Skip to content
 

Jak zbudować własne imperium

Jak zbudować własne imperium

Magdalena Myczko

Jak zbudować własne imperium, czyli historia prawdziwa powstania BusinessLite.pl i Telemarketerzy.pl

Przez 7 kolejnych nocy, Magda zasiadała do komputera, i pisała tę książkę dla Ciebie.

Większość ludzi nocą śpi. Być może śnią o lepszej przyszłości, własnym biznesie, a może o popularnym i przyciągającym klientów serwisie internetowym.

Magda zaś jest kobietą czynu; po dniu pracy nad swoimi serwisami, nie bacząc na zmęczenie, z pasją, przez kolejną noc spisywała historię swoją i osób, z którymi tworzy serwisy internetowe.

zobacz więcej

W ten sposób powstał eBook Jak zbudować własne imperium. Nie jest to techniczna instrukcja na temat tworzenia dochodowego biznesu w internecie. Takich porad jest w sieci pełno. W swojej książce Magda szczerze opowiada prawdziwą historię tworzenia popularnych witryn internetowych.


Za każdym żywym, popularnym serwisem społecznościowym stoją konkretne, żywe osoby, takie jak Magda Myczko. Poznaj ją i jej porady, a odkryjesz tajemnice sukcesu jej serwisów i biznesu.

Co takiego ważnego chce Ci powiedzieć Magda, że zarywała noce, by to opisać?

Między innymi:

* W jaki sposób żyć swoją pasją i odnosić sukcesy, poczuć spełnienie i zyskać spokój?
* Na czyich błędach najlepiej się uczyć i jak wyciągnąć z tej nauki praktyczne wnioski?
* Jak można osiągnąć sukces, tworząc własną, rozpoznawalną markę?
* Omawia bardzo skuteczny sposób na rozwój siebie i biznesu, który każdy może zastosować. Magda niczego nie ukrywa…
* Na czym polega zdradliwe działanie według planu?

* Jak za darmo zbudować społeczność wokół swojego serwisu?

Dla kogo jest ta książka?

Dla każdego, kto szuka prostych i bezpośrednich odpowiedzi na pytania związane z tworzeniem i funkcjonowaniem ciekawych serwisów internetowych.

Wiele osób ma problem ze stworzeniem popularnej witryny, która zgromadzi wokół siebie aktywną społeczność użytkowników. Zarządzanie takim serwisem pochłania sporo energii. Magda w tej książce przekazuje tę energię i dodatkowo pokazuje, jak pokonać najczęstsze ograniczenia, na jakie napotyka twórca serwisu.

Jeśli jeszcze się wahasz czy kupić tę książkę, zobacz co mówią o Magdzie jej najbliżsi współpracownicy:

Opinie o autorce:

„Magda była jedną z pierwszych osób, które odwiedziły serwis Telemarketerzy.pl. Jedną z pierwszych i co najważniejsze wyjątkowych, bo dodała mi skrzydeł, utwierdziła w słuszności wybranej drogi i w dodatku sypała pomysłami z rękawa. Wiele z nich już wspólnie wdrożyliśmy, a najważniejszym jest Gazeta Telemarketera. Miałem zatem mnóstwo szczęścia już na starcie. Przystępując do projektu byłem sam, ale wiedziałem, że serwisu społecznościowego nie może zbudować ani jedna, ani nawet dwie, pięć, czy dziesięć osób. Oczywiście jest potrzebny zespół, który będzie koordynował rozwój społeczności, ale ten zespół jest dla społeczności, a nie dla niego. Może to trochę banalne, ale tak to już bywa, że to, co istotne i ważne najczęściej jest bardzo proste.”
Andrzej twórca Telemarketerzy.pl

„To, co Magda napisała w tym eBooku to kardynalne zasady biznesu: NIE JESTEŚMY SAMOTNYMI WYSPAMI. Jeżeli chcemy budować swoje imperium, musimy to robić wspólnie. Jeżeli jesteśmy rzetelni w swojej pracy i profesjonalni, to – o ile jest to zasadne – ja polecę Was, a Wy polecicie mnie i wspólnie zyskamy nieporównywalnie więcej, niż gdyby każdy z nas chciał wszystko robić jedynie na własną rękę.” Dariusz Boniukiewicz

„Zaprosiłem Magdę do współtworzenia magazynu BusinessLite.pl, bo czułem aurę zaangażowania, jaką roztacza przy wszelkich swych działaniach. Pozytywne myślenie i działanie to dobre narzędzia w osiąganiu sukcesu, a ona ma je wciąż przy sobie. Znam wiele kobiet, niestety wiele z nich jest sceptycznie bądź pesymistycznie nastawionych do życia czy biznesu. Faceci jako ściemniacze potrafią nakręcić nawet siebie. Obecnie nakręcam swoją małżonkę… Mówię Kobieto, uwierz w siebie! Spójrz na M…” Piotr Tabor

Teraz i Ty możesz zaprosić Magdę do siebie samodzielnie przekonać się, jak wiele się zmieni w krótkim czasie…

„Ten eBook jest moim marzeniem. Przedstawia historię, która wydarzyła się naprawdę i trwa do dziś. Czy jesteś gotów dołączyć i przeżyć coś innego? Po przeczytaniu tego eBooka możesz sobie pogratulować świetnej decyzji, która wzniesie Cię na wyższy poziom, Ciebie i Twoją firmę. Wystarczy, że trochę szerzej otworzysz oczy, a zobaczysz ludzi, którzy będą chcieli coś dla Ciebie zrobić.

Jako autorka eBooka daję Ci gwarancję, że przy zakupie dostaniesz 50% zniżki na szkolenie MAGIA TELEMARKETINGU, na którym nauczymy Cię jak skutecznie pokazać swój biznes potencjalnym klientom oraz jak wyeliminować problemy w pracy telemarketera.”
życzę sukcesów, Magdalena Myczko

Zamów PDF

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź