Skip to content
 

Efekt Motyla.Książka która daje wiarę w to,że można…

Masz już dość życia w bylejakości?
Chcesz coś zmienić ale ani nie wiesz co ani nie wiesz czy się to uda?
To może potrzebujesz trochę inspiracji.Ja tak miałem i z czystym sumieniem polecam pozycję,która nie mówi JAK ale daje wiarę w to ,że MOŻNA!!!

Kamil Cebulski
Efekt Motyla

Jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem?

„Nie ważne jest to, co Ci proponują, tylko kto Ci to proponuje”

więcej o ebooku

zamów w wydawnictwie

Zapewne nie raz słyszałeś o takich osobach, jak Brian Tracy, Zig Ziglar, Robert Kiyosaki, czy Anthony Robbins. Są oni znani na całym świecie. Zajmują się tematyką motywacyjną, prowadzą szkolenia z rozwoju osobistego, osiągania sukcesu, wydają książki.

Jeśli czytałeś ich książki, pewnie nie raz się zastanawiałeś nad tym, czy oni faktycznie odnieśli taki sukces? Pewnie też nieraz przyszło Ci do głowy: „wszystko pięknie, ale oni opisują realia zachodnie, amerykańskie. W Polsce to nie zadziała”.

Poznaj młodego człowieka, z niewielkiej miejscowości, który w wieku 21 lat przekroczył barierę 1 miliona złotych obrotu w swojej firmie internetowej…

…i chce się podzielić z Tobą swoimi niezwykle wartościowymi doświadczeniami oraz przemyśleniami.

„Niewielu jest takich, którzy byli przy – w zasadzie narodzinach – ESC Poland. Ja miałem taką okazję! Widziałem, jak z tej idei rodzi się dochodowy e-biznes, który po paru latach miał przynieść zyski. Cieszyłem się, gdy startowała księgarnia Aragon.pl, pamiętam jak zmieniała się strona i profil Escapemag.pl, oraz jak pierwsze kroki stawiał Escar.pl. To, że Twórcy sukcesu wielu e-biznesów ciągle się rozwijają może świadczyć tylko o jednym… o tym, że warto z nimi współpracować!”


- Karol Bancerz, redaktor www.slowawsieci.com – portal dla dziennikarzy

„Książkę czyta się jednym tchem. Trzeba znaleźć chwilę czasu, aby nikt nie przeszkadzał, ponieważ oderwać się od niej jest naprawdę ciężko. „Efekt Motyla” zmienia sposób widzenia pieniędzy i pozwala zauważać więcej możliwości i okazji wokół nas, gdzie zawsze wydawałoby się, że potrzebne są tylko pieniądze. „Efekt Motyla” to także lektura dająca bodziec do działania i chęć bycia nieprzyzwoicie bogatym. A pierwszego miliona wcale nie trzeba ukraść ;)
- Karolina Makocka, specjalista d/s transporu, 19 lat

„Ebook nastawił mnie pozytywnie do działania, napełnił chwilową wiarą w siebie, we własne siły.”
- Robert Bończak,

Ebook jest dostępny w wydawnictwie Złote Myśli (chyba mają w tej chwili najszerszą ofertę na rynku ebooków w Polsce).

więcej…

chcę zamówić…

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź