Skip to content
 

Blogi od A do… sławy i pieniędzy

Angus Mcleod
Blogi od A do… sławy i pieniędzy

Szukasz sposobu na internetowy biznes, który PRZYCIĄGNIE tysiące klientów pragnących usłyszeć, co masz im do powiedzenia?

więcej o ebooku
zamów w wydawnictwie

Może Ci się wydaje, że nikogo nie zainteresuje to, co masz do powiedzenia? Może myślisz, że jako całkiem normalny gość, wykonujący normalną pracę, nie potrafisz napisać nic wystarczająco wartościowego, by tysiące ludzi chciały to czytać? Powiem Ci tylko jedno: potrafisz, z całą pewnością, ponieważ tysiące ludzi całkiem takich, jak Ty robią to właśnie w tej chwili, tworząc własne blogi!

Publikuj własnego bloga, który będzie codziennie odwiedzany przez tysiące ludzi, pragnących usłyszeć, co masz do powiedzenia i kupić, co masz do sprzedania!
Drogi Przyjacielu,

Wydaje się, że dzisiaj każdy już ma swój blog, mały kawałek internetu, na którym dzieli się z innymi ludźmi swymi myślami, opiniami, wiedzą. Nastolatki, kierowcy tirów i znani prawnicy prowadzą blogi, a miliony ludzi codziennie je czytają. Jeśli jesteś jak większość ludzi, sam prawdopodobnie je czytasz.


Czy jednak zdajesz sobie sprawę z tego, że często najlepsze blogi to w istocie zyskowne firmy, kojarzące ze sobą produkty i klientów dla korzyści swych właścicieli? To absolutna prawda! Co więcej – tym właścicielem możesz być Ty.
Książka „Blogi od A do… sławy i pieniędzy” pokaże Ci, jak wyróżnić się spośród 20 milionów zwykłych blogów i stworzyć taki, który nie tylko przyciągnie tysiące lub miliony czytelników, ale także będzie Ci przysparzał stałych zysków.

Z ebooka dowiesz się:

- czym są blogi, ten Nowy Środek Przekazu i dlaczego rozwiaja się w tempie fali tsunami, podczas gdy mniej i mniej ludzi czerpie swą wiedzę o wydarzeniach z telewizji i gazet

- jak możesz ZBUDOWAĆ Twoje własne Blogowe Imperium i zdobyć istotną część stale się rozszerzającej blogosfery

- jak ZALUDNIĆ Twoje własne Blogowe Imperium chętnymi obywatelami, którzy nie tylko będą cenić sobie Twoją opinię, ale będą Ci też dawać za to pieniądze

- jak ROZSZERZYĆ swoją domenę poza swój blog i pozwolić “wielkim”, w rodzaju Google, Yahoo, czy Wall Street Journal dystrybuować treść Twojego blogu i dostarczać Ci jak na tacy milionów potencjalnych klientów

Może nigdy dotąd nie miałeś bloga i zastanawiasz się, o co ten cały raban. Albo blogowałeś przez kilka lat, ale nigdy nie przyszło Ci do głowy, że możesz tę działalność obrócić w poważne zyski. W bieżącym roku Amerykanie spędzą łącznie pół miliona lat czytając blogi. W Polsce… Jeszcze tak nie jest, ale będzie. A Ty możesz być jednym z pierwszych, którzy to wykorzystają. Ludzie mogliby spędzać ten czas czytając Twój blog. I jeśli uważnie przeczytasz tę książkę, to będą.

Faktem jest, że możesz, ponieważ to wszystko jest zawarte w „Blogi od A do… sławy i pieniędzy” Angusa Mcleoda!

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o wolności, jaką daje posiadanie własnego biznesu i satysfakcji jaką dawać musi wyrażanie własnych opinii, których inni ludzie słuchają, i za które są gotowi płacić… Jeśli pragniesz wziąć internet szturmem za pomocą własnego Blogowego Imperium… Ta książka jest dla Ciebie!!!

„Tę książkę powinien przeczytać każdy, kto pragnie by jego blog wyróżniał się spośród tysiąca innych. Dla mnie osobiście stał się przewodnikiem po ogromnym świecie blogowych imperiów. „
- Anna Urban, prawnik, specjalista od kadr; 31 lat

„Publikacja pozwala spojrzeć na blogi z wielu perspektyw i zawiera mnóstwo praktycznych porad na temat prowadzenia blogów i zarabiania na nich. Szczerze polecam, także tym, którzy do tej pory traktowali blogi z przymrużeniem oka.”
- Konrad Dudek, 27 lat, właściciel serwisu www.akademiawiedzy.com

więcej o ebooku
zamów w wydawnictwie

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź