Skip to content
 

Gut Impact

J.D. Fuentes
Gut Impact

Jak bezpośrednio wpływać na ludzkie instynkty, emocje i wyobraźnię, sprawiając, że wszelkie Twoje sugestie staną się nieodparcie fascynujące, zniewalające i hipnotyczne?

więcej o ebooku
zamów w wydawnictwie

Możesz przemawiać bezpośrednio do czyichś instynktów i zmysłów, a wtedy Twoje słowa znajdą natychmiastowy odzew. Opisana w tej książce unikalna metoda nosi angielską nazwę Gut Talk. Tłumacząc dosłownie nazwę znaczy ona mniej więcej “mówienie do czyichś wnętrzności”, czyli do serca, emocji, instynktów. Tyle tylko, że po polsku nie daje się wyrazić nawet w przybliżeniu tak krótko i jednoznacznie, więc zachowaliśmy oryginalną nazwę.

Władza. Pieniądze. Seks. Jeśli jesteś mniej więcej taki, jak większość ludzi, to widząc lub słysząc te słowa, odczuwasz lekki dreszcz. Uwierz jednak, że wypowiadanie słów: władza, pieniądze czy seks, to wcale nie jest jedyny sposób wywarcia wpływu na emocje innych ludzi. Kiedy ktoś wie, jak używać pozostałych wymiarów ludzkiej komunikacji – jak skoordynować to jak mówi, z tym co mówi – zdobywa umiejętność przyciągania czyjejś uwagi tak samo pewnie, jak dyskotekowy bramkarz potrafi wykręcić czyjąś rękę.
Nie chodzi tylko o zdobycie czyjejś uwagi. Ktoś, kto potrafi przemawiać bezpośrednio do instynktów, do serca, do emocjonalnej części psychiki; potrafi sprawić, że będziesz pragnął tego, czego nigdy nie pragnąłeś; potrafi otworzyć Twój umysł na możliwości, które nigdy by Ci nie przyszły do głowy.


Książka, „Gut Impact” stawia sobie za zadanie dać Ci tę władzę nad ludzkimi emocjami. Będzie tu mowa o tym, jak możesz się nauczyć sięgać poza racjonalne motywy innych ludzi i oddziaływać bezpośrednio na ich instynkty, rozbudzając i rozpalając swymi słowami ich wyobraźnię.

Odkryjesz dzięki niej, w jaki sposób, sięgając poza racjonalne motywy słuchacza, możesz oddziaływać bezpośrednio na instynkty, jak możesz rozpalać wyobraźnię samymi słowami.

Chodzi o nauczenie Cię, jak możesz dotrzeć do ludzi, inspirować ich, motywować, prowadzić. Nie jest to książka pełna niezrozumiałych, naukowych dywagacji czy mglistych teorii. Jest to praktyczny poradnik, pełen konkretnych sposobów do wykorzystania w realnych, życiowych sytuacjach, prowadzący do uzyskania oczekiwanych rezultatów.

Ta książka nauczy Cię następujących rzeczy:

- Jak sprawić, by ludzie naprawdę koncentrowali się na tym, co mówisz.

- Jak sprawić, by dana osoba odczuła dowolną, wybraną przez Ciebie, emocję.

- Jak używać historii w celu wywołania u słuchacza silnych emocji, a jednocześnie sprawić, by nie odczuwał z tego powodu żadnych negatywnych doznań.

- Jak nadać swoim słowom siłę oddziaływania.

- Jak sprawić, by dana osoba czuła się z Tobą swobodnie.

- Jak rozpoznać typ osobowości danej osoby.

- Jak “popychać i przyciągać” odpowiednio dla typu osobowości.
- Jak emanować siłą i jak być naprawdę sugestywnym.

Uwaga: Książka „Gut Impact” została napisana przez tego samego autora, co bestseller „Seksualny klucz do kobiecych emocji” . Jest ona jakby rozszerzeniem tematu, bo uczy praktycznych umiejętności, które nie koniecznie związane są z podrywaniem, ale komunikacją w ogóle.

Przykładowe opinie o ebooku:

„Naprawdę magiczne informacje – gorąco polecam !!!”
Marcin inżynier, 29 lat

„Nie daj się manipulować, lub chociaż sam zastosuj te techniki dla poprawienia swojej komunikacji.”
Daniel Urbanowicz Doradca finansowy

„Przeczytaj i stosuj, a efekty przyprawią Cię o zdumienie. Niezwykle wygodna platforma do rozmów na „każdym szczeblu”.”
Włodzimierz Kapusta Handlowiec, 47 lat

„Książka jest super, napisana w przystępny sposób poleciłabym ją każdemu, kto pracuje w handlu i nie tylko, wydaje mi się, że każdy powinien ją mieć u siebie. Wydaje mi się, że w mojej pracy przyda się na pewno!”
Monika Groń 30 lat, ekonomistka, pracuje w sprzedaży

„Poszerzyłem swoją wiedzę na temat wpływu na zachowania i emocje innych ludzi.”
Krzysztof Semi 34 lata, właściciel firmy

„Książka jest wspaniała, świetnie się ją czyta jest zrozumiała, NIE ma zawiłych wypowiedzi oraz są podane przykłady stosowania nabytej wiedzy. Czytając tę książkę „szczerze” nie sądziłem w jej moc, podczas czytania nie próbowałem praktykować, dopiero po przeczytaniu to co czytasz słowa, wyrazy, zdania, one wryły sie w podświadomość stajesz sie bardziej przekonujący, kreatywny stajesz nad GłOWAMI innych. Trzymasz berło w dłoni i od ciebie zależy czy bedziesz dobrym władcą czy też złym! Oczywiście polecam przeczytać ją kilka razy – Lepszy EFEKT ! ”
Marek 19 lat, fascynuje mnie psychologia zwłaszcza wywieranie wpływu

„To jest to czego szukałem od lat!!”
Marcin K. 23 lata, pracownik fizyczny

„Ebook jest bardzo dobrze napisany. Wiadzę nabytą w ebooku zaczynam stosować w codziennej praktyce. Napewno go polecę swoim znajomym.”
Marek Gil

więcej o ebooku
zamów w wydawnictwie

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź