Skip to content
 

Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek?

Bartłomiej Kowalski
Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek?

Jak często zdarzało Ci się zadawać sobie pytanie: „Dlaczego tylko niektórzy sprzedawcy MLM zarabiają 10 tys. miesięcznie?”

więcej o ebooku
zamów w wydawnictwieWyobraź sobie, jakby to było, gdybyś nie zadawał sobie tego pytania, gdyż znałbyś niezwykle skuteczne i w 100% praktyczne narzędzia, dzięki którym osiągnąłeś wymarzone cele.

Kuszący scenariusz, prawda?

A co by było, gdybyś już za chwilę mógł poznać te wszystkie narzędzia, dzięki którym staniesz się skutecznym sprzedawcą?

POMYŚL, że właśnie czytasz eBook z którego dowiesz się:
1. Jak przeprowadzać skuteczną prezentację sprzedażową, dzięki której Twój rozmówca stanie się Twoim najlepszym klientem

Jak często zdarza Ci się sytuacja, że przychodzisz na spotkanie z klientem, inwestujesz swój czas i pieniądze a klient nie dokonuje zakupu?


Z eBooka dowiesz się w jaki sposób temu przeciwdziałać i sprawić, aby klient zostawił pieniądze właśnie u Ciebie. Poznasz kolejne etapy przeprowadzania efektywnej prezentacji sprzedażowej a także dowiesz się jakie są najczęstsze błędy popełniane przez wielu sprzedawców MLM i jak takich błędów uniknąć.
2. Jak sprawić, aby klient podał Ci możliwie największą liczbę poleceń, które poszerzą Twoją bazę klientów

Pomyśl, co by było, gdybyś potrafił z powodzeniem otrzymywać od klientów możliwie największą liczbę poleceń… o ile wydajniejsza byłaby Twoja praca?

A teraz wyobraź sobie, że znasz już techniki, które pozwolą Ci osiągnąć Twoje zawodowe cele.

Kusząca perspektywa, prawda?
3. Jak zbudować własną grupę dystrybutorów, abyś miał zapewniony stale rosnący dochód

Wyobraź sobie, że odnosisz już pierwsze sukcesy w MLM – poszerzasz swoją bazę klientów a sprzedaż produktów idzie Ci coraz lepiej. Zapewne pomyślisz w tym momencie o zwiększeniu swojego dochodu.

W eBooku znajdziesz wszystko to, co pomoże Ci z powodzeniem zbudować własną grupę sprzedawców, gdyż pewnie chciałbyś mieć dochód stale rosnący i przede wszystkim pasywny czyli nie wynikający bezpośrednio z pracy wykonanej przez Ciebie.

Czy już wiesz, że ogłoszenia przez Internet to jedna z najtańszych ale jednocześnie najmniej skutecznych metod rekrutacji? Z eBooka dowiesz się w jaki sposób sprawić, aby Twoje ogłoszenia były możliwie najbardziej skuteczne. Wyobraź sobie, jak zwiększą się Twoje dochody, kiedy tylko uzyskasz taką wiedzę.
4. Jak przygotować się do rozmów telefonicznych, gdyż to właśnie od ich skuteczności zależy ile zarobisz

Zanim zaczniesz myśleć o nowych klientach i liczyć w myślach ile na nich zarobisz, musisz nauczyć się jednej z najważniejszych umiejętności w MLM – umawiania spotkań przez telefon.

W eBooku znajdziesz praktyczne porady i wskazówki, które łatwo i szybko będziesz mógł zastosować w swoich rozmowach telefonicznych.

Już wkrótce dowiesz się na przykład tego, w jaki sposób zmiana pierwszych słów rozmowy może kilkukrotnie zwiększyć skuteczność telemarketingu.

Zanim jednak kupisz eBook, przeczytaj czego jeszcze możesz dowiedzieć się z poradnika, który zawiera wiedzę i doświadczenie zdobyte przez autora w czasie kilkuletniej pracy w sprzedaży bezpośredniej podczas: kilkuset spotkań sprzedażowych, kilku tysięcy wykonanych telefonów do klientów w celu umówienia spotkania, kilkudziesięciu przeczytanych książek o MLM, sprzedaży oraz motywacji, kilkuset godzin szkoleń w największych firmach MLM w kraju, kilkunastu konsultacji z liderami i najlepszymi sprzedawcami z największych firm sprzedażowych w Polsce.

Autor pracuje dla jednej z największych firm MLM w kraju, działającej w branży finansowej i ze względów prawno-zawodowych ukrywa się pod pseudonimem.

Być może dopiero teraz zastanawiasz się czy zacząć pracę w MLM. Nurtują Cię pytania: „Czy mi się uda?”, „Co ja z tego będę miał?”.

Zanim podejmiesz decyzję, aby związać się z tą czy inną firmą poznaj:
- czym jest sprzedaż bezpośrednia,
- jakie będziesz mieć korzyści pracując jako sprzedawca MLM,
- jak uniknąć wdepnięcia w piramidę finansową,
- na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy z którą będziesz współpracować,
- jak odpowiednio wybrać produkt,
- jak uniknąć błędów typowych dla nowicjuszy.

„Bardzo, bardzo przydatna pozycja, szczególnie dla początkujących w MLM. Nareszcie ktoś tłumaczy jak odróżnić piramidę od MLM. Nareszcie ktoś głośno obala mit, że tu pieniądze zarabia się leżąc na plaży pod palmami, a ktoś inny za nas ciężko pracuje. Koniecznie powinni sięgnąć po tę pozycję ludzie, którzy chcą zbudować swoją sieć sprzedaży. Jest tu kilka mądrych zdań o tym jak rekrutować i z jakich ludzi wybierać. Polecam każdemu, kto zetknął sie kiedyś z MLM i nie wiedział co zrobić – ta pozycja rozwieje jego wątpliwości. Polecam również tym, którzy zdecydowali się na MLM i utknęli w martwym punkcie. Ten ebook to fantastyczny start!!!!”
Marzena Kopta

„Proste, rzetelne informacje. Ogromnym atutem jest to, że autor opiera się na naszych, polskich przykładach. Gotowe, sprawdzone sposoby do zastosowania.”
Beata Dziegieć

„Pracuję właśnie w MLM i z zapartych tchem czytałem tego ebooka. Jest w nim zawartych dużo wskazówek czego uniknąć. Autor opisuje też różnicę pomiędzy MLM a piramidami finansowymi, co jest myślę bardzo przydatne dla ludzi, którzy dopiero chcą zacząć pracę w MLM i się wahają.”
Sebastian Popławski student politologii; 24 lata

„Rzetelna i wyważona pozycja. Z MLM mam do czynienia od kilku lat i choć jestem pewien, że nie każdy się do tego nadaje, to na pewno każdy, kto zamierza spróbować swoich sił powinien tę pozycję przeczytać. Rzecz o tyle wartościowa, że napisana przez Polaka, a nie amerykańskiego „hurra-optymistę”. Polecam!”
Robert Leszkiewicz właściciel biznesu

więcej o ebooku
zamów w wydawnictwie

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź