Skip to content
 

Cashflow 101 + Cashflow 202


Zestaw gier CASHFLOW

Kupując w zestawie oszczędzasz 47zł i dostajesz BONUSY o wartości 248zł!!!

zobacz szczegóły

Chcę, abyś był bogaty i otrzymał taką samą finansową edukację, jaką ja otrzymałem od bogatego ojca. Jego nauki dadzą Ci niezwykle dużą przewagę na starcie do Twojej fortuny, nawet jeśli zaczniesz tylko z niewielką sumą pieniędzy. Właśnie dlatego stworzyłem CASHFLOW 101, grę będącą zabawą, a jednocześnie źródłem wiedzy, dzięki której nabędziesz stosownych umiejętności finansowych.

Gra ta uczy umiejętności finansowych poprzez zabawę, powtarzanie i akcję. CASHFLOW nie jest zabawką – jest czymś więcej niż tylko grą. Jest ona tak unikalna, że ją opatentowano. Postawi przed Tobą wyzwania i nauczy myśleć tak, jak myślą bogaci ludzie. Za każdym razem, gdy będziesz w nią grał, będziesz nabywał większych umiejętności finansowych. Każda gra będzie inna, będziesz rozwiązywał odmienne problemy finansowe i uczył się strategii finansowych. Wzrosną Twoje finansowe umiejętności i Twoja pewność siebie.

Zdobycie umiejętności związanych z pieniędzmi może być bardzo cenne w prawdziwym świecie. Zaleta CASHFLOW polega na tym, że nabywasz finansowej inteligencji, grając pieniędzmi należącymi do gry.

Robert T. Kiyosaki

zobacz szczegóły oferty w wydawnictwie

Im częściej grasz w tę grę, tym stajesz się bogatszy!

Popularna edukacyjna gra planszowa Roberta Kiyosaki została zaprojektowana tak, aby umożliwić Ci poznanie tematyki związanej z rachunkowością i finansami. CASHFLOW 101 uczy podstaw inwestowania w akcje, biznes i nieruchomości, umieszczając gracza w interaktywnym środowisku pozwalającym na eksperymentowanie z własną strategią.Dołącz do ponad ćwierć miliona początkujących i zaawansowanych inwestorów z całego świata, którzy przy pomocy tej gry poznali sposób na wydostanie się z „wyścigu szczurów” i przejścia na „szybki tor”, gdzie pieniądze pracują dla Ciebie, a nie Ty dla pieniędzy. Użyj tej gry, aby przygotować się do inwestowania w prawdziwym świecie finansów.

CASHFLOW 101 jest planszową grą edukacyjną, która uczy rachunkowości, finansów i inwestowania podczas pasjonującej zabawy. W zestawie znajdziesz szczegółową instrukcję oraz słowniczek fachowych pojęć.

W CASHFLOW 101 zastosowano unikalną technikę nauki inwestowania – model interaktywny. Jest on prosty, ale jednocześnie przynosi maksymalne efekty. Uczysz się nie poprzez czytanie czy słuchanie wykładu, ale poprzez symulację rzeczywistych zdarzeń, a więc bez ryzykowania własnych ciężko zarobionych pieniędzy!

Dzięki zastosowaniu teorii w praktyce Twoje umiejętności pozwolą Ci w końcu wydostać się z prawdziwego „wyścigu szczurów”, czyli z nieustannej gonitwy za pieniędzmi. Na tym polega potęga gry CASHFLOW 101.

Inwestuj w prawdziwym świecie bez żadnego ryzyka

CASHFLOW 101 – to interaktywna gra planszowa, która pozwali Ci odnieść korzyści w prawdziwym świecie inwestycji, bez ryzyka i obaw, które zazwyczaj towarzyszą osobom podejmującym pierwsze kroki na drodze do stworzenia swojej zamożności.

W grze, podobnie jak w życiu:
-otrzymujesz comiesięczną wypłatę

-masz zadłużenie na karcie kredytowej

-masz kredyty bankowe: hipoteczny, na samochód itp.

-prowadzisz zestawienie finansowe i zestawienie bilansowe

-masz nieprzewidziane wydatki (kupujesz rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujesz)

-jesteś pod presją zwolnienia z pracy i musisz pilnować swojej wypłaty

-wchodzisz w związek małżeński i masz dzieci

-możesz wykazać szlachetność, dając na dobroczynność

-zostajesz wystawiony na ryzyko związane z rozwodem, bankructwem, chorobą, spadkiem

-kupujesz nieruchomości i inwestujesz w biznesy

-urząd skarbowy wzywa Cię na kontrolę

-negocjujesz transakcje z innymi uczestnikami gry…

i jeśli grasz i inwestujesz rozsądnie – kończysz grę będąc naprawdę bardzo bogatym i realizujesz największe marzenie swojego życia (czego w prawdziwym świecie większość ludzi nie osiągnie, bo nie potrafią zaprząc pieniędzy do pracy).

„Więcej niż gra Monopoly. Nowa gra planszowa zdobywa fanów na całym świecie. Jej celem jest uczenie ludzi jak się wzbogacić”.
New York Times, styczeń 2004

Gra zaczyna się od rzutu kostką. Następnie wraz z innymi graczami poruszasz się po planszy, robiąc wszystko by sprostać wyzwaniom, które prowadzą do ostatecznego celu gry, jakim jest stworzenie przychodu pasywnego i wyjście z „wyścigu szczurów”. Wiele elementów gry CASHFLOW 101 to odzwierciedlenie Twojego własnego życia, skondensowanego do 3-4 godzin gry.

Jesteś gotów do działania?

CASHFLOW 101 umożliwia graczom wnikliwy wgląd w ich własne życie. Na początku śmiejesz się, gdy Twoi znajomi podejmują nierozsądne decyzje (np. kupując nowy samochód za pożyczone pieniądze) i z miesiąca na miesiąc borykają się ze swoimi finansami, podczas gdy Ty pędzisz do przodu, budując swoją kolumnę aktywów.

Aż nagle zaczynasz rozumieć, że to, co Twoi znajomi robią w grze (a zapewne i Ciebie to dotyczy) odzwierciedla ich działanie w codziennym życiu.

To właśnie dlatego CASHFLOW 101 jest tak wspaniałym sposobem poznania drogi prowadzącej do zamożności. Gra pozwala „oszukać” życie. Zdasz sobie sprawę ze swoich nawyków. Nauczysz się je korygować. Poznasz podstawy sukcesu i bogactwa podczas przyjemnej i interaktywnej gry.

Opanowanie CASHFLOW 101 do perfekcji sprawi, że podejmowane przez Ciebie działania w prawdziwym świecie będą mniej ryzykowne. A efektem tego będą Twoje zyski w inwestowaniu i biznesie.

Po opanowaniu umiejętności inwestowania fundamentalnego przy pomocy gry CASHFLOW 101, następnym wyzwaniem jest nauczenie się, jak inwestować na nieprzewidywalnym rynku. Do gry w CASHFLOW 202 jest potrzebna ta sama plansza co w wersji 101, ale używa się całkowicie innego zestawu kart.

Gra CASHFLOW 202 nauczy Cię zaawansowanych strategii inwestycyjnych stosowanych w biznesie i na giełdzie. Jak generować zyski, gdy rynek zwyżkuje, a jak, gdy rynek zniżkuje. Dowiesz się czym jest krótka sprzedaż, jak stosować opcje kupna, opcje sprzedaży, strategie opcyjne, takie jak na przykład stelaż.

W prawdziwym świecie inwestorów zawsze są wygrani i przegrani. Przegrani mają nadzieje, że rynek będzie zawsze rósł. Zwycięzcom jest to obojętne. Próby uczenia się tych zaawansowanych strategii na rynku mogą być bardzo kosztowne.

Po opanowaniu gry CASHFLOW 101, CASHFLOW 202 staje się bardzo ekscytującą grą, gdyż uczysz się reagować na wzrosty i spadki na giełdzie. Mimo że gry te nie mogą zagwarantować Twojego sukcesu inwestycyjnego, poprawią Twoje finansowe słownictwo i wiedzę z zakresu zaawansowanych strategii inwestycyjnych.

CASHFLOW 202 nauczy Cię zaawansowanych strategii inwestycyjnych. Gra została tak zaprojektowana, aby nauczyć Cię tego, co wiedzą inwestujący w nieruchomości i na giełdzie.

Czy zawsze chciałeś nauczyć się zaawansowanych strategii inwestycyjnych w biznesie i na giełdzie, ale bałeś się ryzykować swoje ciężko zarobione pieniądze?
Czy słyszałeś kiedyś, jak profesjonalny inwestor mówi: „Cena tych akcji jest zbyt wysoka. Otworzę krótką pozycję”?

Czy czytałeś kiedyś o inwestorach stosujących zaawansowane strategie inwestycyjne, takie jak: opcje kupna, opcje sprzedaży i stelaż na giełdzie czy opcje na rynku nieruchomości?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, w jaki sposób inwestorzy kupują posiadłość za kwotę dużo mniejszą, niż żąda sprzedający lub jak kupić nieruchomość, aby osiągnąć większy zwrot z inwestycji?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zebrać pieniądze, aby założyć własną firmę lub jak młodzi multimilionerzy zaczynali swój biznes?

Czy analizowałeś kiedyś różnice pomiędzy pracownikiem a właścicielem biznesu, który tego pracownika zatrudnia?
Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziesz w CASHFLOW 202, grze będącej zaawansowaną wersją CASHFLOW 101. Do gry w CASHFLOW 202 będziesz potrzebował CASHFLOW 101.

O bonusach dołączonych do zestawu:
Bonus #1
Posłuchaj jak Robert Kiyosaki rozmawia z młodymi milionerami o tworzeniu podstaw własnego majątku.
(86-minutowe nagranie na płycie CD o wartości 67 zł)

Bonus #2
Poznaj Sekrety nabywania nieruchomości.
(65-minutowe nagranie na płycie CD o wartości 67 zł)

Bonus #3
Dowiedz się Jak zgromadzić kapitał.
(45-minutowe nagranie na płycie CD o wartości 57 zł)

Bonus #4
Poznaj Psychologię zachowań inwestorów zwycięzców.
(45-minutowe nagranie na płycie CD o wartości 57 zł)

Możesz zamówić zestaw gier bezpośrednio w wydawnictwie klikając w ten link

Gra CASHFLOW101
GRA CASHFLOW202
ZESTAW GIER CASHFLOW

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź