Skip to content
 

Ja

JA
TADEUSZ NIWIŃSKI

Liczba str.: 283
ISBN:978-83-7701-226-0
Wydanie:Wydanie I, 2011

więcej o publikacji


Poznaj publikację, która od 18 lat rewolucjonizuje myślenie Polaków o samych sobie

Tadeusz Niwiński, poważany autor nagradzanych dzieł o sukcesie życiowym, w 1993 r. postanowił, że napisze książkę skierowaną do wszystkich tych, którzy czują, że stać ich w życiu na więcej. Każdy, kto kiedykolwiek zadawał sobie pytania: „Po co ja żyję?”, „Czego oni wszyscy ode mnie chcą?” czy też „Dlaczego mi się nie udaje?”, znalazł na nie odpowiedzi w publikacji pana Tadeusza. Szczęśliwcy, którzy sięgnęli po tę lekturę, odkryli w sobie niedostrzeżone wcześniej możliwości.

Dzisiaj i Ty możesz zapoznać się z pierwszą polską publikacją motywacyjną, cieszącą się uznaniem już 18 lat, opartą na polskich realiach, skierowaną do Polaków i napisaną przez Polaka!
UWAGA: Do tej pory sprzedało się ponad 50 tysięcy sztuk tej książki!


Dziś, po raz pierwszy w Polsce, publikacja „JA” Tadeusza Niwińskiego dostępna jest, oprócz ebooka, także w wersji audio – tylko w naszym wydawnictwie! Zapoznaj się z najbardziej pożądaną i polecaną lekturą. POSŁUCHAJ o tym, na co naprawdę Cię stać, o Twoim prawdziwym JA!

Publikacja „JA” Tadeusza Niwińskiego polecana jest jako lektura obowiązkowa przez wielu uznanych nauczycieli rozwoju osobistego (między innymi przez Iwonę Majewską-Opiełkę). Książka od 2001 r. znajduje się na Złotej Liście Fundacji ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom (grupa wiekowa powyżej 12 lat).

Dla wielu czytelników „JA” jest przeżyciem, czy nawet rewolucją w myśleniu o sobie. Pomaga odnaleźć swoje miejsce w świecie, zrozumieć prawa nim rządzące, niszczy schematy i programy, według których żyjemy, uwalnia potencjał i inspiruje. Żywiołowo reagują na nią zarówno osoby młode, które dziękują autorowi za to, że otworzył im oczy, a także osoby starsze, które chciałyby, aby lektura ta wpadła im w ręce, gdy robili pierwsze nieudolne kroki w dorosłe życie.

To jest jedna z tych książek, które zmieniają życie, jeśli tylko na to pozwolisz
Zobacz, co sam autor pisze o zmianach:

Jedyną niezmienną rzeczą na świecie są ciągłe zmiany. Dobrze jest nie bać się zmian. Czasem trzeba wszystko zacząć od nowa.

Przeszedłem już kilka wielkich zmian w życiu, np. wyjazd z Polski i rozpoczęcie nowego życia w Kanadzie, przeprowadzka z Fort McMurray do Vancouver, zamieszkanie na Hawajach – to tylko zmiany miejsca pobytu, nie mówiąc o zmianach „czterech p”, czyli: pracy, planów, przyjaciół i przekonań.

Zmiany przynoszą zawsze coś nowego. Coś się traci – przynajmniej tak nam się wydaje – i coś się zyskuje. Rzecz w tym, żeby dostrzegać przede wszystkim te dobre i koncentrować się na tym, jak wykorzystać nowe możliwości.

O AUTORZE, Tadeuszu Niwińskim

Tadeusz Niwiński jest jednym z pierwszych propagatorów wiedzy o sukcesie życiowym w Polsce. Jest autorem książek z zakresu rozwoju osobistego, takich jak: „JA”, „TY”, „MY”, „Elementarz życia”, „Kluby sukcesu TeTa w XXI wieku”. Wiedzę na temat szczęśliwego, mądrego i spełnionego życia zebrał pod hasłem System TeTa.

System TeTa obejmuje siedem ogniw: Zrozumienie, Siłę, Odporność, Celowość, Skuteczność, Autorytet i Radość. Wiedzę tę przekazuje w swoich książkach oraz na kursach własnego autorstwa.

Tadeusz Niwiński zaczął prowadzić warsztaty i kursy w Polsce w 1992 r. Kursy Systemu TeTa są jednym z najlepszych sposobów popularyzowania wiedzy na temat samorozwoju. Nie stanowią terapii, ale skuteczną formę inspiracji do zastanowienia się nad własnym życiem, do podjęcia działań w kierunku samorozwoju i poprawy jakości własnego życia. Są okazją do niezwykłych przeżyć w atmosferze ciepła i otwartości. Uczą odpowiedzialności za swoje życie.

Książka „JA” znalazła się na Złotej Liście książek polecanych w ramach kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom” .

Tadeusz Niwiński mówi o sobie:

„Życie jest dla mnie fascynującą przygodą i nie wyobrażam sobie, aby można było marnować taką okazję. Jak do tej pory nie darowałem życiu w zdobywaniu tego, co najlepsze: umiałem znaleźć najwspanialszą kobietę na świecie na partnerkę, mam z nią dwoje udanych dzieci i od niedawna najpiękniejsze na świecie wnuki, umiem kochać i być kochanym, znam mnóstwo wspaniałych ludzi i kontakt z nimi sprawia mi przyjemność, umiem myśleć logicznie i myślenie sprawia mi radość, zawodowo robiłem zawsze to, co lubię, i wiem, co jeszcze chcę osiągnąć, mieszkam w najpiękniejszym mieście na świecie, jestem niezależny pod wieloma względami, nie boję się marzyć i wiem, czego chcę”.
Jest uczniem m.in. Nathaniela Brandena i Briana Tracy’ego.
Od wielu lat prowadzi dyskusyjne grupy internetowe, z których szczególnie popularne są Sens oraz Miłość.
Przeczytaj fragment publikacji „JA”, żeby przekonać się, czy ta książka jest dla Ciebie:

„Człowiek – to brzmi dumnie”
„Nazywasz się JA, kiedy mówisz o sobie. To jest Twoje imię i cały Twój świat. Jesteś.

Należysz do gatunku, który niepodzielnie panuje na Ziemi, potrafiąc tworzyć najwspanialsze dzieła i jednocześnie popełniać najohydniejsze zbrodnie.

Masz do dyspozycji, między uszami, potężny komputer o niewiarygodnych możliwościach.

Ten bezcenny komputer był od dzieciństwa programowany przez rodziców, szkołę i otoczenie, najczęściej dyletantów, którzy sami nie wiedzieli, co robią. Pamiętasz, jak buntowałeś się i demaskowałeś te „prawa” i „zasady”, które często były sprzeczne ze sobą? Twój delikatny umysł był gwałcony tak często i skutecznie, że z wolna zacząłeś myśleć, że na tym polega życie i przestałeś wierzyć w swoje możliwości.

Najwyższy czas powiedzieć NIE programom w Twoim umyśle, które nie pozwalają Ci się w pełni rozwinąć i doświadczyć życia takim, jakie ono naprawdę jest.

Dżin uwięziony w butelce
Nie ulega dzisiaj najmniejszej wątpliwości, że każdy z nas ma w sobie olbrzymi potencjał, który drzemie jak wielki dżin uwięziony w butelce. Każdy człowiek ma unikatowe zdolności, jak gdyby rodził się w celu spełnienia swojej specjalnej misji na Ziemi. Są tacy, którzy dokładnie wiedzą, co to jest i jak iść za głosem powołania. Ci ludzie osiągają wiele i nawet wydaje się, że przychodzi im to bez wysiłku.

Większość ludzi jednak przeżywa życie, nie pozwalając rozwinąć się swoim możliwościom. Są przy tym przekonani, że ta niemoc to obiektywna prawda o życiu. Umierają, nie zdając sobie sprawy ze zmarnowanej szansy i olbrzymi potencjał rozkłada się razem z gnijącym w grobie ciałem.

Nie przypadkiem tutaj jesteś. Dla Ciebie też nadszedł czas, żeby zmienić swoje życie na lepsze.
Nie myśl przy tym, że jeśli Tobie będzie lepiej, to ktoś inny musi stracić. Nie będzie to niczyim kosztem. Przeciwnie, jeśli Ty zmienisz się na lepsze, innym będzie lepiej z Tobą. Nikt nie musi tracić. Możliwości dla wszystkich są nieograniczone!

Pamiętaj, że Twój świat może zmienić się na lepsze bez zmiany otoczenia. Nie musisz czekać, aż inni się zmienią, żeby być szczęśliwym już dzisiaj”.

zamów w wydawnictwie

Publikacja dostępna również jako
Audiobook

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź