Skip to content
 

Bogaty student

Bogaty student

Krzysztof Jaworski

Jak rozpocząć inwestowanie w trakcie studiów, wykorzystując m.in. kredyt studencki, i zapewnić sobie finanse na całe życie?

zobacz więcej

„Zanim przeczytałem książkę „Bogaty student” wydawnictwa Złote Myśli, o inwestowaniu pieniędzy choćby w małym stopniu nie miałem zbyt wiele pojęcia, poza tym myślałem o zaciągnięciu kredytu studenckiego. Ta publikacja przekonała mnie do zarówno zaciągnięcia kredytu, jak również dowiedziałem się paru podstawowych rzeczy na temat pierwszych kroków w inwestowaniu swoich pieniędzy. Podsumowując, to czuję że ta książka zmieniła diametralnie moje spojrzenie na aspekt finansowy w życiu człowieka i dlatego dziękuje autorowi książki jak i wydawnictwu Złote Myśli za tą publikacje. Pozdrawiam serdecznie.”

Tomek Rutkowski 24 lata – aktualnie jestem na trzecim roku administracji w Wyższej Szkole Administracji Publicznej.

Skoro trafiłeś na tę stronę, to znaczy, że albo jesteś ciekawy, czego też możesz się tutaj dowiedzieć, albo jesteś mocno zainteresowany swoją finansową przyszłością. Oczywiście może być też tak, że jedna opcja łączy się z drugą – w końcu one się wzajemnie nie wykluczają.


Już na samym wstępie mogę zapewnić Cię, że dowiesz się z tej publikacji między innymi:

* Jak wykorzystać prawdopodobnie największą szansę Twojego życia?
* Co zrobić, aby nie utracić tego skarbu?
* Wyrobisz sobie nawyki myślenia finansowego, które będą Ci po­magać przez całe życie!
* Docenisz znaczenie płynącego czasu w swoim życiu i nauczysz się go wykorzystywać.
* Jak bezpiecznie skorzystać z kredytu studenckiego i umiejętnie zainwestować te pieniądze?
* Poznasz sprawdzone przez autora w praktyce sposoby na inwestowanie.

Czy propozycja zarobienia minimum 40 000 zł przez okres studiów – bez wkładu własnego – jest dla Ciebie interesująca? Dzięki temu ebookowi dowiesz się, jak tego dokonać – i nie jest to, wbrew pozorom, takie skomplikowane. A przecież 40 000 zł to, wydawać by się mogło, olbrzymia kwota. Są oczywiście osoby, które tyle zarabiają miesięcznie, ale – umówmy się – dla przeciętnego studenta jest to duża suma!

Potraktuj tę propozycję jako pewnego rodzaju inwestycję. Inwestycję, która po pierwsze – poprowadzi Cię krok po kroku przez finanse, a po drugie – da Ci pewny start w „dorosłe” życie. A to już ogromna zaleta! Wyobraź sobie, że kończysz studia, mając na swoim koncie 40 000 zł wolnej gotówki. W o ile lepszej sytuacji stawia Cię to w stosunku do kogoś, kto kończy studia i nie ma absolutnie nic poza wiedzą, którą tam zdobył? Myślę, że potrafisz sobie odpowiedzieć na to pytanie.
Gdzie w takim razie jest haczyk?

Tak naprawdę haczyk jest w ludzkim umyśle i lenistwie. Niewiele osób skorzysta z takiej propozycji, bo najzwyczajniej w świecie nie będzie im się chciało. Prawda jest taka, że pieniądze leżą na ulicy – trzeba się tylko po nie schylić i je podnieść. I – wbrew pozorom – nie jest to w tym wypadku metafora. Bo widzisz, gdy na świecie istnieją mechanizmy, które pozwalają generować większy zysk niż mamy zobowiązania, to inaczej tego nazwać nie można.

Ebook ten został napisany przez Krzysztofa Jaworskiego – w oparciu o jego własne doświadczenia. Nie jest to więc typowa sucha teoria, ale wiedza sprawdzona w praktyce – na własnym przykładzie. Autor sam z tego skorzystał (aktualnie posiada własną firmę) i chciałby, aby jak najwięcej osób skorzystało z tej szansy! Bo jest to niesamowita szansa, która później, w życiu dorosłym, może się już nie powtórzyć!
Czy wiesz już, co zrobisz z tymi pieniędzmi?

Zamów PDF
Zamów wersję drukowaną

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź