Skip to content
 

ABC. Jak zbudować zespół, który zwycięża


ABC. Jak zbudować zespół, który zwycięża

więcej o publikacji

Świetne zespoły ostatecznie odnoszą sukces – wbrew wszelkim przeciwnościom. Kodeks honorowy spaja taki zespół w trudnych sytuacjach. Sprawia, że jego członkowie trzymają się określonych standardów zachowania, dążą do konkretnych wyników i – co najważniejsze – poczuwają się do odpowiedzialności przed sobą nawzajem.

Ludzie, którzy to wiedzą, mają ogromną przewagę na rynku. Po przeczytaniu tej książki także i Ty będziesz mógł ją zdobyć.

Wiele osób ma rewelacyjny pomysł na produkt, ale nigdy nie zamienia go w żyłę złota. Milionom ludzi nieobce jest pragnienie zrezygnowania z pracy i założenia własnej firmy, mimo to ich marzenie o byciu właścicielem biznesu cały czas pozostaje jedynie w sferze pragnień. Ludzie ci wolą pozostać przy swojej bezpiecznej pracy. A spośród tych, którzy zdobywają się na ten krok i zakładają własną firmę, wielu w krótkim czasie ponosi porażkę. Statystyki pokazują, że 90% wszystkich nowych biznesów upada w ciągu pierwszych 5 lat; i że 90% z tych 10%, którym udaje się przetrwać te pierwsze 5 lat, upada przed 10. rokiem swojego istnienia. Dlaczego?

Wielu ekspertów uważa, że ludzie nie zakładają własnych firm lub ponoszą porażkę krótko po założeniu biznesu z dwóch głównych powodów. Są nimi: brak pieniędzy i brak umiejętności biznesowych. W moim przekonaniu brak umiejętności biznesowych jest tu najważniejszy. Innymi słowy, jeżeli posiadasz umiejętności biznesowe, możesz tworzyć pieniądze. Ale jeśli masz pieniądze, ale brakuje Ci umiejętności biznesowych, to Twoje pieniądze szybko się skończą.

zobacz w wydawnictwie

Mój biedny ojciec często mówił: „Ważne jest to, co wiesz”. Bogaty ojciec natomiast powtarzał: „Jeśli chcesz być bogaty, to to, kogo znasz, jest ważniejsze od tego, co wiesz”. Bogaty ojciec wyjaśniał potem: „Biznes i inwestowanie to gry zespołowe”. Przeciętny inwestor lub właściciel małego biznesu przegrywa pod względem finansowym, ponieważ nie ma zespołu. Zamiast tego działa w pojedynkę, przez co jest deklasowany przez bardzo mądre zespoły. To właśnie dlatego powstała seria książek „Doradcy bogatego ojca”. Dowiesz się jakiego rodzaju ludzi szukać do swojego zespołu i jakie im zadawać pytania, tak abyś i Ty stworzył swój zespół świetnych doradców.Gdy bogaty ojciec szkolił mnie na przedsiębiorcę, często powtarzał: „Przedsiębiorca musi nabyć umiejętności z czterech głównych dziedzin. Są to: sprzedaż, rachunkowość, inwestowanie i przywództwo”. Mawiał również: „Jeżeli przedsiębiorca ma kłopoty, to często powodem tego jest słabe opanowanie jednej lub kilku tych umiejętności biznesowych”.

Robert Kiyosaki

ABC. Jak zbudować zespół, który zwycięża sprawi, że będziesz w stanie:

-przyciągnąć najlepszych graczy zespołowych do Twojego biznesu;
-zadbać o to, by wszyscy członkowie zespołu pracowali możliwie najwydajniej;
-zmienić zwykłych ludzi w mistrzów;
-zaszczepić w Twoim zespole lojalność i zaufanie, tak aby jego członkowie trzymali się razem w trudnych sytuacjach;
-raz na zawsze wyeliminować w Twoim zespole stresujące „problemy interpersonalne”;
-wykorzystać stres na swoją korzyść, abyś mógł osiągnąć niewiarygodne wyniki;
-stworzyć mistrzowskie zespoły w pracy, w Twojej społeczności oraz w Twoim domu.

Przesłanie jest jasne. Aby być bogatym i odnieść sukces w biznesie, musisz umieć sprzedawać i uczyć innych, jak to robić. Po drugie, aby zbudować udany biznes, musisz wiedzieć, jak stworzyć mistrzowski zespół, który potrafi zwyciężać bez względu na okoliczności.

Blair Singer pomaga zwiększać zyski firm i ludzi na całym świecie, przekazując im sekrety, pozwalające na wykorzystanie tych najważniejszych czynników.

Możesz zamówić książkę bezpośrednio w wydawnictwie klikając w ten link

Podobne posty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments

Zostaw Odpowiedź