Skip to content
 

Abolicja podatkowa

Abolicja podatkowa

Rafał Chmielewski

Abolicja podatkowa, czyli jak skutecznie otrzymać zwrot zagranicznego podatku lub umorzenie zaległości podatkowej

zobacz więcej

* Pracowałeś za granicą i boisz się, że Urząd Skarbowy ukarze Cię za nierozliczone dochody?
* Czy to naprawdę takie łatwe uzyskać zwolnienie z opodatkowania zagranicznych dochodów i uniknąć problemów z Urzędem Skarbowym lub odzyskać zapłacony podatek?

Tak, dzięki tak zwanej ustawie abolicyjnej łatwo jest teraz uzyskać zwolnienie z opodatkowania zagranicznych dochodów, bez żadnych kłopotów i konsekwencji, pod jednym warunkiem…

Wiele osób ma problem ze zrozumieniem ustawy abolicyjnej, napisana jest ona bowiem językiem mało zrozumiałym dla większości ludzi. Obawiają się oni, że mogą popełnić błąd przy wypełnianiu dokumentów, albo że zwolnienie z opodatkowania ich nie dotyczy. W tym drugim przypadku zgłoszenie Urzędowi Skarbowemu ukrywanych dochodów z zagranicy naraziłoby ich na nieprzewidywalne kłopoty.


Warunkiem uzyskania zwolnienia z opodatkowania jest dokładne zastosowanie się do wymogów ustawy, a trudno jest to zrobić, gdy jej nie rozumiesz, prawda?

Czy chciałbyś, aby ktoś dokładnie wyjaśnił Ci każdy ważny punkt ustawy abolicyjnej, podając konkretne przykłady? W ten sposób zabezpieczysz się przed popełnieniem błędu w zastosowaniu ustawy i skorzystasz ze wszystkich jej dobrodziejstw. Mało zachęcająca jest perspektywa spłacania wysokich podatków od zagranicznych dochodów, łącznie z zaległymi odsetkami.

Dzięki nowemu poradnikowi Rafała Chmielewskiego Abolicja podatkowa, czyli jak skutecznie otrzymać zwrot zagranicznego podatku lub umorzenie zaległości podatkowej szybko wypełnisz i złożysz wymagane przez Urząd Skarbowy dokumenty.

Raz na zawsze rozwiążesz problem zaległych podatków od zagranicznych dochodów. Będziesz miał pewność, że Urząd Skarbowy w tej sprawie już nie będzie Cię niepokoił.
Jak doszło do powstania tego poradnika i co w nim znajdziesz?

Oddajmy głos autorowi:

„Wielu internautów odwiedzających moją stronę (www.CentrumPrawaEuropejskiego.eu) albo subskrybujących mój darmowy przewodnik po podwójnym opodatkowaniu (www.PodwojneOpodatkowanie.pl) pisze do mnie e-maile z prośbą o wyjaśnienie podatkowych wątpliwości.

Pytania te powtarzały się na tyle często, że postanowiłem napisać poradnik, który wyjaśni nie tylko to, czym jest abolicja podatkowa, ale przede wszystkim pomoże w pełni skorzystać z tego „dobrodziejstwa” naszego ustawodawcy. siążka ta przystępnie opisuje więc prawie wszystkie zagadnienia związane z tematem abolicji (również te, o których głośno z różnych powodów się nie mówi), jak również krok po kroku prowadzi po ustawie i wytyka błędy oraz niedociągnięcia projektodawców.

Niniejszy eBook omawia ponadto zagrożenia, które niesie ze sobą obecna abolicja podatkowa, dla osób, które nie zapłaciły podatku mimo takiego obowiązku. nnymi słowy, lektura tej książki da Ci, Czytelniku, pewność, że PRAWIDŁOWO i BEZPIECZNIE dla swoich finansów skorzystasz z obecnej abolicji podatkowej.”
Rafał Chmielewsk -i prawnik, specjalista od podatków międzynarodowych

Jeżeli to właśnie Ciebie dotyczy ustawa abolicyjna, to masz do wyboru jedną z 3 możliwości:
1. Nic nie robić

Ta możliwość jest dla hazardzistów. W sytuacji, gdy Urząd Skarbowy odkryje Twoje zagraniczne dochody będziesz musiał zapłacić zaległy podatek, wraz z odsetkami i nałożoną karą. To dość duży koszt w porównaniu z niewielką ceną tego poradnika, który ułatwi uzyskanie zwolnienia z opodatkowania.
2. Zlecić innej osobie lub instytucji załatwienie formalności

To dobre rozwiązanie, pod warunkiem, że ta osoba lub instytucja doskonale zna ustawę abolicyjną i dokładnie wie, jak przygotować wszystkie wymagane dokumenty. Dobrze byłoby samodzielnie sprawdzić składane dokumenty, aby mieć pewność, że nie narazisz się na żadne kłopoty z Urzędem Skarbowym. Pomoże Ci w tym nasz poradnik, a jego koszt, to niewielka cena za spokój i pewność, że wszystkie formalności zostaną załatwione zgodnie z wymaganiami ustawodawcy.
3. Samodzielnie przygotowanie i złożenie wszystkich dokumentów

Dzięki poradnikowi dowiesz się dokładnie, co konkretnie musisz zrobić, by uzyskać zwolnienie z opodatkowania. Zobaczysz jak wygląda poprawnie wypełniony wniosek o umorzenie zaległości podatkowej oraz zwrot podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT-AZ) a także oświadczenie potwierdzające uzyskanie przychodów z pracy oraz zapłatę podatku za granicą (AZ-O).

Ludzie, którzy wiedzą, jak skorzystać na abolicji podatkowej robią to z łatwością, ponieważ znają wymogi ustawy oraz wymagania, dotyczące prawidłowego wypełnienia składanych dokumentów. Czy chcesz teraz do nich dołączyć?

Zamów wersję PDF

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź