Skip to content
 

GPW cz.2 czyli szukamy okazji…

Kontynuacja BESTSELLERA o podstawach giełdy papierów wartościowych.Zawiera praktyczne porady dotyczące zasad jakimi kieruje się giełda a poznanie których uchroni nas przed bolesnymi pomyłkami….

Marcin Krzywda
GPW II – Papiery wartościowe w praktyce

Odkryj akcje i kontrakty terminowe futures – i zacznij zarabiać na giełdzie!

więcej…
zamów bezpośrednio u wydawcy…

UWAGA! Nowy ebook, który może poprawić sytuację finansową wielu ludzi. Tylko dla chcących zarabiać na giełdzie!

Poznaj kontynuację ebooka, który sprzedał się już w prawie trzech tysiącach sztuk i uzyskał status bestsellera oraz mnóstwo entuzjastycznych opinii…

Czy wiesz, że inwestorzy indywidualni to najliczniej reprezentowana grupa inwestorów na GPW? Stanowi ona 37% obrotu akcjami! Możesz do nich dołączyć i kto wie… być może stać się drugim Warrenem Buffettem.

„Jest to moja pierwsza książka o tematyce GPW. Dla mnie rewelacja, jest napisana przystępnym językiem, nie jest „zbitkiem” teoretycznych sloganów ekonomicznych – rewelacja POLECAM! „
Łukasz Przybysz 27 lat, inżynier


„Dowiedziałem się, że giełda jest dla ludzi! I można próbować swoich sił w wirtualnej grze! Świetna książka! Z niecierpliwością czekam na drugą część o analizie technicznej.”
Dominik Gużda informatyk

„Zalety „GPW w praktyce” to przede wszystkim zrozumiały jezyk i opisane polskie realia giełdowe. Ponieważ jestem całkowicie początkujący to takich wiadomości potrzebowałem i zdecydowanie w tej ksiażce znalazłem. Wada tylko jedna: czuję niedosyt, bo książka nie jest długa. W kazdym razie czekam na kolejną: analiza techniczna.”
Dominik P. przyszły inwestor :)

Co konkretnie znajduje się w najnowszym ebooku?

We wstępnym rodziale autor uwypukla pewne ogólne elementy funkcjonowania rynku, które wydają się istotne z punktu widzenia codziennej praktyki inwestycyjnej. W kolejnych rozdziałach szczegółowo omawia zagadnienia związane z obrotem konkretnymi papierami wartościowymi.

więcej…
zamów bezpośrednio u wydawcy…

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź