Skip to content
 

HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy… wirtualna ruletka

Piotr Obmiński
HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy…

…wirtualna ruletka, czyli dlaczego warto oraz jak MĄDRZE i maksymalnie bezpiecznie inwestować w HYIP

więcej o ebooku
zamów w wydawnictwie

„…najlepszy internetowy HYIP, o jakim wiem, dawał 90% zysku (czyli zwracał 190% wkładu w 30 dni) co miesiąc, i czynił to bez żadnych zakłóceń przez dwanaście miesięcy.”

Co to jest HYIP?

HYIP to Program Inwestycyjny o Wysokiej Stopie Zysku, po angielsku High Yield Investment Program, którego to terminu słowo HYIP jest oczywiście akronimem.

Są to inwestycje o naprawdę wysokiej stopie zysku, powinno się raczej powiedzieć „o ogromnej” stopie zysku, jeśli porównać ją z czymkolwiek innym, co jest dostępne dla normalnego Kowalskiego.


Programy Inwestycyjne o Wysokiej Stopie Zysku istnieją od wielu dziesięcioleci, jeśli nie dłużej, w każdym razie istniały na długo przed powstaniem Internetu. Były one jednak dostępne jedynie finansowej elicie, minimalne wkłady wynosiły miliony dolarów, a poza tym trzeba było mieć znakomite „dojścia”.

Obecnie każdy może inwestować w HYIPy, jeśli tylko zna w podstawowym stopniu język angielski i dysponuje dostępem do internetu…

Oto, na podstawie ścisłych matematycznych wyliczeń, jak długi czas zajęła by Ci droga od 500 do miliona dolarów, przy różnych stopach zwrotu. Chodzi nam o zyski kumulowane, re-inwestowane co miesiąc w stu procentach.

Po lewej widoczna jest miesięczna stopa zysku, po zaś prawej czas, w jakim od początkowego kapitału w wysokości 500 dolarów doszedłbyś do miliona dolarów.

5% — 13 lat
10% — 6 lat i 8 miesięcy
15% — 5 lat i 6 miesięcy
20% — 3 lata i 6 miesięcy
30% — 2 lata i 5 miesięcy
40% — 1 rok i 11 miesięcy
50% — 1 rok i 7 miesięcy
60% — 1 rok i 5 miesięcy
70% — 1 rok i 3 miesiące
80% — 1 rok i 1 miesiąc
90% — 1 rok
100% — 11 miesięcy
110% — 11 miesięcy
120% — 10 miesięcy
130% — 10 miesięcy i 2 tygodnie
140% — 9 miesięcy
150% — 9 miesięcy

Jak grać, żeby wygrać?

Przede wszystkim musisz zdobyć podstawową wiedzę, na temat znajdowania jak najbezpieczniejszych HYIP-ów i rozpoznawania wszelkich podejrzanych symptomów. Akceptując szansę na duże zarobki akceptujesz jednocześnie duże ryzyko inwestycyjne. Dlatego właśnie wiedza, która pozwala Ci je zminimalizować jest tak cenna.
Czego potrzebujesz, by odnieść sukces w inwestowaniu w HYIPy?

1. Potrzebujesz nieco pieniędzy, które mógłbyś bez wielkiej szkody utracić
2. Potrzebujesz upodobania do ryzyka i nerwów ze stali
3. Potrzebujesz też pewnej znajomości angielskiego
4. Potrzebujesz także chęci i umiejętności uczenia się

Dla wszystkich, którzy chcą maksymalnie bezpiecznie i pewnie wejść w świat HYIPów, powstał specjalny poradnik – „HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy…” autorstwa Piotra Obmińskiego. Krok po kroku prowadzi on czytelnika, pokazując mu, co warto robić, czego unikać, na co zwracać uwagę.

opinie o ebooku:

„Gdy w 1999 r. zaczynałem swoją przygodę z HYIP gotów byłbym dać za taką publikację w języku polskim 100-200 USD, a nawet więcej. Jeżeli dzisiaj ty jesteś początkujący, lub nie generujsz jeszcze zysków w HYIP, to ta publikacja powinna stać się dla ciebie pozycja obowiązkową, a możesz ją mieć przecież za ułamek ceny, którą ja byłem gotów płacić w początkach swojej przygody w HYIP.”
Kriss www.offshore.eurobiz.com.pl

„Nareszcie poznałem inwestycje o gigantycznej stopie zwrotu! Zamiast przepuszczać pieniądze non-stop w grach hazardowych, lepiej zastanów się nad zainwestowanie w HYIP. Gwarantuje, że o wiele lepiej na tym wyjdziesz.”
Maciek inwestor

„Ebook ten jest obszernym skarbcem wiedzy na temat HYIP, omówione są wszystkie zagadnienia od inwestowania w HYIP po zapewnienie bezpieczeństwa swoich pieniędzy. Polecam go każdemu, kto chce zacząć swoją przygodę z HYIP.”
Marek Kołaczyk 19 lat, kształci się w kierunku doradcy finansowego

„Bardzo dobra publikacja za tak niską cenę. Uważam, że zakup był trafiony w 100%. Dotychczas nie wiedziałem co to są HYIP. Informacje zawarte w tym e-booku pozwoliły mi na bardzo duży zysk, a co najważniejsze, dowiedziałem się jak unikać oszustw. Koszt ebooka zwrócił mi się niemal natychmiastowo. Jeśli pragniesz zarobić prawdziwe pieniądze, to musisz zakupić tą książkę. „
Tomasz R student ekonomii

więcej o ebooku
zamów w wydawnictwie

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź