Skip to content
 

Hipnotyczny telemarketing

Dariusz Skraskowski
Hipnotyczny telemarketing

Dowiedz się, czym jest skuteczny, hipnotyczny telemarketing, dzięki któremu zwiększysz swoje zyski.

więcej…
zamów bezpośrednio w wydawnictwie…

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek prowadzić tak wciągającą rozmowę telefoniczną, że chciałoby się prowadzić ją w nieskończoność?

A teraz wyobraź sobie, że prowadzisz z klientami w taki sposób rozmowy telefoniczne. Jest to możliwe, gdyż dobrze napisany scenariusz rozmowy telefonicznej i „hipnotyzujący” głos podczas rozmowy, wzbudza w Kliencie tak przydatne stany emocjonalne jak: ogromną ciekawość, pragnienie posiadania i chęć działania. Tak właśnie działa Hipnotyczny Telemarketing.

Kto jeszcze chce poznać sekrety skutecznej rozmowy telefonicznej, czyli hipnotyczny telemarketing w praktyce?

Słyszałeś może, że 90% procent rozmów telefonicznych kończy się chwilę po nawiązaniu kontaktu telefonicznego z rozmówcą?

Czytając tego e-booka dajesz sobie szansę na osiągnięcie rezultatów, o jakich niektórzy mogą tylko pomarzyć.


Większość handlowych poszukiwań i kontaktów odbywa się za pośrednictwem telefonu.

Jak zatem najefektywniej go wykorzystasz? Od czego zaczniesz? Który z elementów jest kluczem do Twojego sukcesu?

„Hipnotyczny telemarketing” to intensywny kurs dla tych osób, które w swojej pracy zawodowej korzystają z telefonu. W zależności od Twojego doświadczenia i zdobytej wiedzy, niektóre części tego kursu będą dla Ciebie znajome. Zdaję sobie sprawę, że każdy wyrusza z innego miejsca i zmierza ku innym celom. Dlatego wybierz te elementy, które pasują do Twojej sytuacji i wykorzystaj je w praktyce.

Dlaczego tylko nieliczni potrafią prowadzić niezwykle skuteczną rozmowę telefoniczną?

Jeszcze kilka lat temu sam zadawałem sobie dokładnie takie samo pytanie. Efekty jakie wówczas osiągałem były dalekie od zadowalających. Przyznam ci się szczerze: doprowadzały mnie do wielkiego stresu i zmartwień.

Na szczęście czasy gdy 1 klient na 10 umawiał się telefonicznie na prezentację oferty, a jeszcze mniej dokonywało zakupu minęły. Kilkanaście tysięcy rozmów telefonicznych i ciągłe zdobywanie wiedzy o skutecznej komunikacji sprawiły, że dzisiaj to ja uczę w jaki sposób skutecznie wpływać na innych podczas rozmowy telefonicznej.

Chcę podzielić się z Tobą tą praktyczną wiedzą. Dlatego napisałem e-book „Hipnotyczny telemarketing” – pierwszą tego typu publikację polskiego autora na polskim rynku.

Tylko wyobraź sobie jakby to było, gdybyś wiedział/a, co jest naprawdę ważne i na co zwrócić uwagę przy rozmowie telefonicznej, czym kierować się przy wyborze kontaktów z listy, aby Twoja praca była skuteczna i jednocześnie sprawiała przyjemność.

Bez względu na to czy jesteś telemarketerem, handlowcem, przedsiębiorcą lub windykatorem należności, możesz prowadzić rozmowy, które będą jeszcze skuteczniejsze. Dzięki ebookowi „Hipnotyczny telemarketing” całkowicie samodzielnie napiszesz lub udoskonalisz swój scenariusz rozmowy telefonicznej.

„Konkret. Dariusz Skraskowski opisuje konkretne rozmowy.Czytelnik uczy się dużo na przykładach, skryptach sprawdzonych w praktyce. Co najważniejsze – dopasowanych do polskiej specyfiki rynku! Warto mieć tego ebooka w swojej firmie. A jeśli pracujesz jako telemarketer – to warto mieć tę książkę przeczytaną kilka razy. „
- Piotr R. Michalak, właściciel agencji doradztwa strategicznego

„przydatne wskazówki dotyczące reagowania na zastrzeżenia rozmówcy; bardzo dużo przykładów ale szkoda, że głównie tylko z dziedziny handlu, niewiele wskazówek dla sprzedawców produktów finansowych.”
- Anna Gogolińska, 36 lat, Doradca Klienta w większym polskim banku.

więcej…
zamów bezpośrednio w wydawnictwie…

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź