poznasz dokładny, krok po kroku, sposób na wyrobienie w sobie nowego nawyku. Dostajesz konkretne narzędzie do wyrobienia nawyku zdrowego odżywiania się, lub ćwiczenia.
* Technika przerywania wzorca, czyli instrukcja jak zmienić negatywne emocje, które odczuwasz lub odczuwają inni, dosłownie w ciągu sekundy
* Jak zadając jedno bardzo specyficzne pytanie podważyć każdy ograniczający Cię stereotyp i przekonanie? Ta potężną technika potrafi zmienić to co myślisz, niezależnie kim jesteś,
* Prosty sposób na zmotywowanie się do działania dla nawet najbardziej leniwych,
* Ćwiczenie, które pozwoli Ci wyznaczyć cel do osiągnięcia, w taki sposób, że będzie Ci go łatwiej osiągnąć
* Jak motywować się po porażkach? Każda porażka boli, ale są sposoby na całkowite pozbycie się uczucia przegranej i rezygnacji
* Trzy specjalne sposoby zachowania, które podświadomie wpłyną na Twoje samopoczucie i zmienią je na jakie tylko chcesz. Wyobraź sobie, że masz pilota, którym możesz sterować swoimi emocjami. Ćwiczenia o których pisałem nie są trudne czy wymagające dużego wysiłku. Są raczej łatwe w wykonywaniu i bardzo szybko można je zapamiętać, dzięki czemu po chwili praktyki, możesz ich używać w każdej sytuacji. Ponadto z tej publikacji dowiesz się:
* Jaka jest najszybsza i najprostsza metoda zmiany odczuwanych emocji. Od teraz dosłownie w ciągu sekund, będziesz mógł zmienić swój nastrój z ponurego na pogodny i radosny. * Co to jest postawa zwycięzcy, i jak ją wykorzystywać?
* Jak przezwyciężyć największy problem dotyczący motywacji i zarządzania swoimi emocjami?
* Co ma największy wpływ na Twoje dobre i złe samopoczucie? (nie są to inni ludzie, ani sytuacje, które na Cię spotykają w życiu)
* Jak skutecznie podejmować naprawdę silne decyzje?
* Kiedy jest najlepszy moment na wprowadzenie zmian w swoim życiu? Zacznij działać we właściwym dla siebie momencie a szybciej osiągniesz swój cel.
* Jak stosować proste i praktyczne sposoby na zmotywowanie się do działania dla nawet najbardziej leniwych ludzi.
* Jak dzięki jednej prostej czynności, możesz natychmiast zmienić swój nastrój niezależnie gdzie jesteś i co się z Tobą dzieje.
* Co jest przyczyną braku motywacji do działania (nie jest to lenistwo)? Jeżeli będziesz znał prawdziwą przyczynę problemu, to będziesz wiedział jak to wyeliminować
* Jak pokonać słomiany zapał i co zrobić, aby znaleźć siły na skończenie tego co się zaczęło?
* Co jest absolutnie konieczne i niezbędne do rozpoczęcia i wprowadzenie zmian w Twoim życiu (bez tylko tej wiedzy, wszelkie Twoje wysiłki mogą okazać się niepotrzebne)?
* Dlaczego praktycznie każdy popełnia jeden specyficzny błąd, w zarządzaniu swoimi emocjami?
* Jaka jest jedna najważniejsza decyzja, którą możesz podjąć a która pozwoli Ci osiągnąć to o czym marzysz?
* W jaki sposób Twój umysł tworzy wspomnienia (zarówno dobre jak i złe) i jak kontrolować te wspomnienia?
* Odkryjesz nie wykorzystywane funkcje i umiejętności Twojego umysłu. Nawet nie zdajesz sobie sprawy co jeszcze potrafisz.
* Jakie są cztery najważniejsze czynniki w naszym ciele, które wpływają na Twoje emocje. Dzięki poznaniu ich, będziesz wiedział jak wpływać na swoje emocje.
* Jak zmienić strach i wątpliwości w siłę, która pomoże Ci osiągnąć konkretne cele? Ale to nie wszytko, ponieważ dodatkowe po przeczytaniu tej książki będziesz w stanie:
* wyznaczyć i osiągnąć cele, które do tej pory uważałeś za nierealne,
* zaprogramować swój umysł na kierunek sukces i z całą siłą ruszyć tym kursem,
* zmotywować się do działania i osiągania wyznaczonych celów,
* zmienić negatywne wspomnienia na coś pozytywnego,
* natychmiast zmienić swój stan emocjonalny oraz nastrój,
* kontrolować emocje, które odczuwasz.


więcej o ebooku
zamów w wydawnictwie

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź