Skip to content
 

Inwestowanie pieniędzy w praktyce

Tomasz Bar
Inwestowanie pieniędzy w praktyce

„Dlaczego tylko niektórzy bogacą się inwestując i jak skutecznie wykorzystać szanse pomnażania pieniędzy w Polsce?”

więcej o ebooku
zamów w wydawnictwie

Czym różnią się bogaci od biednych? Między innymi tym, że biedni pracują na pieniądze, a u bogatych – to właśnie pieniądze pracują na swoich właścicieli. Czytaj dalej, a dowiesz się, jak (nawet zaczynając od małych kwot!) bogacić się wykorzystując dostępne w Polsce formy inwestowania.

Czy wiesz, że wielu ludzi, którzy w tym momencie inwestują na giełdzie, kiedyś myślało, że to zbyt skomplikowane, że trzeba mieć dużo pieniędzy, by zacząć, że to narzędzie budowania bogactwa nie jest dla nich? Postanowili oni jednak poznać sposoby inwestowania i skutecznie pomnażać swój kapitał. Inwestują nie tylko w akcje i obligacje, lecz także w fundusze inwestycyjne, waluty itd.

Wielu z nich nie musi już pracować – utrzymują się z tego, co wypracowują ich zainwestowane pieniądze. Jak szybko dołączysz do tej grupy?

Inwestowanie od dawna było jednym z najpopularniejszych sposobów dochodzenia do bogactwa. Ostatnio pojawiły się jednak nowe możliwości i usługi finansowe… Jeśli ich nie poznasz, być może stracisz naprawdę wiele inwestując nieefektywnie, bądź nawet nie inwestując wcale.
Na co wydasz zarobione poprzez inwestowanie pieniądze?


Myślę, że wiesz już, jak ważne jest posiadanie jakichś odłożonych pieniędzy i umiejętne ich pomnażanie. Większość Polaków niestety nie posiada oszczędności, ale Ty możesz wybrać inwestowanie i zacząć budować swoje bogactwo nawet od niewielkich kwot.

Na 187 stronach ebooka „Inwestowanie pieniędzy w praktyce” znajdziesz, napisane przystępnym językiem, porady dotyczące wielu sposobów mądrego lokowania swoich pieniędzy. Możesz wybrać dla siebie kilka z nich i zacząć zarabiać na swoim ulubionym zestawie, np. akcje + fundusze inwestycyjne + forex.

Nieważne, czy chcesz osiągnąć niezależność finansową, zacząć zbierać pieniądze na studia swojego dziecka, czy po prostu pewniej się poczuć mając więcej pieniędzy – dzięki temu ebookowi wszystkie te cele staną się o wiele łatwiejsze do osiągnięcia.

5 powodów, dla których warto przeczytać ebooka „Inwestowanie pieniędzy w praktyce”:

1. Poznasz tajniki tradycyjnych metod inwestowania i zaczniesz dzięki nim zarabiać.

2. Odkryjesz, czym są najnowsze usługi rynku finansowego i jak z nich korzystać.

3. Wiedzę, którą zdobędziesz możesz wykorzystać tu i teraz – dotyczy ona polskiego rynku.

4. Unikniesz strat spowodowanych inwestowaniem bez odpowiedniej wiedzy.

5. Ebook pomoże Ci zabezpieczyć finansowo nie tylko Twoją przyszłość, ale także przyszłość Twoich najbliższych.

Autor ebooka „Inwestowanie pieniędzy w praktyce” – specjalista w zarządzaniu finansami – Tomasz Bar, wydał już w naszym wydawnictwie książkę „Praktyczne porady finansowe”, a teraz właśnie ukazała się kontynuacja tej książki – poświęcona inwestowaniu. To prawdopodobnie jedyna publikacja na naszym rynku – tak aktualna i jednocześnie tak szeroko omawiająca możliwości inwestowania właśnie w Polsce.

Oto niektóre z tematów poruszonych w książce „Inwestowanie pieniędzy w praktyce”:

Jak korzystać z możliwości jakie stwarza rynek finansowy?

Jak wybrać lokatę?

Jak inwestować w fundusze inwestycyjne?

Jak rozpocząć inwestowanie na GPW?

Jak inwestować w akcje, obligacje i waluty?

Co da Ci kolekcjonowanie monet? Czy warto inwestować w złoto?

Czym są Art Banking, usługi Private Banking, usługi Asset Management?

kilka opinii o ebookach:

„Poprostu polecam. Można się w łatwy sposób dowiedzieć w co inwestować. Wszystko jest opisane a dodatkowo zródło przydatnych linków związanych z inwestowaniem pieniedzy .”
Grzegorz Zaklukiewicz mam 24 lata i jestem informatykiem

„Ten poradnik to przede wszystkim bardzo dobry „drogowskaz”. Rynek finansowy to obecnie gąszcz ofert i przepisów. Czasem chcemy coś zrobić z własnymi pieniędzmi, a nawet nie bardzo wiemy jakie zadać pytania doradcy finansowemu czy przedstawicielowi banku, który przekonuje nas do swojego produktu. Po przeczytaniu poradnika z pewnością nie znajdziemy złotej recepty na inwestycje, ale będziemy wiedzieć jak poruszać się na rynku finansowym jako potencjalny inwestor.”
Tomasz Bator 31 lat, bankowiec, związany z rynkiem finansowym od 10 lat

„W tym ebooku znajdziemy opis możliwości inwestowania naszych pieniędzy. A tych możliwości jest naprawdę sporo od tych bezpiecznych aż po bardziej ryzykowne. Jeśli ktoś nie wie w co może zaiwestować to niech przeczyta tego ebooka. Polecam.”
Bartłomiej Kukucz Mam 20 lat i jestem studentem II roku informatyki

więcej o ebooku
zamów w wydawnictwie

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź