Skip to content
 

Jak opanować dowolny język obcy?


Jak opanować dowolny język obcy?
Agnieszka Burcan – Krawczyk

Jak przyjemnie i efektywnie opanować dowolny język obcy, wykorzystując to, kim jesteś?

Więcej o ebooku
Zamów w wydawnictwie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy ludzie z łatwosćią opanowują języki obce, podczas gdy inni trudzą się kilka lat, a efekt jest żaden? Czas najwyższy spojrzeć prawdzie w oczy i dowiedzieć się kilku interesujących rzeczy na ten oraz… swój temat.
Doświadczona nauczycielka zdradza sekrety, które sama zaobserwowała wśród swoich słuchaczy!

Tak, dobrze przeczytałeś. Podstawowy problem nauki jakiegokolwiek języka obcego zawsze istnieje w Tobie. Nie w nauczycielu, nie w braku środków na naukę, lecz właśnie w Tobie. Ale jest też i druga strona medalu. A mianowicie każdy człowiek ma predyspozycje ku temu, aby opanować w stopniu komunikatywnym każdy język.


Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to koniecznie przeczytaj tę stronę do końca – gwarantuję Ci, że nie będziesz żałować czasu, który na to poświęcisz.

Autorka publikacji „Jak opanować dowolny język obcy?” zauważyła na podstawie własnych obserwacji, że ludzi przed nauką hamują przede wszystkim inne osoby oraz brak własnej, wewnętrznej motywacji. Publikacja, którą napisała jest zupełnie inna niż pozycje dostępne na rynku. Wyróżnia ją przede wszystkim nieszablonowa zawartość.

Nie znajdziesz tutaj absolutnie żadnych słówek do nauczenia się. Nie ma również żadnych skomplikowanych teorii gramatycznych. Ba! Nie ma nawet prostych teorii. Co więc zawiera ten e-book i dlaczego powinienem się nim zainteresować? – zapewne chciałbyś zapytać.

Znajdziesz tutaj przede wszystkim fundamenty niezbędne każdemu człowiekowi, który naprawdę pragnie (tak, pragnienie to doskonałe określenie w tym wypadku) nauczyć się języka obcego. I nie ma znaczenia, czy będzie to angielski, niemiecki, portugalski, włoski czy hiszpański. Jest to publikacja uniwersalna, ponieważ psychiczny aspekt nauki jest dokładnie taki sam dla każdego z języków.

I tak na przykład znajdziesz tutaj rady dotyczące:

* Twojej wewnętrznej automotywacji, która niezbędna jest, aby ruszyć z materiałem.
* Pokonywania słomianego zapału, który najbardziej przeszkadza w realizacji większości życiowych decyzji.
* Twoich wewnętrznych cech charakteru: czy jesteś sangiwnikiem, cholerykiem, melancholikiem, a może flegmatykiem?
* Optymanych sposobów uczenia się – przygotowanych specjalnie z myślą o Tobie.
* Wytrwałości w dążeniu do sukcesów lingwistycznych i osiągania tego, czego naprawdę od siebie oczekujesz!

A wiesz dlaczego? Ponieważ dzięki tej publikacji zrozumiesz czego tak naprawdę wymagasz od siebie. Ludzie bardzo często nie osiągają swoich celów, gdyż nie potrafią ich precyzyjnie zdefiniować. Nie myśl sobie, że z nauką języków jest inaczej!

Wyobraź sobie chłopca (lub dziewczynkę – jeśli wolisz), który chodzi do szkole na język angielski, gdyż jest on obowiązkowy. Ministerstwo Edukacji narzuciło odgórnie to dla każdego programu szkół, ale… czy taki chłopiec jest rzeczywiście zdeterminowany i wie czego chce? Czasami owszem, może się tak zdarzyć. Ale zazwyczaj jest to w odczuciach jego „złem koniecznym”.

To właśnie dlatego bardzo wielu uczniów, studentów, a czasami nawet dorosłych osób miewa problemy. Nie wiedzą dokładnie czego oni chcą – wiedzą jedynie czego oczekuje się od nich. Ta publikacja odmieni Twój tok myślenia i zaowocuje efektywniejszą nauką. Przekonasz się o tym, jak ogromnie ważne jest właściwe nastawienie.
BONUS 1: Język obcy w czasie wakacji

Trzydziestodniowy program dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać językowo i są gotowi poświęcić na to 15–30 minut dziennie.
Nic tak źle nie wpływa na opanowanie języka obcego, jak długa przerwa. Uczysz się przez 10 miesięcy, a potem zaczynają się wakacje. Po wakacjach zauważasz, że z powodu braku kontaktu z językiem bardzo wiele zapomniałeś.

Dłuższa przerwa w nauce języka nikomu nie wychodzi na dobre. Po wakacjach musisz sobie wiele przypomnieć i zazwyczaj mija kilka tygodni, zanim odzyskasz formę. Sądzę, że najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest kontakt z językiem każdego dnia w okresie, kiedy nie chodzisz na lekcje czy zajęcia. Ten, specjalny program pozwoli Ci zachować ciągłość w nauce języka i utrwalić już zdobyte wiadomości.

Więcej o ebooku
Zamów w wydawnictwie

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź